reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

ooo i Alex zawitala milutko kochana!!!
ja tam od 3 miechow na nowych wlosciach i wlasnie robimy juz 3 przemeblowanie!!!zmykam do rodzinki bede poczytywac!!!!
 
reklama
Poszukam czegos.Moze cosik mi w oko wpadnie.
A co domu to fakt stndart jest wysoki, tylko ze ja sie o to nie martwie, nawet ciesze bo lubie wygody heheh.a co do mebli to mam swoje wiecnie boje sie o zniszczenie bo jak dziekco zniszczy to moje a nie czyjes.A sciany zawsze mozna odmalowac.
 
Ostatnia edycja:
hahaq dzien doberek dziewczynki!!limerick tonie pod lzami deszczu!!!a ja dzisiaj tylko z doskoku bo mam ksiecia w domu!!moze jakies nowe przemeblowanko sie zrobi?!
a jak tam ennis i shannon>>tez leje??
milego dzionka dziewczynki
 
Megan co ty posta powtarzasz? hihi
Spadam bo moj ulubiony program leci.O dziidziusiach, ciazach i takich tam!
 
Daft.ie : Search Results[cc_id]=c16&s[a_id][0]=1255&s[mnp]=600&s[mxp]=800&s[bd_no]=4&s[pt_id]=&s[move_in_date]=0&s[lease]=&s[furn]=0&s[search_type]=rental&s[transport]=&s[advanced]=&s[price_per_room]=&s[refreshmap]=1&offset=40&limit=10&id=720680 ten tak nie do końca mi się podoba, ale jest nowiutki i na Tulli, wiem gdzie, osiedle spoko
Daft.ie : Search Results[cc_id]=c16&s[a_id][0]=1255&s[mnp]=600&s[mxp]=800&s[bd_no]=4&s[pt_id]=&s[move_in_date]=0&s[lease]=&s[furn]=0&s[search_type]=rental&s[transport]=&s[advanced]=&s[price_per_room]=&s[refreshmap]=1&offset=10&limit=10&id=745391 w tym kuchnia mi się podoba, domek nawet tez, tylko o stówke za dużo:dry:ten to bardziej mi się podoba niz ten pierwszy,
a mój faworyt przeminoł mi koło nosa, jeszcze dzisiaj w nocy [ ok 2] był:-:)-:)dry::dry: szlak
 
reklama
Do góry