reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie ze Stanów

Mama 43 witam serdecznie i moge powiedziec, ze z twoim mezem to krajanie, bo pochodzimy z tego samego wojewodztwa. Ja jestem rowniez z podlaskiego, mieszkalam w Lomzy. Pisz , pisz i pisz..
dzisiaj bylam z Natalka na szczepionce, corcia spisala sie na 6 z plusem. Wcale nie plakala.
Kobietki co do spotkania, ale ja calkowicie zapomnialam, ze moj brat obchodzi urodziny - 11 grudnia i jest domowa imprezka. Jak by cos sie pozmienialo to z mila chcecia dolacze do Was. A moze Wy dolaczycie do Nas:tak::tak::tak::tak:
Domiska ile u Was kosztuja choinki. U nas juz tez sie pojawily. Kosztuja od 20 w zwzyz, jak taka duzo to i 100$ kosztuje.
Ja juz zagadalam z bratem o taka wlasnie mala, ma mi zalatwic, bo ma znajomych sprzedajacych choinki.:-):-):-)
Kobietki wstawiam zdjecia corci jak szaleje po domu.
 
reklama
mama 43 witaj w naszym gronie :-). Ja z Polski jestem z Olsztyna a tutaj mieszkam w NY na Long Island, wczesniej Brooklyn. Milo ze do nas dlaczasz :tak:

Kasiek ide ogladac :tak:

Dusia duze to Twoje malenstow ;-)
 
Mama 43 witam serdecznie i moge powiedziec, ze z twoim mezem to krajanie, bo pochodzimy z tego samego wojewodztwa. Ja jestem rowniez z podlaskiego, mieszkalam w Lomzy. Pisz , pisz i pisz..
dzisiaj bylam z Natalka na szczepionce, corcia spisala sie na 6 z plusem. Wcale nie plakala.
Kobietki co do spotkania, ale ja calkowicie zapomnialam, ze moj brat obchodzi urodziny - 11 grudnia i jest domowa imprezka. Jak by cos sie pozmienialo to z mila chcecia dolacze do Was. A moze Wy dolaczycie do Nas:tak::tak::tak::tak:
Domiska ile u Was kosztuja choinki. U nas juz tez sie pojawily. Kosztuja od 20 w zwzyz, jak taka duzo to i 100$ kosztuje.
Ja juz zagadalam z bratem o taka wlasnie mala, ma mi zalatwic, bo ma znajomych sprzedajacych choinki.:-):-):-)
Kobietki wstawiam zdjecia corci jak szaleje po domu.
Kasiek moj maz pochodzi dokladnie z Bialegostoku, czyli faktycznie jestescie krajanie. Piszesz, ze wstawiasz zdjecia, ja tak naprawde dopiero pod koniec listopada zarejestrowalam sie na Baby Boom i jak do tej pory tylko pisze, nie wiem wiec jak wstawia sie zdjecia i te kolorowe paseczki, na ktorych jest wiek dziecka, nie wiem wiele o tych technicznych sprawach. Musze kiedys poswiecic na to czas, to i ja wstawie jakies zdjecia i zrobie sie bardziej kolorowa. Pozdrawiam.
 
O musze sie pochwalic ze dzisiaj bylam na usg i moja pannica wazy juz 3 pounds 6 ounces :-)
WOW :-) to faktycznie kawal baby ci rosnie! Gratulacje.

(...) oboje duzo pracowalismy, mielismy pewne plany i chcielismy je w 3 lata najdluzej zrealizowac, na swiat przyszla nasza coreczka i wszystkie plany, marzenia legly w gruzach.
wiesz nie mozesz tak poowiedziec, ja bym to bardziej nazwala ze plany ulegly pewnym zmianom hmm...technicznym :tak: macie teraz wspaniala coreczke a reszte jeszcze nadrobicie jak nie w taki to inny sposob. Z autopsji wiem ze jak czlowiek chce to wiele moze....a zycie ma i tak swoj wlasny plan i czesto rozny od naszego...To twoj syn jest w Polsce tak? skoro liceum medyczne...tak mi przyszlo do glowy bo nie znam tutaj w moich okolicach zadnego medycznego high school.
Piszesz, ze wstawiasz zdjecia, ja tak naprawde dopiero pod koniec listopada zarejestrowalam sie na Baby Boom i jak do tej pory tylko pisze, nie wiem wiec jak wstawia sie zdjecia i te kolorowe paseczki, na ktorych jest wiek dziecka, nie wiem wiele o tych technicznych sprawach. Musze kiedys poswiecic na to czas, to i ja wstawie jakies zdjecia i zrobie sie bardziej kolorowa. Pozdrawiam.
jest specjalny watek stworzony przez adminow poswiecony wlasnie temu jak wstawiac suwaczki, zdjecia itd. Tam znajdziesz odpowiedz na techniczne problemy.

A u nas zimno brr patrze tylko 22 stopnie, niedawno w krotkim rekawku chodzilam ale dzisiaj sie chyba juz nie da:-D
 
Wama, ja jestem z Elblaga, w Stanach mieszkalismy w dzielnicy Maspeth obecnie Ridgewood, Queens-NY. Tak oczywiscie, kiedy tylko czas pozwoli bede pisala.
 
Pawimi, tak to prawda moj synek jest w Polsce, ale nie uczy sie w liceum medycznym ale w ogolnoksztalcacym o profilu medycznym. Dziekuje oczywiscie za cenne informacje. Nie wiem skad ty jestes, ale w NY dzisiaj pada deszcz, najsmutniejsza jest z tego powodu moja coreczka, poniewaz od tygodnia zapowiadany byl na dzisiaj snieg. Juz miala plan, lepic kulki sniegowe i porzucac sie, a tu deszcz i zimno. Pozdrawiam.
 
ja juz pisalam wyzej - jestem z Illinois, jakies 50 mil na polnoc od chicago :-) u nas jest snieg od przedwczoraj, i dosc mocne mrozisko.

mama43 - Mieszkam w Illinois od prawie 17 lat a obecnie jakies 50 mil na polnoc od Chicago pod granica z Wisconsin gdzie same lasy i jeziora :-)
 
Ostatnia edycja:
Pawimi ale wam fajnie za ten snieg, zrob kilka fotek nich chociaz oko naciesze :-)

Mama43 meteorolodzy mowili ze deszcz zamieni sie w snieg, lub chlape dopiero pod wieczor a caly dzien ma lac deszcz. Wyzej upstate maja snieg, my niestety jeszcze nie :-(, ale mam nadzieje i trzymam kciuki ze moze w tym roku na swieta Bozego Narodzenia spadnie bialy puszek, bo o takich swietach marze juz od lat, a na zlosc sniegu ciagle brak.

Kasiek tylko jedna fotka?????:szok:
 
Pawimi ale wam fajnie za ten snieg, zrob kilka fotek nich chociaz oko naciesze :-)[B
ale musisz chwile poczekac bo w tej chwili to jestem w pidzamie haha, dopijam poranna kawke i powinnam sie zbierac do szykowania bo po poludniu wyruszamy na imprezke :-) ale mnie len taki ogarnal ze szok:szok: nie wiem co ze mna haha U mnie zawsze ten snieg dluzej na polnocy trzyma, chyba jest zimniej niz w chicago no i zdecydowanie czysciej, wiec sniezek dlugo bialy jest nie tak jak tam w miescie.
 
reklama
no ale zescie sie wszystkie rozpisaly!!! prosze prosze hihihihi :D:D

Kasiek imprezka nie jest 11 a 12tego nasza forumowa wiec moze jednak co????

Nowa Mama no to powiedz dolaczasz do nasd 12stego na male spotkanko???:))

mam nadzieje ze w Nyc nie bedzie padac w przyszly weekend bo jejku deszczu tak strasznie nie lubie :((( a tu akurat chyba takie prognozy sa brrr....

u nas strasznie rzadko kiedy pada.. naprawde BARDZOOO rzadko.. juz u nas przymrozki i sniegi byly.. dzis juz cieplej bo ponad 40 teraz z ranka juz jest:)

id tez poogladac fotki itd i wroce pozniej ie bardziej rozpisac hehe :D
 
Do góry