reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

no tak chociaz nie namawiajac Cie na kupno to ja miala jeden sposob na ciuchy po ciazy-kupowalam w ciazy ciuszki na pociaze o jeden rozmiar wieksze niz nosilam sprzed poczecia.a mysle ze ta cena jest tak konkurencyjna ze warto ale nie namawiam ja bynajmniej napewno zamowie
 
reklama
wiem co masz na mysli... też mogłabym tak zrobić .. ale się zastanawiam..
bo moja siostra po iąży była chudsza niź przed ciążą....:sorry: nie wiem jak to będzie u mnie....
 
jak mowilam nie namawiam hehehe
chcialam zrobic dzisiaj pierogii-zarazila mnie Gastone ale niestety nie mam walka...musze zabrac od Justynki weic pierogi jutro
 
ja uwiekbiam ale tylko z kapusta i grzybami albo z miesem owocowych ani z serem nie lubie!
a jakie masz wogole zachcianki w ciazy??
z Zuzka mialam ciagle jakies poprostu pochlanialam wszystko z moim synem jadlam ciagle mc donalda i pizze nawet w nocy w pl jezdzilismy do tesco po czeresnie z Caroline jadlam duzo czesto i hmmmm sajgonki w pierwszej ciazy ciagle jadlam lody a ostatniej hmmm jeszcze sie nie rozkrecilam kiedy sie skonczyla:-(
ale planujemy kolejne za 3 miesiace
 
masz rację żeby odczekać:tak: dzielnie się trzymasz....

jakie mam zachcianki... ehhhh jedyne co mi przychodzi do głowy to pomidory i ogórki kiszone:sorry::-Dpoza tym jem jakies kwaśne żelki czy coś takiego i barszczyk czerwony ze słoiczka....
normalnie pychotka...
na mcdonaldsa też mam często ochhotę.....:-p;-) i na truskaweczki
 
lubie ten stan heheh nie trzeba sie pilnowac choc ja z waga nigdy nie mialam problemow!teraz zamierzam odczekac ze wzgledow zdrowotnych ale tez chce schudnac jeszcze 8 kg zeby nie przytyc zaduzo w ciazy choc uwielbiam tyc przy nadzieji.ale przy 3 dziecku jest to ciezkie bo 2 poprzednich potrzebuje mnie!
a zachciewajki fajna rzecz ja ostatnio nie wiem na co mam ochote!kupilam dzisiaj rybke w panierce i ziemniaczki w panierce przygotowalam zaczelam jesc iiiii stwierdzilam ze to nie to o co mi chodzilo!!!
tak wogole gadamy we 2 a gdzie reszta mamus???
 
pewnie pracują :-p;-) hehe

nom takie zachcianki sa najlepsze..... hiii a każdy się dziwi jak my tak możemy kiełbasę z ciastkami;-)
ja Ci powiem ze troszkę przytyłam ale tak po całości .. z rozmiaru 36na38 ale nie widać zbytniej różniicy..... i nawet brzuszek mi nie urósł..... co jest dziwne..
ale ostatnio jak byłam u ginki to sama powiedziała że fajna sprawa bo dzidziuś rośnie a mamusia nadal ma figurkę:-p:zawstydzona/y: hiiiii
 
reklama
Do góry