reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamuski z Ennis

reklama
Ale dobrze byc taka skarbnica wiedzy:-D

Wrocilam od fryzjera niedawno.Poszlam z zamieraem skrocenia a wrocilam z...bardzo krotkimi :-D I kolejne 11 lat pewnie przedemna zanim sie znowzdecyuje zapuscic :-D:-D:-D

Dziewczyny mam problem.Od jakiegos czasu moja lewa piers jakby mnie pobolewala.Wlaciwie nie jest to bol tylko takie uczucie napieci czsem.To trwa juz jakies 3miessiace.ale czasm jest a czesem nie ma.Myslalam ze moze do cwiczen czy cus ale chyba nie..
Wymacywalam sie kilka razy i nic n9ie czuje, nawet mezowi kazalam sie wymacac i tez nic niepoczul.czasem tylko spina mi sie piers strasznie i wtedy pomaga naproxen...Pojde do lekarza, jak zaraz po miesiaczce, bo teraz jestem przedd i ogolnie mam piersi twarde.Kurcze najchetnieu odrazu popedzilabym na jakies usg ale nie wiem gdzie zreszta znajac zycie musze miec skierowanie od gp..:dry:
 
A moze tak tak byc przed miesiaczka albo w trakcie owulacji mnie tez wtedy piersi bola albo mam nabrzmiale albo twarde raz to mialam tak przed miesiaczka w trakcie a potem w czsie owulacji no koszmar
 
Eeee tam Gastone jeszcze mi dużo brakuje do skarbnicy wiedzy :baffled:

A te bóle to może przedmiesiączkowe?Daj znac co i jak i jak już będziesz wiedziała czy robi się tutaj usg piersi.Wiem,że w Galway jest np.Breast Cancer Clinic i tam napewno robią usg....a przynajmniej tak mi się wydaje,że powinien byc w takiej klinice Usg:sorry2:
 
A moze tak tak byc przed miesiaczka albo w trakcie owulacji mnie tez wtedy piersi bola albo mam nabrzmiale albo twarde raz to mialam tak przed miesiaczka w trakcie a potem w czsie owulacji no koszmar
dzień doberek:-):-):-)
gastone też tak uważam, napewno to z powodu tej @, ale jak po nie przejdzie to idż do Gp i niech da Ci skierowanie na takie usg.
 
czesc dziewczynki!
GASTONE jak mam byc szczera to ja sie strasznie takich rzeczy boje i sama kiedys mialam taki problem...strasznie bolaly mnie piersi po kilku dniach nawet wyczulam guzy!!!!!poszlam do lekarza..hehe bylam w ciazy

a ja troche smutna az sie poplakalam....w tym roku nie jedziemy do Pl!!!!!!!a to przez moja zachcianke w formie pieska.nie zdazymy odbyc kwarantanny i jestesmy uziemieni przez pol roku!ehhh a Ksiaze ma we wrzesniu urlop ale nie ma tego zlego co by na dobre nie wyszlo i chociaz wszyscy odpoczniemy!!!!!!!
 
Dziewczyny moze i tak, teraz jestem przed miesiaczka tylko dziwne ze jeden cycekmnie boli.W kazdym razie napewno pojde do GP ale po miesiaczcce bo teraz nie ma po co.Guzkow ni ma ale zawsze trzeba dmuchac na zimne.
Megan ja sie strasznie takich rzeczy boje.Kiedys zemdlalam ze strachu w lzaience bo wyczulam guzek w pachwinie.Okazlo sie ze to nie guzek tylko wieelki syfek rosnie.Ale u mnie toszybko, strach jest i ciach juz mnie nie ma, leze :-D
 
hej wpadam na chwilę pochwalić sie że mamy mieszkanko.... :tak:
3 pokojowy domek z ogródkiem za 500e;-)
za dwa tyg przeprowadzka:tak:

a dziś dostałam kociaczka małego....:-D cieszę się jak dziecko... hiiii
i fajnie bo będzie miał podwórko do biegania.....:-)

a teraz lecę coś z D obejrzec i spać.....
do jutra
 
reklama
Do góry