reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Wisieńka no trzymam kciuki za szybkie i bezbolesne rozwiązanie:-)
jak coś sie juz wydarzy daj znać
a jeżeli chodzi o naszego byłego;-) migdałka byliśmy na kontroli i pokazałam pani doktor wypis i stwierdziła że u malego okresliłaby wielkość 4 której nie ma zreszta chyba , zreszta w szpitalu powiedzieli że miał przerost i był jak kalafior:-)
ale juz za nami
 
reklama
no to najważniejsze...:-)
JA dokupiłam młodemu jeszcze syrop Immunotrofinę i do 20-go będziemy stosować razem z Aeriusem, zobaczymy jak to będzie u nas...
sukces taki, ze po ostatnich dniach w przedszkolu nie doniósł żadnej nowej choroby, jak to "miał w zwyczaju" :-) nadzieja dalej się tli :-)
 
Witam na wątku wrocławskim. Jestem tu po raz pierwszy - czy możecie polecić prywatne przedszkole w dzielnicy wojszyce/ołtaszyn/tarnogaj . Niestety nie dostaliśmy się do państwowego.
Zaglądałam na Akademię Pana Kleksa, Lupikowo, Kropeczka.
Czy jest jakiś watek nt przedszkoli aby nie zaśmiecać?
 
anusieńka troszkę informacji jest w temacie o naborach do zerówek, sprawdź jeśli możesz, jeżeli tam nie ma to możesz stworzyć nowy temat, są tez ogłoszenia w dziale o przedszkolach na "głównym rozkładzie jazdy", że tak napiszę...
 
witam laseczki.dawno mnie nie bylo. pogoda dobija ale od jutra podobno upaly wracaja.

Kadia2 z tego co doczytalam na lipcu to Wisienka juz ma swoja Emilke przy sobie:-) pozwole sobie wkleic to co bylo na lipcu mam nadzieje ze Wisienka nie ma tego za zle" Emilka jest juz z nami.Po probie sn jednak cc.Jest piękna i od razu ssała cyca.3050g i 53cm.Marze zeby juz z nia byc."

Gratulacje kochana:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry