reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamuśki po "30"

witam nowe mamusie :-)

koootek ja też się czuję jak wieloryb i nawet zaczynam go przypominać;-)Tobie też już puchną nogi i ręce? u mnie masakra jakaś zwłaszcza po dłuższym spacerze.
 
reklama
Cześć :) To ja dołączam do 'starszych' trzydziestek :) Mam 36 lat, druga ciąża, TP na początek lipca. I jakoś po remoncie nie mogę odnaleźć wagi łazienkowej... Może to dlatego, że w pierwszej ciąży dorobiłam się 23kg? Teraz jest mniej więcej o połowę mniej ale nawet gdyby było tyle samo, to wcale się nie martwię :) Dziecko urodziłam, a schudnąć parę kilo nie dam rady? Heh... :) Pozdrawiam wszystkie wielorybki :D
 
Cześć dagpra:-D, witamy:-)

Kami, mi też puchną już nogi, rano jeszcze jako tako ale im później tym gorzej, ręce jeszcze nie ale pewnie wszystko przede mną. Niestety zaczynają dokuczać mi skurcze łydek w nocy, czasem wstaję po kilka razy, łykam magnez ale na razie bez rezultatów:)
 
Koootek a Aspargin próbowałaś ? to Mg+K. Mi też dokuczały te paskudne skurcze łydek ale jak biorę ten preparat odpukać omijają mnie:-)
 
Dzięki kami za dobrą radę:-), dzisiaj pierwsza noc, po zaopatrzeniu się w Aspargin, przespana bez skurczy łydek :-D.
 
Witajcie dziewczynki, witam sie i ja , rocznik 77... Tak wyszlo jak tu ktos juz wczesniej napisal :-)

pozdrawiam wszystkie po 30 stce
 
Cześć Kiraa :-)

Ja tylko rok młodsza i myślę, że to bardzo dobry wiek:-D:-D.
Mój maluch bardzo aktywny, mam tylko nadzieję że po porodzie zmieni godziny bo potrafi zaszaleć o 3 w nocy:-) Jutro krzywa cukrowa, mam nadzieje że dam radę to wypić:tak: Pozdrawia Was wszystkie
 
Ostatnia edycja:
ach, i trzymam kciuki za Twoją krzywą koootek :-) ja jestem cienkim zawodnikiem i za każdym razem wlokłam ze sobą męża, wyprowadzał mnie na spacer pomiędzy pobraniami, żebym "przypadkowo" nie zwróciła wszystkiego :blink:
 
reklama
Witam,bardzo fajny wątek,tylko mało aktywny:tak:
Ja właśnie dziś zrobiłam test-pozytywny-3 maluch w drodze:-) wszystkie dzieci planowane,wyczekane,mam 32 lata. Pozdrawiam
 
Do góry