reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

dzień doberek.:-):-):-)
gastone-komputer już działa tylko ja czasu nie mam za wiele, zaraz zmykam, bo Maxiol ma dziś szczepienie na czwartą. Kurczaki będzie go bolało, już mam mdłości z przejęcia, jak ja nieznosze jak ktoś sprawia ból moim dzieciom, no ale to szczepienie jakoś wytrwamy razem.

a umnie z przeprowadzką straszna lipa, :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: juz mam dość:-:)-( a dopiero zaczełam szukać, facet dzwoni z takimi ofertami że to szok, straszne nory nic konkretnego nie ma, myślałam ze do sierpnia się wyprowadze, a tu klops chyba nie da rady:-:)-:)-:)-(
Bidulek...Mikimauro a co z ta chata na Tulla? A co do ofrt to ni sobie naprawde mysla ze my chyba wpl to w kartonach mieszkamy zetu nam takie nory proponuja i jecze mowia ze dogodne super wrunki :szok:
a ja pozazdroscilam Gastone wizyty u fryzjera i zrobilam sobie dzisiaj domowe spa bo chwilowo nie mam kaski na fryzjera.maseczka na twarz i wlosy i zaraz odpalam depilator hehe male sadomaso

hmmm mi tez by sie przydalo , chyba sobie tez dzis strzele, zaczelam od spania dzieckie bo mnie po spacerze sen zmorzyl :-D
 
reklama
gastone- wiesz tamten domek babka niechce mi wynająć, tak sobie myśle że boi się takiej liczby dzieciaczków, dzwoniłam do niej i powiedziała ze ma jeszcze dwie rodziny które chcą zobaczyć, i ze ona sobie wybieże tą najlepszą dla niej, tak więc ja napewno odpadam, a szkoda bo domek śliczny, taki jak bym chciała. Zwłaśzcza że tani.
oglądałam takie nory że szok, jestem załamana, nic narazie nie ma ciekawego, ale przeczekam nic na wariata, napewno coś się jeszcze trafi:-:)-:)-(
 
gastone- wiesz tamten domek babka niechce mi wynająć, tak sobie myśle że boi się takiej liczby dzieciaczków, dzwoniłam do niej i powiedziała ze ma jeszcze dwie rodziny które chcą zobaczyć, i ze ona sobie wybieże tą najlepszą dla niej, tak więc ja napewno odpadam, a szkoda bo domek śliczny, taki jak bym chciała. Zwłaśzcza że tani.
oglądałam takie nory że szok, jestem załamana, nic narazie nie ma ciekawego, ale przeczekam nic na wariata, napewno coś się jeszcze trafi:-:)-:)-(
masz rację ... lepieej poczekać niż coś na szybko wybrać i później żałować i znów zmieniać mieszkanie.... powiem Ci że w zeszłym roku my jak tak na szybko chcieliśmy się przeprowadzić to od lutego do listopada 9 razy trzeba było zmianiać mieszkanie....:zawstydzona/y::sorry2: bo z każdego chcieliśmy szybko uciec bo wytrzymać się nie dało... a szliśmy do następnego gorszego:dry:
teraz też poszliśmy ze znajomymi na współkę żeby taniej było... wiedząc że w ciąży jestem i że i tak będziemy chcieli mieszkać sami... i tylko się wkurzam.... bo mam swoje humorki:zawstydzona/y: co z tego wynika... za 2 tyg kolejna przeprowadzka.....:-p
a niektórzy tak mają że boją się dzieci że pobrudzą, ściany popiszą.... inni zaś wolą rodzinki zamiast grup znajomych bo boją się imprez.... trzeba po prostu trafić:tak:
 
co do przeprowadzek to ja ogolnie nie narzekalam choc ostatnie mieszkanie powodowalo u mnie tylko gesia skorke na plecach z nerwow.mieszkanko bardzo ladne i wogole ale....na dole mialam zlobek i....dzieci krzyczaly non stop do tego niestety ale ciec nie roznosil poczty i mielismy wiele problemow z tym zwiazanych...do tego cholerny grzyb...mieszkanie naprawde nowe i w dobrym standardzie ale juz po 3 miesiacach wszedzie byl grzyb...

teraz jestem zadowolona z mieszkania ale,,,juz chce nowe chce domek z ogrodkiem bo dzieci i pies...i jakos tak...chcialabym zuzce kupic domek a w apartamencie to nie ma sensu i ma taki ladny basenik a ja nie chce zeby wszystkie dzieci z okolicy sie w nim bawily itd...egoistka jestem wiem ale tego nie kryje...

jak ja sie cudownie czuje...nogi ogolone twarz gladka jak pupa Caroline i jedwabiste wlosy...tego bylo mi trzeba chcialam jeszcze bryknac do sklepu po farbe ale sie wstrzymalam starams ie byc silna choc chyba od 3miesiecy mam juz koncepcje nowej fryzury..tylko jakos tak...Ksiaze marudzi ze jak ja juz sie dorwe do swych wlosow to z farbowania krotkie zostaja bo mam w domu degarzowki i zwykle nozyce fryzjerskie tez...
ehhh to sie rozpisalam
 
nie jesteś egoistką...
ja też uważam że jak coś bym kupiła takiego właśnie jak basen czy coś to raczej nie chciałabym żeby wszystkie dzieci właziły,.... ale z tego względu bo widziałam co zrobiły z prezentem ode mnie dla synka siostry...
kupiłam samochodzik dmuchany.... a wszystkie dzieci tak skakały że cały po tygodniu się przebił.... a mały siostry nawet nie umiał za dobrze chodzić....:sorry2:
 
dziewczynki potrzebuje rady...
Ksiaze ostatnio ma bardzo duzo wolnego (sa tego plusy-wiecej jest z nami ale i minusy-mniej pieniazkow) ostatnio wydazylo sie to co wiecie(stracilismy dzidziusia)juz raz mielismy duzy kryzys i nie skonczyl sie on zbyt dobrze!!!

chodzi mi o rade co robic w taki wolny dzien z dziewczynkami i powiedzmy mezem...nie to ze nie wiem tylko poprostu hmmm ostatnio jakos tylko porzadki albo komputery i zajmowanie sie dziecmi przykulo cala nasza uwage.potrzebuje sposobu zeby spedzic kilka godzin z dziewczynkami i Ksieciem w 100% oddanych tylko im i sobie.
ale jestem tak zmeczona ze nawet nie mam sily myslec!!!!no i mozliwosci finansowe dosc niewielkie.siedze na innych forach szukam jakis pomyslow i nic nie znalazlam.chcialam jechac do zoo w cork ale niestety nasze auto nie jest stworzone do takiej jazdy itd...dziewczynki pomocy!!!!!!!!!!!
 
megan a może wyskoczcie na jakiś bazen lub nie wiem do kina... :sorry2:
nie mam tak za bardzo pomysłów....masz w Limerick taki budynek nie wiem jak się nazywa gdzie dzieci mogą się pobawić koło lidla bodajże, może tam s przejdźcie i pobawcie wszyscy razem...:tak:


witam :-D
 
gastone- wiesz tamten domek babka niechce mi wynająć, tak sobie myśle że boi się takiej liczby dzieciaczków, dzwoniłam do niej i powiedziała ze ma jeszcze dwie rodziny które chcą zobaczyć, i ze ona sobie wybieże tą najlepszą dla niej, tak więc ja napewno odpadam, a szkoda bo domek śliczny, taki jak bym chciała. Zwłaśzcza że tani.
oglądałam takie nory że szok, jestem załamana, nic narazie nie ma ciekawego, ale przeczekam nic na wariata, napewno coś się jeszcze trafi:-:)-:)-(
Troche bez sensu bo babkja sama widac miala dzieci, no ale coz.Moze woli towarzystwo imprezowe..Ale Nie spiesz sie , widzisz u mnie sie oplacilo, bo prawie juz sie zdecydowalilsmy na bunglow od znajomego ale po przeliczeniu suchych faktow zezygnowalismy i tym sposobem mamy ten dom co teraz bo poprostu przyszla kolejna szansa :-)
dziewczynki potrzebuje rady...
Ksiaze ostatnio ma bardzo duzo wolnego (sa tego plusy-wiecej jest z nami ale i minusy-mniej pieniazkow) ostatnio wydazylo sie to co wiecie(stracilismy dzidziusia)juz raz mielismy duzy kryzys i nie skonczyl sie on zbyt dobrze!!!

chodzi mi o rade co robic w taki wolny dzien z dziewczynkami i powiedzmy mezem...nie to ze nie wiem tylko poprostu hmmm ostatnio jakos tylko porzadki albo komputery i zajmowanie sie dziecmi przykulo cala nasza uwage.potrzebuje sposobu zeby spedzic kilka godzin z dziewczynkami i Ksieciem w 100% oddanych tylko im i sobie.
ale jestem tak zmeczona ze nawet nie mam sily myslec!!!!no i mozliwosci finansowe dosc niewielkie.siedze na innych forach szukam jakis pomyslow i nic nie znalazlam.chcialam jechac do zoo w cork ale niestety nasze auto nie jest stworzone do takiej jazdy itd...dziewczynki pomocy!!!!!!!!!!!

Megan a moze chcesz kupic aytko rodzinne z malym przebiegiem , ktoe napewno dojedzie? :-D:-D:-D
A tak na powaznie.Ja z moim mezem zeby spedzic dzien rodzinnie zazwyczaj wybieramy sie poprostu na plaze,(ale nie na opalanie czy kompanie poprostu mega spacer) albo do Lady Gregory Park za Gort (cool park) na piknik.Albo do Play House z Maxem.A jak nie ma pogody poprotu spedzamy czas w domciu, kupujemy cos szybkiego do jedzenia typu pizza,Bawimy sie z Maxem a jak on pojdzie w kime robimy sobie mraton filmowy i wcinamy lody :-D
Jak jest pogoda my czesto wsiadamy w auto i gdzies jedziemy,tak poprostu.Zwiedzac.Ale ostatnio z pogoda roznie wiec...
Megan odpusc sobie sprzatanie ciagle, bo ja tez jestem wariatka,ale jak przychodzi weekend, sprzatam w sobte a niedziele i poniedzialek (bo moj J ostatnio sobie nie idzie wtedy do pracy) odpuszczam.Jeste wiele rzeczy ktore mozna robic, teraz troszke trudno z maluchami isc do kina badz zafundowac im jakies inne atrakcje,ale na to tez przyjdzie czas.Spedzajcie poprostu czas razem, bez komputera, sprzatania.Jak jest pogoda, to z dzieciakami na spacer sio,potem jakis mily wieczor kiedy dzieci spia.Kupcie sobie scrable to tez fajna zabawa, ja sie malo niepobije z mezem jak gramy :-D bo jedno chce byc madrzejsze od drugiego:-D

No dobra wywod walnelam moze sie cos przyda :-D a ja dzis
nieprzytomna jestem.Zasnelam dopiero okolo 5 rano , nawet tabletki nie pomogly.A po 3 godzinach uslyszalam maaaammmaaa!!:baffled:
 
reklama
Witam

Megan my tez czasem sobie robimy tak poprostu wypad z domu aby gdzies sie przejechac kolo nas jest taka miejscowosc MOROE ( maru ) jest tam piekny wodospad dozo miesca do pospacerowania biezemy zawsze rowerki i dzieciaki maja gdzie pojezdzic piekne miejsce polecsm kazdemu od Limericku to jest jakies 10-15 km
a wieczorkiem dzieciaki zasypiaja jak by ich wcale nie bylo i tez sobie robimy maraton filmowy ale chyba nie ma filmu ktorego bysmy juz nie obejzeli
 
Do góry