reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

reklama
Ale sie rozpisalyscie :szok: normalnie nie nadazam!
Ja po lepieniu pierogow poszlam spac :-D:-D:-D Wstalam zjadlam i wzielam sie za sprzatnie lazienek.Dlatego mnie nie bylo ;-)


a nnie zaszkodzi w ciąży??
bo troszkę się boję.....
Nie zaszkodzi .Mnie lekarz kazal brac bo tez mialam zgage :tak:
strasznie mi sie podoba ta bluzka no i inne aukcje tej samej osoby!!!
MONACO Biało-Czarna Bluzeczka XS/S,M/L Tu M/L (686627732) - Aukcje internetowe Allegro
a popatrzcie jaka cena hehe
A jak placisz- karta?


jak mowilam nie namawiam hehehe
chcialam zrobic dzisiaj pierogii-zarazila mnie Gastone ale niestety nie mam walka...musze zabrac od Justynki weic pierogi jutro
Ja jakni mialam walka uzylam butelki po winie :-D
ja uwiekbiam ale tylko z kapusta i grzybami albo z miesem owocowych ani z serem nie lubie!
a jakie masz wogole zachcianki w ciazy??
z Zuzka mialam ciagle jakies poprostu pochlanialam wszystko z moim synem jadlam ciagle mc donalda i pizze nawet w nocy w pl jezdzilismy do tesco po czeresnie z Caroline jadlam duzo czesto i hmmmm sajgonki w pierwszej ciazy ciagle jadlam lody a ostatniej hmmm jeszcze sie nie rozkrecilam kiedy sie skonczyla:-(
ale planujemy kolejne za 3 miesiace
Megan to jak wam sie uda i mnie to obie bedziemy zaciazone :-D i odliczanie bedzie trwac!I wtedy napewno sie uda :tak:

Co do pierogow to my jemy nietypowe.Przepis wynioslam z rodziny J.To sa pierogi z serem jak ruskie jednak bez cebuli tylko z podsmazanym w kosteczke bekonem i mieta.Mniaam.

A do zachcianek w ciazy to ja nie wiele ich mialam.Jak uwielbiam czekolade tak nienawidzilam jej w ciazy!Nie daj boze jak ktos sie pojawil w poblizu z czekolada to klelam jak niewiem bo zapach mnie o torsje przyprawial:eek: A zarlam doslownie kwasne zielone jablka, 2 kilo dziennie :szok: A co najsmieszniejsze ja mam uczulenie na jablka a uczulenie w ciazy jak reka odjal :-D
Jak urodzilam maz przywiol mi do szpitala 2 kilo jablek a ja do niego brzydko s....laj!:-D:-D:-D No i uczulenie wrocilo :baffled:
 
jasne w guiness czy jakos tak to sie pisze na williamie!
obok tkmaxa jest tez taki poscielowo-firanowy i jak jest smyths i dunnes to tam tez jest taki sklep poscielowo-firanowy na cresencie (nie wiem jak sie ten sklep nazywa)na przeciwko stoiska z chlebami tam jest zawsze duzo przecen na kosmetyki to na samym koncu sa firanki
 
Witam i zaraz sie zegnam bo dzieciaczki wolaja:)

ale mamy dzis piekna pogode prawda???chcialam na spacer wyjsc a tu klops:(((

caly dzien w domku!!!!!!
 
witajcie mamuśki:-):-):-)
ja łapie jakaś depresje normalnie, pogoda mnie jeszcze bardziej dobija, siedziałam przed chwilą i szukałam domków, kompletnie nic nie ma, tak sobie myśle ze jak nie ma nic do wynajęcia to może kupie sobie jakiś, bo na sprzedaz juz bym coś prędzej znalazła, chyba tak zrobie, mężola do sklepu po totka wygonie i kupimy sobie domek, juz mi się nastruj poprawia, hmmmm.... pogoda dobija .....:-:)-:)-(
chyba też pierogów nalepie:tak::tak::tak:
 
reklama
Gastone co do placenia za allegro to skomle do sprzedawcy o western union 99% sie zgadza a jeden to ten z dzisiaj heheh ale spoko jeszcze faceta urobie bo mam kolezanke co tez chce zamowic i w jedna paczke nam wsadzi i..w sumie niezly utarg mu wyjdzie bo prawie 500zl to jest cos na pl warunki tym bardzije jak wchodzilyscie na jego aukcje to same widzicie na pol roku sie obkupie heheh...

co do kupowania domkow to my co tydzien gramy w totka bo ja juz projekt domu mam tylko kaska potrzebna!!
a mi sie wyc chce!!!przez 3 godz moje dziecie stale plakalo!panadol nie pomagal czopki nie pomagaly goraczka i placz!ciagle na raczkach i placz ale juz wiem co jej jest,,,pomogla masc na dziaselka,,,,ehhhh te zeby!!!!
 
Do góry