reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

zuza-anna to zależy od domu kultury, zasadniczo niby jest tak że nie mają zajęć dla dzieci poniżej 5 roku życia, ale zawsze można popytać no i podpowiedzieć aby coś takiego stworzyli ... u nas się udało i naprawdę jest wiele dzieciaczków :-)

lena dla dzieciaczków od 2 do 5 lat ... chociaż niby od 2,5 roku ale my tam z Natem chodzimy już jakiś czas i nikt się nie czepia :-D
a w jakie to dni i godziny jest??
 
reklama
witam :-) co do zoo to dzieci do 4 lat free, a karnet za 80 zl zwraca sie po kilku wypadach....ja mialam w zeszłym roki i żałuję tylko ze kupiłam mężowi My z synkiem swoj wykorzystaliśmy :-)
 
Felidae dzieki za info - myslalam ze do 3 lat za free :) wlasnie sie zastanawiamy nad karnetami... moj M. ciagle w pracy wiec tez niewiem czy jest sens mu kupowac ;)
a orientujesz sie moze - widzialam tam kiedys dzieciaki w wozeczku jezdzily - mozna je wypozyczyc i ile kosztuja?
Jak sie czujesz? jak Olek? :)

Felidae przed chwila sprawdzilam na stronie zoo (wreszcie sie wczytalam ;) ) i niestety "Dzieci do 3-go roku życia oraz osoby, które ukończyły 75 lat mają wstęp bezpłatny. " :(
 
Ostatnia edycja:
zuza-anna
ja tamtego roku wchodziłam z 2 córeczkami 5,5 i 3 lata i nikt nawet przez moment nie spytał sie o bilet dla młodszej :) (w kasach tez nie kazali mi płacić za nią).
Wiedzę, że twoja córeczka ma ledwo skończone 3 lata, wiec też pewnie problemu nie będzie :)))

A ktoś tutaj ma kartę dal rodziny 2+3 i więcej?? Warto sobie ją wyrobić, korzystacie z niej?
 
reklama
zuza dokładnie, w ZOO dzieci do 3 lat wchodzą za darmo, u nas akurat było tak że po dziecku było widać że ma więcej niż 3 (chociaż miał tylko 3 miesiące więcej) i pani w kasie kazała za niego zapłacić :-)

co do tych wózków to chyba kosztują 8 zł (tak przynajmniej było ostatnio jak byłam)

co do karnetu to teraz się jeszcze bardziej opłacają jak podnieśli ceny (tylko biletów indywidualnych), tym bardziej jak ktoś ma 3 dzieci ... dwie osoby dorosłe + 2,3 dzieci to karnet 80 zł, a bilet dla dorosłego indywidualny kosztuje 30 zł ... najbardziej mnie wkurza że przy tej cenie to wejście na safari powinno być w cenie biletu, a wszystko się zapowiada na to że trzeba będzie dodatkowo zapłacić :-( ... małpi gaj tez płatny ... wychodzi na to że w tym ZOO za wszystko się płaci dodatkowo ...
 
Do góry