reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Lena no tylko czekać jak nam w DTRach zrobią uzdrowisko to jeszcze za czyste powietrze będziemy płacić :-) to powiedz do którego przedszkola zapisałaś Gajkę? Bo Nataniel się oczywiście nie dostał :-( no ale ty pracująca jesteś to inaczej punkty dają ....
 
dla tego ja sie zdecydowałam na karnet w zeszłym roku, bo mieszkaliśmy w Śródmieściu i byl rzut beretem...wózki drewniane wypożyczałam za 10 zł...małpi gaj jakoś 12 był...teraz pewnie więcej, do tego lody lub przejażdżka konna i 100 pękała w jedne dzień za mrugnięciem oka...nawet nie wiedziałam, ze bilety poszły w górę...wypadłam z obiegu przez ciąże hi hi :-) w tym roku może raz wyjdziemy do zoo. reszte kasy wolę przeznaczyć na wypady na basen :-) bo z wyjazdu w wakacje nici :-( jakos Małża nie moge przekonać. boi się do jazdy z takim maluchem w razie choroby itp itd...a jak nie mam w nim wsparcia to i mnie wątpliwości dopadają...
 
Felidae nie ma co sie bac! ja z moja Małą w pierwsza podroz ruszylam jak miala 2mc i pokonalysmy 1000km autem (oczywiscie z M.) i tak co drugi miesiac jezdzilismy na tydzien do PL czyli 1000km w jedna i 1000km w druga :)
 
Ja tez nie miałabym obiekcji do wyjazdu na wakacje z malutkim dzieckiem.
Jak Ini miała 8mies.,a Nadia 3 lata to polecieliśmy do Turcji. I wcale moje dziewczyny nie były najmłodsze, bo była tam dziewczyna z Polski z 2 córeczkami 2 lata i ... 3 miesiące :).
Mnie tylko względy finansowe mogłyby przytrzymać w domu ;).
 
Lena no tylko czekać jak nam w DTRach zrobią uzdrowisko to jeszcze za czyste powietrze będziemy płacić :-) to powiedz do którego przedszkola zapisałaś Gajkę? Bo Nataniel się oczywiście nie dostał :-( no ale ty pracująca jesteś to inaczej punkty dają ....
Myślę, że tak szybko nie dostanie Trzebnica praw zdrojowych:-(Zapisałam na Wojska bo mam najblizej, tylko te duze grupy mnie odstraszaja:(
 
My też na Wojska. Napisałam odwołanie i dzwoniłam dzisiaj ale mówią że może w przyszłym tygodniu zaczną przeglądać, a najwcześniej to pewnie i tak we wrześniu ktoś odpadnie to może się uda. Masakra :-| A co do dużych grup no to tylko w prywatnych przedszkolach mają małe grupy. Ja się tak zastanawiam co to będzie jak te dzieci skończą pięć lat (obowiązek przedszkolny) to gdzie je poupychają jak już teraz brakuje miejsc, a wiadomo że nie wszyscy zapisali dzieci. Znając życie to pewnie porobią placówki przedszkolne w szkołach podstawowych :-| tak jak z zerówkami ...

Lena zapraszam w sobotę na Majówkę na Plac (oczywiście każdy może przyjść, więc zapraszam także tych spoza Trzebnicy) bo będę się wystawiać ze swoimi rysunkami :-) .... a 29 maja na wystawę do TOKu ;-)
 
reklama
Do góry