reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Witam w niedzielny poranek.
Aga dzieki.Trzymaj za mnie kciuki za pomyslne rozwiazanie tak jak ja trzymalam za ciebie.Uciekam na rodzinne sniadanko.
 
reklama
no i ja zagladam z wieczorka:-) mamuski ratujcie nie moge wstawic wiecej niz jeden suwaczek:-:)-( jak wstawiam 2 to wyskakuje komunikat ze za duzo:wściekła/y::wściekła/y: ale wczesniej mialam i bylo ok,i wy tez macie po kilka i jest ok,wiec co ja robie nie tak?? pomocyyyyyy:sorry:
 
Hej mamunie.Zima nas zastala jak nic.U mnie przed domem lodowisko.
A w dodatku ja mam podjazd pod gorke.Nigdzie nie wychodze juz nie mowie o wyjezdzaniu,bom bardzo swierzy kierowca wole wiec nie nabroic hih
Kamcia co z tym twoim netem?Strasznie dlugo to trwa.
Milego dnia mamunie choc naprawde nie wiemc zy ktos tu zajrzy bo ostatnio cisza jak makiem zasial,nawet konkretnych tematow nie ma tylko czesc i pa..
 
Witam :-D!!!! Ależ zimowa aura, co? Jakaś mgła nawet nadeszła, hm...

Hej mamunie.Zima nas zastala jak nic.U mnie przed domem lodowisko.
A w dodatku ja mam podjazd pod gorke.Nigdzie nie wychodze juz nie mowie o wyjezdzaniu,bom bardzo swierzy kierowca wole wiec nie nabroic hih

Gastone, Ty to lepiej uważaj! To, że z Ciebie nowicjusz to drobnostka, ale jeszcze jest dzidzia ;-)... A jak Max się czuje? Uspokoił się już? Nie krzyczy przed zaśnięciem?

Ka.M`cia, śliczna córeczka, gratuluję :tak::tak::tak:

Kasia limerick, nie ma zielonego pojęcia co robisz nie tak, hm... Może spróbuj z innym suwaczkami :eek: no nie wiem...

Miłego dzionka i do klikania :-)
 
Krycha Max nie krzyczy bo zasypia u nas hih ale po 20 minutach jarek wynosi go do siebie.Poszlam poprostu na kompromis.
Mamunie ruchu i tak nie ma wiec ja sie juz zmywam do swiat.Zycze Wam zdrowych,pogodnych i bialych swiat.Ten lod na drogach mnie nie satysfakcjonuje,chce sniegu!
Do zobaczenia o swietach!!!
 
reklama
Krycha Max nie krzyczy bo zasypia u nas hih ale po 20 minutach jarek wynosi go do siebie.Poszlam poprostu na kompromis.
Mamunie ruchu i tak nie ma wiec ja sie juz zmywam do swiat.Zycze Wam zdrowych,pogodnych i bialych swiat.Ten lod na drogach mnie nie satysfakcjonuje,chce sniegu!
Do zobaczenia o swietach!!!

No, najważniejsze, że efekt został osiągnięty ;-) a życie przecież polega na kompromisach :tak::tak::tak:! Ja również życzę Tobie i Twojej Rodzince wesołych, spokojnych i białych świąt :-)
 
Do góry