reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

mamuśki po "30"

Witam.
Zaczarowana czuję się zle mam mdłości,zawroty głowy,wymiotuje i w ogóle słabo mi się robi w pierwszej ciąży tak nie miałam ale postanowiłam rano jak wstaję jeść jabłko i pomaga mi trochę:happy:
annaoj kce pewnie zasypał mamuśki bo tak sypie że można by pomysleć że to początek zimy:confused2::baffled:
 
reklama
annaoj kce wracam, bo świra w domu dostanę... ajeszcze prawie cztery miesiące.. dr powiedziała, że skoro dobrze się czuję i czuję się na siłach, to czemu nie.. zawsze mogę do niej przyjść i iść naL4, bo na tym etapie ciąży nie ma z tym problemu.. a w pracy jest ok... obchodzą się jak z jajkiem.:-) No tak, będę dalej księżniczką... kolejny syn, ale cóż, kochać będę "jak swoje". .. a tak poważnie, to byle zdrowe.. Dziewczyny, odezwijcie się, chociaż dwa słowa że u Was ok. Zdrówka i do kolejnego....
 
heloł
Wziełam sie za pracę podyplomową, bo termin mnie goni i ciężko mi się zorganizować.
Zaczarowana uśmiałam się:-) Ja bym zwariowała, gdybym wróciła, jak wpadam z L4 to uciekać chcę.
Baśka mdłości przeszły?
Dziewczynki gdzie poznikałyście?
 
Cześć dziewczyny,
z chęcią do Was dołączę - mam nadzieję, że szybko Was poznam :)
Mam rocznikowo 31 lat i jestem w ciąży, dopiero 4 tc. W styczniu poroniłam pierwszą ciążę, teraz jestem w drugiej.
Jestem mega zestresowana :) Bylam wczoraj u gin - biore luteinke, dopegyt, acard... mam nadzieję, że ta ciąża będzie zdrowa :) 8 maja mam pierwsze USG.
Czy robiłyście/będziecie robić prenatalne? Bo ja się na pewno zdecyduję...
 
Witaj michalina, jak widać coś nam ostatnio forum przycichło..Chyba przez pogodę. Pytałaś o prenatalne, ale które? Te z usg?Czy rozszerzone? U mnie nie było wskazań do biopsji, a kierują na nie jeżeli w podstawowych wychodzi coś nie tak, lub mama ma więcej niż 35 lat i częściej jeżeli to jej pierwsza dzidzia. :-) ŻYczę zdrówka i spokojnych już tylko ośmiu miesięcy.:-) Odzywaj się.:-)
 
hejka
faktycznie gdzieś mamusie wywiało. Ja ostatnio chorowałam, a teraz się wakacjuję, ale, że pogoda niestety jakaś taka średnia, to sobie na bb siedzę.
Zaczarowana jak tam w pracy? Do kiedy będziesz pracować? Jak się czujesz?
Michalina ja robiłam usg, super dokładne i założenie miałam takie, że jak wyjdzie, że coś nie tak to inwazyjne zrobię. Z krwi wiem, że często przekłamują, więc nie chciałam się na stres narażać.
Baśka lepiej Ci?

dziewczynki gdzie się podziewacie?
 
reklama
No i nam forum wymarło....:-) :-)
anna już jestem na urlopie, a od przyszłego tygodnia na zwolnienie idę bo już brzuch mi ciąży....:-) Dzisiaj szliśmy do sklepu z mężem i mówię do niego że chyba test ciążowy zrobię, bo coś mnie wydęło...:szok::-D Ja badań z krwi bym nie robiła, bo to strata kasy i nerwów a wyniki to tylko procentowe prawdopodobieństwo zaistnienia jakichś nieprawidłowości... Dziewczyny gdzie jesteście?!?:-D
 
Do góry