reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

dzieki dziewczynki ja wlasnie szykuje mojego prawie mezusia do roboty...ehe dzisiaj na 16 do 22 zenujaca zmiana ale coz..
sama dzisiaj padam na twarz w sumie nie wiem czemu?!zrobilismy mega male zakupy szukalismy gadzetow dla PIPI i wrocilismy do domu a ja nie amm sily na nic
 
reklama
Jejku a ja nie poszlam spac i tez padam na pysk.Wdodatku @ mnie zaskoczyla bo mialam za tydzien dostac.Czuje sie super.a maz ma dzis urodziny.Na szczescie przelozylismy impreze na nowe mieszkanie.Ojciec z synem beda mieli za jednym razem.
 
Ja bylam w tym wesolym miasteczku niestety nie skozystalismy bo Susanaah byla na wszystko zamala.Gastone nie zazdroszcze @ ja wlasnie przestalam krwawic i ciekawa jestem kiedy znowu bede miala @.
a teraz siedze na ebay i allegro i szukam gadzetow do pokoikow dzieciecych i nietylko.
aaaa zloz mezusiowi zyczonka..w sumie dobrze chyba ze zmieniliscie plany z impreza na nowa chatke bo i parapetowa i podwojne urodzinki beda
 
CZESC KOBIETKI witam sie i jaaa!!!
poczytuje was codzien ale jakos weny brak do pisania.
kobietki przeprowadzek nie zazdroszcze...
jutro jedziemypo fotelik do samochodu dla malej moze macie jakies sprawdzone bo ja zielona jestem.doradzcie cos please...
MEGAN sliczniutki piesek!!!
POZDRAWIAM WAS
 
Czesc Syliwa.Foteili polecam dwoch firm Britax i Maxi cosi.Ja mam brotaxa first class i bardzo sob9e chwale.Rozklada sie do spania i ogolnie bardzo komfortowy.Max jeszcze w nim jezdzi, bo przymierzalismy go do fotelika 3 klasy ale jeszcze za maly.( a ma 3 lata) wiec fotelik sluzy dlugo.
 
Sylwcia...
ja jestem za maxi costi sa bardzo dobre i...w smytsie byl odtatnio na przecienie.rozklada sie do lezenia i czeka na mnie hehehe zamierzam go kupic w przyszlym miesiacu.
a mi dzisiaj nerwy pekly i ....wstyd sie przyznac poszarpalam Suzi.Poprostu nie wytrzymalam!!!!!!darla sie nie moglam jej uspokoic Caroline miala kupe a ta mi sie zaczela rzucac jak wariatka jakas,,,tak wybuchlam ze w sumie wiecej sie mala wystraszyla niz dostala ale skutek jest taki ze ja siedze cala sie trzese a dzieciak w najlepsze je loda ahhh
a Wy pewnie jutro sie nie bedziecie odzywac bo mezusiowie w domu ja jak zwykle....sama!!!!!
 
dzien doberek mile panie!
wrocmy do tematow domow...
wczoraj ktos nam wyrwal klamke my bylismy w mieszkaniu i trzeba bylo wykrecac zamek zeby z niego wyjsc!!!
dziwne bo mieszkamy na zamknietym osiedlu nikt obcy tu nie wchodzi a na naszym poziomie jest tylko jeszcze jedno mieszkanie...
no bynajmniej nic sie wielkiego nie stalo ale sobie juz tak po wszystkim pomyslalam co by bylo gdyby np pozar byl???nie wyszlibysmy!!!!
no coz...sa ludzie i ludziska...

ale ja i tak w sumie w niezlym humorku wstalam...Ksiaze poszedl z PIPI na spacer a ja mam chwilke dla siebie-a wlasciwie nie mam bo juz Suzi slysze-zmykam ...ale Wy drogie mamy pewnie dziisiaj bedzieciesie odzywac jak na lekarstwo....ja niestety znowu sama
milego weekendu
 
Witam sie kobialki.Ja dzis w kiepskim humorze przez te @.Brzuch mnie boli jakbym dostala po flakach kijem.Ido tego ta wredn pogoda..
 
reklama
Do góry