reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

hej dziewczynki :
)
jak tam KASIA byłaś na ważeniu??
ja dzisiaj byłam i mo0ja mała waży już 5400 :-)
przytyła prawie cały kg w ciągu 6 tyg:tak:
 
Ostatnia edycja:
reklama
hej mamuski:-D:-D ja sie wlasnie do pracy zbieram...... strasznie zimno na polku a do pracy to mam takie checi ze masakra... polezalambym jeszce w wyrku :baffled::baffled::baffled:
Kasia tak one nigdy nie przychodza na czas...chociaz raz mi sie udalo ze byla przed czasem hehe...
 
Witam sie i ja.Ja dzis pedze do GP.Na macanie i takie tam hihi
Kamcia w ciagu 6 tygodni chyba a nie miesiecy przybyla na wadze hihi
 
witam mamcie:tak: nasza polozna przyszla wczoraj z ciezka waga na ramieniu i mowi do mojego R "Leah jest zarejestrowana na 23 lutego na szczepienie" a moj R do niej "wiem bo sam ja wczoraj rejestrowalam",a ona" yyyyy tak a ja myslalam ze ja ja rejestrowalam":szok::szok::szok::szok::szok: buehehehehe.wlazla do mnie na gore ,a ze bylam na nia wsciekla to jej wygarnelam ze zrobila mnie w jajo ze szczepieniem ,ze w ogole mnie olewa i przez 5 tyg byla tylko 2 razy u malej ,a powinna byc co tydzien i ze juz sobie nie zycze zeby przychodzila bo i tak nic dla mnie nie robi ,a jak bede czegos potrzebowala to sama sie pofatyguje do helty tak jak do tej pory,bo jeje nie po drodze do nas.franca sie zmieszala ,zawinela na piecie i poszla.
mam gdzies taka francowata leniwa zolze.i tak nic nie robila wiec nie jest nam potrzebna.
KAMCIA moja mala wazona byla we wtorek i miala3860:)
 
Czesc mamunie.
Kasia hih dobrze ze jej wygarnelas!
Amala juz ladnie wazy,szybciuchno dobila do wagi.Pieknie.Moje dziecko tez z tych nieszczesnych 2500 szybciutko uroslo.Ale pwoiem ci ze ogolnie teraz jest drobniejszy niz rowniesnicy.
Jeessu dziewczyny ale mam lenia.Siedze przed tv ciagle i niemoge sie zabrac do burdelu ktory mnie ogarnia,nie mowiac juz o obiedzie...
 
dzien doberek z mrozngo i lekko sniegiem opruszonego limericku;-):-):tak:. a ja juz posprzatane z moim R mamy i teraz lece pichcic gofry:tak:. Gastone mam siostrzenca ktory urodzil sie w 7 miesiacu ciazy i tez jest duuuuzo mniejszy niz rowiesnicy,za to broi za 4 i siostra ma z nim duuuzo klopotow,hehe,takze czyms nadrabia;-);-);-) uciekam paaaa
 
Kochana to ja mam bratanka ktory sie urodzil w 6 miesiacu ciazy.Bidulek taki,pamietam jak sie balam czy przezyje..potem mial operacje i jak to wczesniaczki problemy zdrowotne.Ale jest taki slodki,tak rozkoszny,ciagle usmiechniety,zywy ja sreberko.Poprostu cu,miod malina.
 
reklama
Hejka! Witam się z Wami z ośnieżonego Limericku ;-), ale już przynajmniej nie tak mroźnego jak wczoraj brrrrrrrrrr...

Kasia limerick i Ka.M`cia, widzę, że Wasze Maleństwa super sie rozwijają i na wadze przybierają!!!! Oby zdrowe były :tak: i dużo radości Wam przynosiły!!!

Mój młodszy siostrzeniec urodził się pod koniec 7 miesiąca, oj problemów było bardzo dużo, bo wylew do mózgu był i bakterie w krwi, transfuzję bidulkowi robili i żółtaczkę miał i zapalenie płuc, ale przeżył i jak się na Niego patrzy to nikt nigdy nie zgadłby, że tak zaczął. Jest rozkosznym, mądrym i kochanym chłopcem :tak:! Chwile grozy przeżyliśmy tylko podczas świąt, bo wsadził paluszka między drzwi a futrynę i złamał paluszka, z przemieszczeniem i składali Mu go pod pełną narkozą i nie wiedzieliśmy jak zareaguje, ale wszystko poszło oki!!!!!!!!

Heh, na wspominki mnie wzięło heh...

Zmykam mamusie, pozdrawiam i miłego dnia życzę, papatki :blink:
 
Do góry