reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

mamuśki po "30"

reklama
hej dziewczyny,
ja mam w brzuchu 33 tygodniowego pierwszego syna a we wrześniu skończę 31 lat; tak jak pisze Lotka- ja dopiero teraz czuję, że żyję! w lipcu braliśmy ślub, teraz czekamy na Młodego, wcale nie czuję się staro- właśnie teraz czuję, że to jest odpowiedni czas na dziecko :)
 
To i ja się tu przywitam......jestem mamą dwóch dziewczynek 16 i 11 latki- teraz 3 dzieciątko z zaskoczenia, zdarza się.....mam 38 lat i chyba dopiero ja tu bedę dinozaurm.....Pozdrawiam ciepło wszystkie mamuśki po 30- tce......
 
Megan,Kinderek,witajcie i gratuluję brzuszków! Wy to widzę już wysoko w ciąży czyli pewnie ciążowe dolegliwości macie już za sobą. Ja póki co muszę odchować mojego pisklaka,a potem można coś pomyśleć,choć nie jest powiedziane,że się zdecyduję.Na razie sama nie wiem czy chcę. Dziewczyny coś się nie odzywają,pewnie teraz to najgorszy okres dla nich. Trzymać się mamuśki i dalej pisać ;-)
 
cześć dziewczyny
witam nowe mamy 30+, fajnie, że nas przybywa.
Megan to najwyraźniej ten czas;-)
Kinderek a jak Twoje dziewczyny zareagowały? Takie panny to już duża pomoc. Trzecia też dziewczyna?
Ekomama jak Twoje dzieciaczki? Zdrowe już zupełnie?
Pozostałe dziewczyny gdzie Wy??

U mnie Młoda kaszle koszmarnie i dzisiaj antybol dostała, poza tym to okaz zdrowia, więc jutro będzie pewnie chałupę roznosić.

uciekam, bo starszakowi obiecałam Pascala, że obejrzymy
 
Annaoj,na szczęście u nas choróbsko to przeszłość i oby nigdy więcej.Starszakowi nic nie było,malutka bidulka nie mogła wyjść z tego,dopiero Sumamed jej pomógł. Dużo zdrowia życzę,dopóki ta zima się nie skończy to choroby będą powracać.Ja wychodzę co dwa dni z dziećmi i to tak max.godzinka.A gdy jest bardzo zimno lub wieje to nie wychodzę,wolę żeby się "dusiły" w domu nawet trzy dni niżeli malutka znów miałaby coś załapać.Teraz przy każdym jej kichnięciu czy kaszlnięciu zapala mi się czerwona lampka ze strachu.Tym bardziej,że zapalenie miała bezobjawowe. Ależ śpiąca jestem,a na kawę już za późno.....
 
Witam, witam dziewczynki. Tak trochę w biegu i przedświątecznie. Ostatnio, strasznie jakaś jestem nie do życia..Dużo spraw związanych ze "starszakami", trochę spraw w pracy, do której jeszcze na trochę wracam itd.
ekomama, kochana, cieszę się że Matyldka ozdrowiała..
Annaoj kce, jak się czujesz? Już 17 tydzień, ale czas leci..
Ja na 90%, noszę trzeciego chłopaka, i chyba będzie Wojtuś... Chyba że się zmieni, bo pan dr sam nie był do końca przekonany, ale po połówkowym wychodzi że zdrowo rośnie, a kopie zawodowo...
Witam wszystkie nowe mamusie, cieszę się że nas więcej.. Obiecuję się częściej odzywać...
A w związku z nadchodzącymi świętami, życzę wszystkim zdrowych, wesołych i rodzinnych świąt.
Zobacz załącznik 548669
 
reklama
hejka
faktycznie cisza straszna, zasypało wszystkie;-)
u mnie zmiana warty w domu, Młoda poszła do przedszkola, to od dzisiaj Igora mam, przeziębiony, mam nadzieje, że szybko mu przejdzie.
Ja też kończę antybiotyk, tak się męczyłam z kaszlem, że w końcu lekarz mi dał.
Baśka witaj i zaglądaj do nas.
Zaczarowana jak się czujesz? Czyli jednak będziesz jedyną kobietą w rodzinie;-) Jak to wracasz do pracy?
Kinderek a co u Ciebie będzie? Jak się czujesz?
Reszta Mamuś niech się też odmelduję.
do napisania.
 
Do góry