reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie ze Stanów

reklama
chyba na cale siedzienie z tego co wiem. Mialam go dzis u znajomych bo od wczoraj mamy wystepy goscinne i przed lunchem bylismy wszyscy na spacerku, bardzo fajnie sie go prowadzi, amortyzacja super, nawet moj maz stwierdzil ze fajny ten wozek.
 
Coraz bardziej przekonuje sie do tego bumbleride co pawim pokazywala ten baby jogger jest ok ale wydaje mi sie taki jak spacerowka.Tamten bardziej pasuje mi dla niemowlaka.Ale musze zobaczyc je jeszcze w sklepie.
 
wlasnie, najlepiej jak sobie podjedziesz do sklepu i zobaczycie z mezem te wozki, bedziesz miala wtedy porownanie na zywo a nie tak z rozmowy w internecie. Maz sie wczoraj ze mnie smial ze nawet w niedziele w goscinie udzielam porad wozkowych jak maniaczka :-):-):-) moze powinnam zawody zmienic haha, wczoraj widzialam wieczorem ze jest taki zawod jak baby planner czyli osoba pomaga zagubionym rodzicom w wyborze odpowiednich artykulow dla majacego sie narodzic dziecka....koszt takiej imprezy od $150 za godzine w gore:szok::szok:
 
ja mam graco travel system po mlodym i nie narzekam na niego. Fajnie sie prowadzi wszytsko latwo zdjac i wyprac. Dodam tylko ze mieszkam na obrzezach miasta i nie mamy chodnikow, wiec wozek jezdzi po ulicy i moze wlasnie dlatego spisuje sie dobrze. Bratowa miala bumbleride i tez byla bardzo z niego zadowolona tylko ze ona miala Flyer.

A co wogole u was dziewczyny? jakie plany na Boze Narodzenie? Ja juz powoliz piwnicy rzeczy swiateczne wynosze, bo nie lubie robic wszystkiego naraz, a tak to codziennie po troche i sie zrobi. Wogole chcialam wam napisac ze moj brat, ktory jako jedyni zostal w PL i nie ma papierow (sa w trakcie) dostale wize na 10 lat i przyleci do nas na swieta. Nie widzialam go juz ponad 4 lata wiec dla mnie radosc ogromna, lepszego prezentu los nie mogl mi sprawic.:-D
 
Pawim szczerze to mysle ze nadawalabys sie na taka osobe. Jestes chyba bardzo energiczna i przekonujaca osoba.No i pieniazki ciekawe.Moze drugi etat:-)?

Wama super ze brat przyjezdza,ja mam nadzieje w lutym lub marcu zobacze mame po 4 latach.chcialabym zeby przyjechala bo juz maluchom i mi sie bardzo za nia teskni.Zawsze bylysmy zzyte.Bardziej jak kumpele.
 
reklama
ja mam graco travel system po mlodym i nie narzekam na niego. Fajnie sie prowadzi wszytsko latwo zdjac i wyprac.

Ja tez mialam Graco travel system i bylam zadowolona... :tak::-)

A co wogole u was dziewczyny? jakie plany na Boze Narodzenie?

My Swieta spedzimy w NYC... :tak: Ehh juz nie moge sie doczekac...:-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry