reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

reklama
a moja kochana starsza pociecha ma dzisiaj dzien przytulaka...
wyprzedaz w next trewa ale jeszcze nie bylam!!pojde pod koniec jak ludzie nie beda sie zabijac o towar
 
ja tez ide dopiero ok 17-18

dzisiaj robie sobie dzien ekstra laski hehe zrobilam sobie makijaz na vampa i zamierzam tak isc po Ksiecia do pracy a co...niech widza ze ze mnie tez nie tylko mamka ale i kobieta jest
 
dzieki za komplemencik!a kiecy nie zakladam bo pogoda nie taka za to ladna bluzeczke wkladam i spodenki rurki.a do tego szpileczki..moze troche bizuterii i bedzie na co patrzec
 
Jescze cie jkis wyrwie hihi.A ja dzis mam humor do d.. bo niedosyc ze caaluski dzien sama z dzieckiem to pozna to jeszcze moj luby mnie wkurzyl i sie poplkalam.A jak juz zaczelam plakac to tak bede wyc caly dzien bo takie sa uroki @ i tyle..Zycze wam milego dnia, w kazdym razie milszego niz moj..
 
Gastone glowa do gory!
wiem jak to jest jak sie kloci z ukochanym tym bardziej podczas okresu u mnie w efekcie byly spakowane torby Ksiecia.a teraz zobacz najbardziej kochajaca sie para na swiecie.sama dobrze wiesz ze sie zaraz pogodzicie i po co sie odwadniac??
sasiada mama wlasnie przyleciala i przywiozla mi zel na paznokcie dla Zuzki zeby nie obgrayzala zobaczymy jaki bedzie efekt!bo gorzki paluszek skonczyl sie taka histeria ze szok!!

ja mam humor niezly mimo ze strasznie mi smutno z powodu tej wyprzedazy w nexcie bo bylam pewna ze ona bedzie dopiero w sierpniu i nie mam pieniazkow moge sobie pozwolic tylko na jedna rzecz dla dziewczyn a jak to zrobic skoro tyle jest slicznych??(choc jeszcze nie bylam)

ja juz wypiekniona wystrojona obiad zrobiony teraz tylko Zuz musi sie obudzic i jedziemy po tatusia..

a Ty Gastone glowa do gory!za kilka dni ciotka sie skonczy to i humor wroci
 
reklama
Do góry