reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

No ciekwe jak tam Megan...
Mikimauro ja dzis zapedzilam meza do odkurzania chociaaz hihi Teraz schabik w lodowce dochodzi, obiadek dla dziecka zrobiony i sie lenie teraz.
 
reklama
Gastone dzieki za troske!
wrocilam ze szpitala..dzidzi juz nie ma,dowiedzialam sie ze mam znowu torbiela i dostane poczta skierowanie do szpitala onkologicznego bo niby takimi rzeczami tu sie onkologia zajmuje!mam zakaz zachodzenia w ciazy przez kolejne 3 miesiace ale pani doktor dala do zrozumienia ze jak zalecze tego torbiela!
teraz ide gotowac szybkie pyzy bo padam
 
Megan przykro mi.Moze byc tak ze dzidzie stracilas prze torbiel.Musisz sie wyleczyc najpierw i zregenerowac organizm.Jakos to bedzie..
alex Zoo tylko Cork (safari) i Dublin.
 
GASTONE ten torbiel mam od lat!w pl lekarze ciagle mowili ze trzeba usunac jajnik razem z nim ale kiedy mialam 16 lat nie chcieli tego zrobic bo drugi mam ''nieczynny''gdyby mi tego wycieli nie moglabym miec dzieci.bralam hormony znikal przestalam brac zeby zajsc w ciaze rosl.z synem w ciazy byl w wielkosc cytryny z Susanaah to samo z Caroline grejfruta i bali sie czy torbiel jej nie zadusi.wszystko skonczylo sie ok teraz jest o srednicy 3,5 cm i mowia ze rozgonia go lekami.
a z dobrych spraw.....mozliwe ze KUPUJEMY PSA.chyba dzisiaj pojedziemy go zobaczyc,tak na pocieszenie choc trudno mowic tu o pocieszeniu w takiej sytuacji.

ALEX dolaczam do GASTONE wiem ze zoo jest w Cork ladnie tam.ale blizej nigdzie chyba nie ma
 
No tak...jak zwykle ja ostatnia i pierwsza...
a jednak rodzina nam sie powiekszyla.trzecia ''corcia'' ma na imie PIPI -Susanaah Ją tak nazwała i jest 6tygodniwą suczką jack rassell miniaturka.zmykam bo trzeba z Nia wyjsc
 
Witam.wczoraj nie zajrzalam bo net mi siadl wrrrrr.
Megan gratuluje nowego czlonka rodziny!Zrob zdjecie i pokaz koniecznie!Swoja droga to bedziesz miala roboty hihi Ja swego czasu chcialam jacka rassella, ale po paru opiniach zrezygnowalismy hih Jednym slowem pies petarda.Megan przygotuj sie na zycie na pelnej parze hehe bedziesz miala naprawde 3 dzieci w tym jedno - rozrabiake.Przy tym psie nie da sie spokojnie zasnac hihih Pies w ciaglym ruchu wiec oczy do okola glowy!
 
Ostatnia edycja:
Gastone juz wklejam
 

Załączniki

  • forum.jpg
    forum.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 15
reklama
Witam sie troche póżno ale bylam z synem u lekarza anginy sie biedaczek dorobil :-:)-( Megan sliczny piesek a ile cie kosztowaly oplaty na niego zgoda i te inne.........
 
Do góry