reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
Megan nie znam Cię osobiście, ale "śledziłam" Twoje losy na forum;-) Jesteś naprawdę bardzo dzielną Kobietą i świetnie sobie radzisz ze wszystkim. Jestem dla Ciebie pełna podziwu.
Tym razem przykro i smutno, że tak się stało
[*]:-( Zobaczysz, że jeszcze będziesz tuliła upragnionego Synka, przytulam mocno:sorry2: Trzymaj się, choć nie jest Ci łatwo:-(
 
Megan wspolczuje bardzo mi przykro.trzymaj sie malenka jestesmy z Toba!!!
[*]
[*]
[*]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
dziekuje jeszcze raz za mile slowo!probuje sie przespac i nie moge bo zuzka lata jak opentana nie myslac o tym ze mama ciagle ryczy
 
Ka...M..nie oplaca sie robic zakupow w ie??
kurcze to ja siedze wlasnie na allegro i jestem przerazona cenami wozkow i fotelikow w pl poprostu masakra!
foteliki ktore tu sa na promocji teraz po 100 e w polsce kosztuja po 700zl no coz ale moze sie myle?!
fakt ze lozeczko w pl mozna kupic za 150 zl ale ja mialam problem z przewiezieniem mojego pieknego lozka z pl tu!i efekt taki ze kupilam tutaj i nie zaluje bo te po kubusiu zostalo na nasze przyjazdy do dziadkow!a i duzo ladniejsze sa tu przedewszystkim meble..chociaz przyznam szczerze ze maja maly wybor gadzetow do zdobienia pokoi dlatego ja szukam wlasnie naklejek na allegro tylko nie kazdy chce wysylac do ie ehhh a ja dalej krwawie
Magda jak chcesz kupic fajne naklejki to fajne sa tez na ebay. Bo ja tez szukalam naklejek, w dodatku przesylaja do prawie wszystkich krajow za duzo nizsza cene niz z allgro. Z Polski jak chcesz cos przeslac to czasem przesylka jest drozsza od rzeczy. Ja juz kupowalam fajne rzeczy na ebay-u i sa wiarygodni. Sprawdz sobie.

SSZep1.png
 
Mowisz? Nie wiedzialam ze maja fajne naklejki, ja wlasnie tez bede szukac dopokoju Maxa.Ja kupowalam fajne samochody w hombase w limericku, ale chcialabym cos jeszcze fajnego.W katalogu nexta tez maja fajne rozne naklejki i wogole fajne rzeczy do dzieci do pokoju.Mozna je zamowic w sklepie.
 
reklama
czesc kobietki!nie wiem czemu ja dzisiaj pierwsza przeciez wcale nie jest tak wczesnei.cala noc sie budzilam co 20 min!nie mam sily nawet myslec!ide robic kawke i trzeba wracac do normalnego zycia (w pon ide na badania)ehhh
 
Do góry