reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski z Ennis

witam panie:-)
megan wizyte w szpitalu mam jutro.smiac mi sie z ciebie chce hehe,mowisz chcesz wiedziec co bede miala??hihi:-Ddowiesz sie kochana ale dopiero w grudniu,tak jak my:tak: hehehe:-D
co do graco to slyszalam duzo opini ze sa dobre, praktyczne itd, itp, ale sa takie strasznie szaro bure:no:narazie sie rozgladamy , tyle tego jest ze nie wiadomo co wybrac.na szczescie jeszcze mam czas wiec nic na urwanie glowy:no:
 
reklama
Witam sie

Megan jak bedzies u tego polskiego gin to powiedz mi jakie on jest i kiedy przyjmuje bo tez sie musze wybrac i to jak naj szybciej i dbaj kobieto o siebie bo to nigdy nie wiadomo co moze z tego wyniknac
 
Witam kobitki.Przepraszam ze tak pozno ale najpierw spalam dlugo bo mialam goraczke, maz poszedl pozniej do pracy, a potem jak zobaczylam slonce dostalam mega powera i postabnowilam sie wybrac do miasta na nogach.No i powiem ze nie bylo zle.Myslalam ze to dalej bedzie ale spoko, szlam spacerkiem 25 minut, az sama sie zdziwilam.No a teraz wrocilam, nakarmilam glodomorka i polozylam spac a sama wypoczywam.
Megan fajne zdjatka, a co do nerowow nie gniewam sie ;-)

Heja. Ja sie witam ponownie z PL. I uciekam....pozdrawiam

Juuuz??? Tej to dobrze...
 
witam panie:-)
megan wizyte w szpitalu mam jutro.smiac mi sie z ciebie chce hehe,mowisz chcesz wiedziec co bede miala??hihi:-Ddowiesz sie kochana ale dopiero w grudniu,tak jak my:tak: hehehe:-D
co do graco to slyszalam duzo opini ze sa dobre, praktyczne itd, itp, ale sa takie strasznie szaro bure:no:narazie sie rozgladamy , tyle tego jest ze nie wiadomo co wybrac.na szczescie jeszcze mam czas wiec nic na urwanie glowy:no:


doczlapalas sie do fryzjera???
ALEX jak doczolgam sie do gin oczywiscie dam znac co o niej mysle hahahah..
my bylismy na spacerku w centrum kupilam sobie spodenki spotkalismy Kasie i oczywiscie dla wtajemniczonych moje dziecie ma nowa swinka ahahhaha.
teraz czekamy na brzydule i fryzjerke a ja staram sie byc twarda(przychodzi obciac Ksiecia a ja zarzekam sie ze nie scinam ale nie wiem co bedzie jak przyjdzie???)
a nasmialam sie dzisiaj na maxa!jechalismy autem i zauwazyla mnie stara forumowa kolezanka hahaahah prawie sobie kark skrecila zeby tylko nie patrzec w nasza strone hahaha odezwe sie jeszcze......
Kasia i chyba malowanie na jutro
 
ŁOŁŁŁŁŁŁŁŁŁŁ............ZADYMA BYŁA, a mnie nie było :-p:zawstydzona/y::-p:zawstydzona/y::-D:-D:-D...
megi- chyba już lepiej z Tobą kobito, co do tej ciązy, to tak sobie własnie myślałam że z krwi by ciaża wyszła, a przecież nie było nic:-p;-):eek:, tak czy innaczej trzeba się dowiedzieć co Ci jest babo:tak::tak::tak:

czy ja dobrze przeczytałam że któraś mamuśka chce kupić graco [bliżniaka może:eek:] bo jak by co to ja sprzedam i kolorek mam nawet fajny [ jak na Irlandie:dry:]

beakta- znowu w polandi, oj co ty tak tęsknisz za tym krajem, mnie to bawołem musieli by tam zagonić:tak::tak::tak:;-);-);-)

generalnie to ja przechodze załamanie nerwowe, bo nadal szukam tego choler...nego mieszkania i nie moge nic znależć, teraz to nie przelewki bo już poinformowałam lanlorda że sie wyprowadzam i do pażdziernika mam czas na wyprowadzke, a tu chaty nie ma, ale klops normalnie :szok::szok::szok::tak::tak::tak::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
MIKIMAURO ja rozgladam sie za wozeczkami,ale nie blizniakami:no:po prostu czegos narazie szukam i zbieralam opinie dziewczyn:tak:

MEGAN doczlapalam do fryzjera i nawet dlugo nie musialam czekac bo nie bylo kolejki wiec szybko mnie obciachala. maluj maluj ja na szczescie juz malowanie mam za soba:-)
 
reklama
MIKIMAURO ja rozgladam sie za wozeczkami,ale nie blizniakami:no:po prostu czegos narazie szukam i zbieralam opinie dziewczyn:tak:
nic nie szkodzi, ja poprostu nie czytałam Twoich postów wstecz i tak wypaliłam. co do wózków, to Ci nie doradze, choć przewineło się pare sztuk;-) przez mój dom, ale ja mam inne upodobania i nic Ci konkretnego nie polece:-:)-:)-(
 
Do góry