reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Witam sie i ja.
Krycha macie problemy z woda w limericku? Kurcze chyba sie wybiore po wode do was heheh Bo u nas w sklepach padaka..
 
reklama
i ja sie witam :-D:-D po ptracy padam z nog.... co do dzieciaczkow to moja kozynka sie urodzila w 6 miesiacu i tez mieli jakies problemy ale jest juz ok ma 4 latka i narazie odpukac jest wszytsko ok...
a u nas z woda jest tak ze my wode mamy ale sasiedzi juz nie:szok: niewiem jak to mozliwe... ale w rzedzie mamy 4 domy z tego nasz z jedej strony i drugi z drugniej mamy wode a w srodku juz nie:baffled::baffled::szok: ... to do nas po wode przychodza ... za to mamy w pozadku sasiadow niesadzilam ze irole tacy moga byc... za to ze dajemy oim wode zaprosili nas na stadnine koni :-D:-D jak sie cieplo zrobi to odrazu pojedzimy i Emilke bede uczyc jezdzic hehe:-D:-D a tak poza tym moja coreczka dzis konczy pol roku!!:szok::szok::szok: normalnie niewiem kiedy mi to zlecialo jeszcze troche i bedzie roczek slub i wogule...2 dziecko:-D:-D hhehe
 
witam mamcie:tak: u mnie tez ( odpukac ) narazie jest woda. GASTONE zapraszam z beczkowozem to cie zatankujemy ;-);-) BUBA sto lat dla EMILCI:tak::tak::tak:
Swoja droga podoba mi sie ta zima:tak::tak::tak: pierwsza taka od kiedy tu jestem:) czasami sie zdazalo troche mrozu,ale zazwyczaj to deszcze i wichury byly o tej porze roku:baffled::baffled: miodzio bo to i zdrowsze i przyjemniejsze od tej szarugi irlandzkiej:dry: grrr...szkoda ze nie mam sanek...:-p:-p:-p
ALEX widzialam waszego balwana na NK;)))rewelka:))
 
reklama
Witam mamusie.Ja nie mam wody juz 4 dzien i prawdopodobnie do konca tygodnie.wiec jest git.Kapie sie w hotelu obok,wiec brudna nie chodze hehe.Ale o praniu nie wspomne..
Co do sniegu ,ktory spadl przedwczoraj to tez mam fajne zdjecia ,musze je wgrac to wam zapuszcze.
 
Do góry