reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

Czec kobitki, aj ostatnia dzis? Moze dlatego ze na zakupach z meem bylam, bo lodowka byla pusta a dziecko sie na sniadanie domagalo sera.
Planujemy jutro wyjad na weekend do Irlandii polnocnej.Nie wiem jeszcze na 100 % bo wciaz sie zastanawaiamy, bo pogoda pozostawia wiele do zyczenia.ale gdybym zniknela to wroce dopeiro we wtorek do waskochane wiec wybaczcie.Dzis narazie siedze w domku, moze pojade ogladc autko (2 godinki w jedna strone) wiec moze i dzis znikne.Narazie sie bycze przed tv hihi
 
reklama
megan ty juz pewnie wyparowalas na ciucholandy??ja dzisiaj z moim R musimy polatac po sklepach i komody do przewijania poszukac:tak::tak: bo ta co mi w argosie znalazlas to nie komoda tylko sam przewijak na komode!!!!!!i hehe (ale sie wczoraj usmialam)posluchaj: ten przewijak wazy 3 kg i naklada sie go na komode i kosztuje 40 jurkow,i jest tylko z dowozem do domu!!!!a dowoz kosztuje 30 jurkow!!!!!ale gdybym chciala kupic komode to moge ja sama zabrac z argosa a komoda wazy 33kg!!!!a glupi przewijak 3 kg i nie moge!!babka za kasa az sama zrobila wielkie oczy i mi mowi ze tez tego nie rozumie:no::no::no::no:wiec sobie to odpuszczam i szukam komody dalej:tak::tak::tak: moze dziewczyny wiecie gdzie dostane cos fajnego,ale zalezy mi na komodzie bo w moim mieszkanku nie mam nawet szafki na ubranka dla malenstwa,wiec bedzie to praktyczniejsze niz sam przewijak.albo moze ktoras z was ma i chce sie pozbyc ,to ja chetnie kupie:tak::tak::tak::tak:
 
Witam mamuśki:-):-):-)

Ja tylko tak gościnnie, melduje ze pakowania ciąg dalszy, bosze ile gratów mozna nazbierać przez dwa lata, to jakiś koszmar. kompletnie nie mam czasu na kompa, nawet na skypie nie gadam z mamcią. Kompletnie nie wiem co u Was mamuśki, bo nie czyttam wstecz,
Jeszcze mój Maxiol jest jakiś zaflikany, mam nadzieje że go nie rozłoży, mężolek też jakiś taki nie wyględny, kaszel i katar ma. oby mi chłopaki nie chorowali

miłego klikania mamuśki :-):-):-)
 
Mikimauro..milo ze zawitalas niestety przeprowadzka przy dzieciach jest wielka udreka a i ilosc jest zdwojona rzeczy do przewiezienia.

u mnie znowu chorobowo dziewczynki maja chrypki i mam swiadomosc ze to moja wina!!!bo wczoraj je wyciagnelam na zakupy bo bylo z nimi lepiej i skutki sa dzisiaj slyszalne ehhhh
do tego moja mlodsza lady zabkuje i ciagle krzyczy nie pomagaja zele ani czopki poprostu masakra syropki tez stosowalam!!
dziasiaj weekendowo wiec pewnie nie bedzie tu duzego ruchu hihi
milej soboty
 
No tak mozna powiedziec ze lepiej bo nie musze juz w luzku lezec ale zato nas wszystkich lekki kaszel dopadl nawet coruske sama nie wiem czy to lepiej czu gozej chyba jakis wirus w powietrzu lata bo ciagle cos i wyzdrowiec nie mozemy
 
i ja sie witam na koncu...
ahhh.... pogoda fatalna ... skonczylam sprzatac znaczy lazienka zostala i za kolacje sie musze niedlugo wziasc... chociaz nie powinnam jesc bo dietka no ale J jest glodny...:sorry:

hmmm... zastanawiam sie jak tu jest z ksiedzem jesli chodzi o chrzciny .... bo musze zaczac o tym myslec ...
 
reklama
i ja sie witam na koncu...
ahhh.... pogoda fatalna ... skonczylam sprzatac znaczy lazienka zostala i za kolacje sie musze niedlugo wziasc... chociaz nie powinnam jesc bo dietka no ale J jest glodny...:sorry:

hmmm... zastanawiam sie jak tu jest z ksiedzem jesli chodzi o chrzciny .... bo musze zaczac o tym myslec ...



Ksiadz Szymon albo juz zjechal albo ma zjechac do Pl.wiec teraz go ktos zastapi ale jak mam byc szczera to ja mialam cholerne problemy z ochrzczeniem!!!bo/....nie mamy slubu i w sumie gdyby nie fakt ze moja przyjaciolka ktora byla chrzestna u Susanaah spiewala w chorze to nie byloby szans na chrzest.a po znajomosci nawet przymknal oko ze Konrad jest agnostykiem(NIE MA SAKRAMENTOW)
U irlandzkiego Ksiedza nie ma zadnych problemow!!miesiac wczesniej klepie sie termin przychodzi sie na jedno spotkanie gdzie pyta czy jestescie swiadomi decyzji tlumaczy jak bedzie wygladala uroczystosc!nie musisz placic zas u polaka mile widziane koperty!to w sumie tyle!!

Ksiaze wlasnie wraca do domu a mi leb peka i...za 24 godz stane sie barankiem huuuuura






cholercia...wlasnie mi odpadl tips ehhh ale pocieszajace jest to ze moje naturalne pazurki sa juz bardzo dlugie tyle ze takie delikatne!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry