reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
Wiitam ! Megan co tak smutno?Zadnych relacji dnia wczorajszego?
Bo sie nie odzywalas prawie caly dzien?

gastone-mój urlop niestety odbędzie się w polsce [:-(], ale to nadal nic pewnego, bo jadal peltraktuje hiszpannie , ale wszystko zależy od tego ile urlopu dostanie mój mąż, miał mieć dwa tygodnie, ale taka miotła w jego robocie coś kręci i chyba dostanie tylko tydzień, nadal nic nie wiem, w piątek jade odebrać paszporty a tu zadnych postanowień, generalnie to czekam aż mój mąż wróci z pracy i coś będzie wiadomo, jeżeli zdecydujemy się jechać do polski to zahaczymy o znajomych w Londynie, no i napewno do Francji pojedzimy na jeden dzień, troche polskiego morza i niestety do rodzinki tez wpadniemy, ale wszystko to jeszcze nie pewne :((((
co do domku to ja bardzo dziękuje, ale właśnie zyskałam sąsiadów z pieskami które skaczą po tych betonowych płotach, mam ich serdecznie dość, :))))a przecież Ty też masz sąsiadów z psami, :((((

Oj odpusc sobie w tym roku hiszpanie..Tam sie tez niezle dzieje ze swinska grypa, po co ryzykowac, zwlszcza ze masz 4 dzieci.Podobno w wielu miejscach chodza w maskach :szok:
Jedziecie samochodem?
Co do domu hihih moze masz kogos kto lubi psy :-D ??
 
ehhh Gastone dzien bez rewelacji!
posiedzialam z dziecmi Ksiaze pracowal do 22.15 te 15 to psu na bude,,
wojowalam ze sprzedawca allegro...
chcial zebym zlozyla zamowienie przed podaniem kosztu wysylki i nadal nie wiem ile wyjdzie za wszystko bo my w sumie 13 rzeczy z dziewczynami bierzemy!

chcialam upiec ciacho ale pod koniec tak sie rozleniwilam ze juz nic kompletnie nie zrobilam!!!
dzisiaj w planach szorowanie chodzika wiem ze jeszcze czas ale po przeprowadzkach jest dosc mocno brudny a kto wie kiedy sie przyda??
milego dnia dziewczynki
 
Ech ja juz po dentyscie.Ka.M powodzenia w przeprowadzce.Pewnie jakis czas cie nie bedzie co? No bo przecie internecik...Ja chyba zaczne w czwartek sie pakowac powli, poki co jeszcze mam dwa dni na lenistwo hihih

A gdzie nasza nowa kolezanka?Milena? Mikimauro ja widze ze ty nie masz czasu na BB?

nie no ja tak szybko nie ucieknę :-p już od 8 rano jestem u brata i od niego czerpię neta:-D musiałam sporo nadrobić....;-)
u mnie ok....
pierwsza noc w nowym domku udana...,
a ja wyspana jak nigdy... D nie chrapał:laugh2: co mnie cieszy... hehe bo często mu się zdarza w nocy....
tylko kicia jakaś się zdziczała zrobiła i się boi.... hehe
ale znalazła sobie miejscówkę w garderobie więc jest ok:sorry:
jeszcze nie mamy prawie nic rozpakowanego poza żywnością i łazienką... cała reszta leży w salonie, D w pracy a ja na necie:-p po południu będziemy kończyć...
a neta już powoli łatwimy więc będzie lada dzień:tak:
 
Fajnie.Ja sie sama nie moge doczekac pierwszej nocy w nowym domu.
A co do chrapania ..no coz..Z moim mezem jestem prawie 12 lat i niestety od jakis 8 musze spac osobno.Proboiwal wszystkiego co mozliwe na rynku.Nie chcemy robic zabiegu bo wole juz sie przeniesc do pokoju.Znaczy jest poprostu tak ze jak moj maz juz zasypia przy mnie to wyganiam go i sobie idzie hahah No ale juz tak sie przyzwyczailismy ze w sumie nie jest zle.Jak ktos kiedys madrze powiedzial mamy osobne sypilaniei osobne sny.
 
ja nie mogłabym w oddzielnej sypialni spać:no:
bo lubie się tulić w nocy... hehe
ale jak tak dalej pójdzie to pomyślę nad tym;-)
chociaż powiem Ci że ze środków takich to próbowaliśmy jedynie"silent" ale jest do bani... i się nawet zapchał nam raz:eek:
 
My probowlaismy nawet jakis dziwnych kolek wyprodukowanych przez NASA i dupa.Pozostalo mi spanie samej.
Dziewczynki dzisiaj sie wypisuje,przynajmiej do wieczora bo mam migrene.Juz wczoraj wiedzialam ze bede miala bo mazmial a ja mam zawsze dzien po nim...
 
reklama
gastone-tak, jedziemy do polski samochodem. Nie wiedziałam ze i w Hiszpani panuje grypa żoładkowa, nie czytałam żadnych wiadomości ostatnio, faktycznie w takim wypadku nie zamieżam tam jechać,
Jeżeli chodzi o domek to przez sekunde zastanawiałam się nad Twoim domkiem, ale ja nie zniose tych psów, napisz ile ich jest i czy bardzo sa uciążliwe, :tak::tak::tak:

generalnie witam się mamusie:))))
 
Do góry