reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
Witam sie i ja.
I ocywiscie narazie zmykam ;-)Mikimauro napraw ten komputer i wracaj tu!!!
hej wpadam na chwilę pochwalić sie że mamy mieszkanko.... :tak:
3 pokojowy domek z ogródkiem za 500e;-)
za dwa tyg przeprowadzka:tak:

a dziś dostałam kociaczka małego....:-D cieszę się jak dziecko... hiiii
i fajnie bo będzie miał podwórko do biegania.....:-)

a teraz lecę coś z D obejrzec i spać.....
do jutra

No to obie mamy przeprowadzke!!! U mnie tez za dwa tygodnie.Wczoraj podpisalismy umowe:tak:
hej Gastone pokazuj sie nam predko w tej nowej fryzurce :tak:
Najpierw musze se zafarbowac bo po zcieciu siwe wloski wyszly :-D starosc nie radosc :-D potem sie umalowac i mezu moze co pstryknie;-)
 
Wtam

Magan mam pytanko co z ta plesniawka u twojej corci co stosowalas zeby to zlikwidowac ? bo nie chcem byc przesadna ale chyba moj synek to ma nie chce mi zbytnio pokazac co mu sie tam robi ale zauwazylam u niego ze mu sie zrobil taki lekko bialy jezyk i nie wiem co to bo nie mialam wczesniej doczynienia z plesniawkami
 
Wtam

Magan mam pytanko co z ta plesniawka u twojej corci co stosowalas zeby to zlikwidowac ? bo nie chcem byc przesadna ale chyba moj synek to ma nie chce mi zbytnio pokazac co mu sie tam robi ale zauwazylam u niego ze mu sie zrobil taki lekko bialy jezyk i nie wiem co to bo nie mialam wczesniej doczynienia z plesniawkami


ALEX na pleśniaweczki jest daktarin oral gel!ja posmarowalam raz i bylo po krzyku ale pani w aptece mowila zeby smarowac 3 dni.mam nadzieje ze szybko sie pozbedziecie klopotu.cena ok 5-6 e
 
dzień doberek.:-):-):-)
gastone-komputer już działa tylko ja czasu nie mam za wiele, zaraz zmykam, bo Maxiol ma dziś szczepienie na czwartą. Kurczaki będzie go bolało, już mam mdłości z przejęcia, jak ja nieznosze jak ktoś sprawia ból moim dzieciom, no ale to szczepienie jakoś wytrwamy razem.

a umnie z przeprowadzką straszna lipa, :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: juz mam dość:-:)-( a dopiero zaczełam szukać, facet dzwoni z takimi ofertami że to szok, straszne nory nic konkretnego nie ma, myślałam ze do sierpnia się wyprowadze, a tu klops chyba nie da rady:-:)-:)-:)-(
 
reklama
a ja pozazdroscilam Gastone wizyty u fryzjera i zrobilam sobie dzisiaj domowe spa bo chwilowo nie mam kaski na fryzjera.maseczka na twarz i wlosy i zaraz odpalam depilator hehe male sadomaso
 
Do góry