reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

reklama
witam sie ja w troche lepszym nastroju!
teraz mamy akcje odchudzanie w domu hehe!
trzeba jakos do slubu wygladac!i znowu sie wszystko przesunelo w czasie i nie wiadomo kiedy sprawy zalatwimy,bo w poniedzialek ide do szpitala wiec nic z tego,a sroda tez zajeta a to sa dwa dni kiedy Ksiaze moglby ze mna jechac!no nic...ON mi juz nie ucieknie heheh
dzisiaj chyba naprawde wezme sie za porzadki ale tak od A-Z wlacznie z przebraniem ciuszkow!bo wszytskie leza na polkach z Suzi a sie okazuje ze wiele jest na 9-12 12-18 miesiecy a przeciez moja niunia nosi juz 2-3 latka chociaz czesc jeszcze na 18-23!
Gastone moze Ty bedziesz wiedziala gdzie mozna dostac ladne materialy??wiem ze na deptaku jest ten sklep z materialami(limerick)ale ja potrzebuje materialy z motywem dzieciecym a tam w sumie nic nie znalazlam.na allegro tez nic nie ma ...szukalam po sklepach internetowych ale tam wlasciwie tylko po belach sprzedaja.
pozniej cykne zdjecie baldachimku ktory zrobilam dla Caroline do lozeczka
 
witam sie ja w troche lepszym nastroju!
teraz mamy akcje odchudzanie w domu hehe!
trzeba jakos do slubu wygladac!i znowu sie wszystko przesunelo w czasie i nie wiadomo kiedy sprawy zalatwimy,bo w poniedzialek ide do szpitala wiec nic z tego,a sroda tez zajeta a to sa dwa dni kiedy Ksiaze moglby ze mna jechac!no nic...ON mi juz nie ucieknie heheh
dzisiaj chyba naprawde wezme sie za porzadki ale tak od A-Z wlacznie z przebraniem ciuszkow!bo wszytskie leza na polkach z Suzi a sie okazuje ze wiele jest na 9-12 12-18 miesiecy a przeciez moja niunia nosi juz 2-3 latka chociaz czesc jeszcze na 18-23!
Gastone moze Ty bedziesz wiedziala gdzie mozna dostac ladne materialy??wiem ze na deptaku jest ten sklep z materialami(limerick)ale ja potrzebuje materialy z motywem dzieciecym a tam w sumie nic nie znalazlam.na allegro tez nic nie ma ...szukalam po sklepach internetowych ale tam wlasciwie tylko po belach sprzedaja.
pozniej cykne zdjecie baldachimku ktory zrobilam dla Caroline do lozeczka

Megan ja wlasnie mialam spytac o to samo ciebie :-D:-D Zastanawialam sie gdzie mozna takie materialy kupic.Nie wiem jeszcze czy bede miala czym szyc hiih Wlasnie powiedz mi jaka ty maszyne kuopilas? Gdzie i ile dalas?

A tak wogole diendoberek.Dzis trasznie smutna pogoda.Pewnie znow w kime pojde z Mankiem o 3 :-D Wzoraj do 2 ogladalismy horror Unborn, ale sie balam! :zawstydzona/y:
 
Tez w ciazy nie ogladalam ...


2 ipol godziny pozniej znowu ja a tu cicho..
Mikimauro co z toba sie dzieje, gdzi jestes???

Edit.14.28
No ladnie...zostalam sama jak nic.W takim razie ide spac o!
 
Ostatnia edycja:
GASTONE co do maszyny..nie mielismy zbyt wielu srodkow finansowych dlatego kupilam maszyne z argosa za 90 e !ale jestem nia bardzo zadowolona!ma 22 sciegi i pracuje sie na niej rewelacyjnie.kiedy bedzie troche wiecej pieniazkow zamierzam sobie kupic maszyne z opcja wyszywania.ale te ktore mi sie podobaja kosztuja 400-600 e.
co do materialow to ogolnie sa tu ladne ale ja potrzebuje takie z motywem dzieciecym a tu sa tylko jakies beznadziejne laleczki ale nie o takie wzory mi chodzi.bede jeszcze szukac po pasmanteriach internetowych ale nie wiem co z tego bedzie.
dziewczynki ale dzisiaj pogoda!czy wszystkie sie tak zle czuja jak ja?mialam sprzatac caly dom w efekcie rozmawialam caly dzien z kibelkiem i nawet go nie zdolalam posprzatac.w sumie od ok godziny egzystuje znowu.teraz obiadek na szybko bo Ksiaze zaraz wraca z pracy i porzadki nadrobie jutro bo jutro jestem od 12 do 24 sama(a raczej z moja kochana ferajna bez MĘŻUSIA-zaczelam Ksiecia juz tak nazywac{wczesniej mowilam ze to przyszly niedoszly ale teraz juz coraz blizej tego wydarzenia})
 
Megan widzisz ja tezkupilam maszynew lidlu, tez za 90 euro.Tez ma tyle opcji co twoja.Szyla ladnie i zaczela sie mi cholercia zacinac.Wyszyszczona maz robil juz wszystko co mogl i nadal nie chce ciagnac nitki z dolu.Juz naprwde nie mam pojeci o co kaman.Niby nic powaznego a jednak szyc nie szyje.chyba usiade nad dnia i zaczne czarowac :baffled: moze sie uda.Brakuje mi jej bo jednak sie przydaje w domciu maszyna.Moze cudow nie umiem robic, ale podstawowe rzeczy jak podwniniecie spodni cy uszycie firnanek moze byc hi.Jednego nie robie - oprocz mojemu mezowi nikomu nic nie robie , bo nie chce spitolic, nie na tyle sie znam.
 
Tez w ciazy nie ogladalam ...


2 ipol godziny pozniej znowu ja a tu cicho..
Mikimauro co z toba sie dzieje, gdzi jestes???

Edit.14.28
No ladnie...zostalam sama jak nic.W takim razie ide spac o!
jestem, jestem, miałam awarie kompa, niestety mój komputer będzie zabrany do naprawy więc jesten na łasce dzieci, czasami zaglądne do Was :tak::tak::tak:
 
MIKIMAURO to teraz dorwac kompa pewnie bedziesz miala problem?!
a ja wlasnie siadam do szukania tych materialow..GASTONE jak cos znajde dam znac
 
reklama
Do góry