reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

Hihi, przyznam Ci się że również przed narodzinami córki w 2004 roku, wpadłam w "szał" i kupiłam z USA przez Allegro:
Graco_Quattro_Tour_LX_Stroller_-_Windsor-resized200.jpg
Graco_Windsor_Pack_n_Play-resized200.jpg
;)
oraz fotelik samochodowy do kompletu ;-)
Graco jak najbardziej jest dostepne w Polsce i Europie ale ta kolorystyka..., u "Was" jest duzy wybór tapicerek, u "nas" pokrycia szyte tylko i wyłacznie na Europę (smutne i brzydkie), a mi się szalenie podobał Windsor e-GRACO.pl
Kupiłam również bramkę do drzwi, z płytą z plexi, u nas kompletnie nie do dostania (tylko szczebelkowe) ze względu na psa w mieszkaniu Learning Curve: Parents' trusted source for care and play products that help families grow
Przy okazji hustawkę elektryczną, ponieważ zakup wyszedł taniej niż w polskim sklepie ;-)
a małz sprowadził sobie zabawkę w postaci wspomnianego pickupa :cool2:

"Rozkładanie" fotelika - dokładnie, odchylenie oparcia podczas spania. U nas tylko wspomniany Concord, reszta nie ma takiej funkcji, owszem, możesz odchylic oparcie ale tylko podczas postoju, po wyjęciu (śpiącego?!) dziecka z fotelika :crazy: max głupota!
Zainteresował mnie Graco w którym jeździ Twój syn, na zdjęciach całkiem przekonująco wyglądają dzieci (duże) w 5 punktowych pasach. W Polsze nie ma ani jednego fotelika z 5 punktowymi pasami dla dzieci o wadze powyżej 18 kg :no:
Ani jeden z testowanych w Niemczech fotelików nie uzyskał najwyzszej oceny w klasie bezpieczeństwa - same 4
fotelik.info :: testy :: foteliki samochodowe z grupy wagowej 15-36 kg :: sortowanie wg kryterium ocena

A jednak coś się znalazło z 5 punktowymi, co sądzisz o tym modelu Graco? Fotelik samochodowy Graco NAUTILUS exclusive 3 w 1 (1075928366) - Aukcje internetowe Allegro

Moja Karolina będzie jeździła w foteliku ile się da, ponieważ do booster'a nie mam zaufania
fotelik.info :: Cybex odradza używania siedzisk bez oparcia! -

Taksiarz myśli o bezpieczeństwie ale pewnie i o większym zarobku, ponieważ obecnie zamawiając taksówke z korporacji, prosząc o fotelik dla dziecka, musisz uzbroić sie w cierpliwość. Kierowca jedzie do bazy po fotelik a potem do klienta :no: Absurd !

Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź, kładę się spać, życzę miłego dnia :-)
 
reklama
A jednak coś się znalazło z 5 punktowymi, co sądzisz o tym modelu Graco? Fotelik samochodowy Graco NAUTILUS exclusive 3 w 1 (1075928366) - Aukcje internetowe Allegro
no wlasnie dokladnie to jest Nautilius w ktorym jezdzi dwa lata moj sredni syn;-):tak:, oczywiscie on ma szarobury a nie rozowy :-D

Kupiłam również bramkę do drzwi, z płytą z plexi, u nas kompletnie nie do dostania (tylko szczebelkowe) ze względu na psa w mieszkaniu Learning Curve: Parents' trusted source for care and play products that help families grow
hehe, bramki mialam identyczne i niestety obie zjadl moj malenki pieseczek...teraz mam metalowa, wysoka, tej jeszcze nie pokonal ;-) mam nadzieje ze to bedzie nasza ostatnia bramka bo troszke drogawa byla :-(
 
Ostatnia edycja:
mkrzemien witaj :) jak ma na imie Twoj synek i z jakiego jestes stanu?

pawimi widze w swoim zywiole :) szkoda ze ja Ciebie wczesniej nie znalam ;)
 
pawimi widze w swoim zywiole :) szkoda ze ja Ciebie wczesniej nie znalam ;)
no Wama, sama sie zastanawiam jak to sie stalo ze dalas rade dwoje dzieci odchowac beze mnie i moich porad wozkowo-fotelikowych :rofl2: A tak serio to juz dawno mowilam ze powinnam branze zmienic ....zamiast finanse i bezplciowe ubezpiecznia sprzedawac artykuly dzieciece, reklamowac, testowac, polecac ;-) Wlasnie dojrzalam ze Pola ma juz trzy miesiace:szok: WOW, kiedy to zlecialo......
 
no wlasnie dokladnie to jest Nautilius w ktorym jezdzi dwa lata moj sredni syn;-):tak:, oczywiscie on ma szarobury a nie rozowy :-D
ha, no to ok, zostaniemy przy tym modelu, dla mnie najwazniejsze sa te 5 punktowe pasy, do masy 30 kg - dzięki za podpowiedz :-)

hehe, bramki mialam identyczne i niestety obie zjadl moj malenki pieseczek...teraz mam metalowa, wysoka, tej jeszcze nie pokonal ;-) mam nadzieje ze to bedzie nasza ostatnia bramka bo troszke drogawa byla :-(

hehe, u nas bramka sprawdziła sie rewelacyjnie, przy ... bullterrierze, ktorego bardzo interesowały wszelkiej masci pluszaki w pokoju dziecka ;-)
 
Witam. U nas pracujemy i jakos tak ten czas leci, ze nawet nie wiem kiedy. Ogolnie jest ok, duzo czasu spedzaly na powietrzu, Natalka opalona na czekoladowo (prawie).
No a z nowosci jedziemy do Polski na urlop na 5 tygodnii. Moj W to juz sie doczekac nie moze, a ja jakos tak bez wiekszych emocjii do tego podchodze!!
Wama a jak tak u Ciebie Pola sie miewa?
 
reklama
Hej dziewczyny mam pytanko do tych, które mieszkają w Nj. Możecie mi polacic swojego ginekologa? Mój wydaje mi się ostatnio jakiś olewawczy;(
 
Do góry