reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Kasia wiem wiem ;) i myslalam raczej o okolicach olesnicy trzebnicy...


ano tak :-D ... tylko wiesz, między Trzebnicą a Oleśnicą nie ma żadnego centrum kulturowego czy społecznego w postaci większych miast itp. :-D:-D:-D ... a w samej trzebnicy niewiele się dzieje ... no ale zawsze ci mogę powiedzieć jak będzie jakaś wystawa w Ośrodku Kultury u nas, np. moja :-D:-D:-D ... my z Tuśkiem chodzimy do Domu Kultury jeszcze na zajęcia rytmiczno-muzyczne dla maluchów, bardzo fajne ... zuza a w waszym Domu Kultury nic się nie dzieje? czasem warto popytać
 
Dzień dobry :)

Felidae gratulacje i wszystkiego najlepszego dla Was!

Smile ja tez nieraz tylko zajrze i niemam natchnienia na pisanie ale fajnie jak ktos pisze ;) czy ja dobrze widze czy Ty juz ostatnie dni przed porodem? powodzenia!

Kasia hehe wiem ze do trzebnicy ode mnie nie jest zbyt daleko... a Olesnicy jeszcze dobrze nie poznalam - praktycznie wiem tylko gdzie sklep :)
no i na basen chodzimy haha
a niewiedzialam ze w domu kultury moze cos byc dla takich maluchow...

Takhisis jak sie czujesz?
 
Smile to moze idz na spacer i pokrec sie po domu to szybciej sie ruszy ;)
POWODZENIA!

A ja dzisiaj tone w robocie... choc domek juz ogarnelam na blysk, teraz obiadek a pozniej chyba na spacer trzeba sie wybrac z dzieckiem :)
wczoraj rozpoczelismy rodzinnie sezon rowerowy i Mala byla przeszczesliwa! od 7:30 z Tatusiem juz na podworku a pozniej ponad 3h na rowerku :)
troche mnie dzisiaj dupa i nogi bola haha
 
reklama
zuza-anna to zależy od domu kultury, zasadniczo niby jest tak że nie mają zajęć dla dzieci poniżej 5 roku życia, ale zawsze można popytać no i podpowiedzieć aby coś takiego stworzyli ... u nas się udało i naprawdę jest wiele dzieciaczków :-)

lena dla dzieciaczków od 2 do 5 lat ... chociaż niby od 2,5 roku ale my tam z Natem chodzimy już jakiś czas i nikt się nie czepia :-D
 
Do góry