reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamuśki po "30"

Witajcie. czy moge sie przylaczyc.

Jestem w 7 tyg ciazy. Termin 24 grudzien :-)

Mam 4,5 letniego synka. 21 maja beda moje 34 urodziny wiec za mloda nie jestem. Troche sie denerwuje czy wszystko bedzie ok.

Mam pytanie do was czy jak ierzecie witaminy z kwasem foliowym to oprocz tego tez kwas foliowy trzeba brac?
 
reklama
witajcie :-)
jak widać na suwaczku ja już po porodzie, ale myślę, że jestem jedną ze starszych mamuś o ile nie najstarszą :-D
3mam kciuki za wszystkie ciążówki :-)
 
iWitajcie, Patanka i Karenka. Fajnie że dołączacie.Karenka, czyli ty mamusia marcowa jesteś? Gratulacje Leosia. Widzę że jednego masz już dorosłego...cieszył się z braciszka? Ja mam 14-sto latka i 10-cio latka i ten straszy nieufnie do nowego członka rodziny póki co podchodzi....:baffled: Zobaczymy jak się urodzi.... Patanka, ja brałam tylko witaminy, nie brałam kwasu foliowego, ale wiem że dziewczyny biorą najpierw sam kwas, dopiero od drugiego trymestru witaminy... Jak się czujesz ogólnie?
 
Hej.
Zaczarowana czuje sie ogolnie dobrze tylko mam mdlosci. W pracy czuje ze jestem bardziej zmeczona (8 h przed komputerem dzien w dzien).
A Twoj rocznik to 79? Bo jezeli tak to jestesmy z tego samego.
Zaczelam brac odrazu witaminy bo czuje ze mi po zimie. ich brakuje. W ogole zawsze mialam problem z krwia tzn anemia i anemia. W pt ide do gin zobacze co powie i mam nadzieje zobaczyc serce dziecka.


Przczytalam cale Wasze forum i rozterki ktore tutaj opisujecie sa bardzo mi bliskie wiec jestem wsrod swoich:-)
 
Hejka
Ja jestem i regularnie zaglądam, ale wszystkie dziewczyny poznikały, a tak samej ze sobą pisać, to prawie schizofrenia;-)
Zaczarowana czyli teraz leniuchowanie. Starszak się przełamie, spoko.
U mnie dzieciaki już wszystko "dla brata" gromadzą. I tylko brat to, brat tamto. Ciekawe co będzie jak brat się już zmaterializuje;-)
Witajcie. czy moge sie przylaczyc.

Jestem w 7 tyg ciazy. Termin 24 grudzien :-)

Mam 4,5 letniego synka. 21 maja beda moje 34 urodziny wiec za mloda nie jestem. Troche sie denerwuje czy wszystko bedzie ok.

Mam pytanie do was czy jak ierzecie witaminy z kwasem foliowym to oprocz tego tez kwas foliowy trzeba brac?
my tutaj wszystkie młode jesteśmy, a raczej piękne i młode:-)
ja nie brałam dodatkowo, tylko to co w witaminach

Karen witaj. Jak pierworodny podszedł do brata?

Pozostałe mamusie 30plus odmeldować się!:-)
 
ja przez całą ciążę i teraz dopóki karmię biorę z Pharmatona witaminki Matruelle i mam wszystkie wyniki ok
starszy syn przez ciążę był aktywnym uczestnikiem, wizyty u lekarza, usg-wszędzie ze mną :-)
teraz również bardzo zainteresowany-stwierdził, że nie czuje się starszym bratem raczej zastępczym ojcem :-D
(wydaje mi się, że Leoś to świetny środek antykoncepcyjny dla starszego brata :-D widzi, że małe dziecko to nie taki miodzik jak z reklam by się wydawało)
 
hej
piękny dzień się zapowiada. Ja właśnie drożdżówkę wtrąbiłam i latte wypiłam i błogie lenistwo uskuteczniam:-)
Karenka co racja to racja, syn widzi jak jest z małym dzieckiem, to pewnie będzie odpowiedzialny w tych sprawach. Właśnie zauważyłam, że my po sąsiedzku mieszkamy.
miłego dnia
 
Heyka:) Mogę dołączyć? Mam 37 lat i 17 letniego syna, a teraz jestem w drugiej ciąży, cóż, różnica wieku bedzie ogromna, ale co poradzić:) Wiele lat się zbieraliśmy i jakoś nie mogliśmy :)
 
reklama
cześć dziewczyny

coś się tutaj rozkręcić nie możemy.

dołączajcie i dużo piszcie:-)

Zaczarowana
co tam u Ciebie?

Ja zaliczyłam tydzień w szpitalu i przez najbliższe 6 tygodni leżeć muszę:baffled: Nie wiem jak to wytrzymam:baffled:
 
Do góry