reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
co do porodu w trzebnicy to wiem , że zaraz po otwarciu oddziału było super, a teraz jest jak wszędzie, zależy od zmiany. ale przynajmniej czysto bo oddział dość nowy :-)

Na pewno coś znajdziesz ( tzn jakieś studio fot.)
 
może to zboczenie, ale na myśl przychodzi mi tylko szpital 40-lecia na ul- Kamieńskiego. Na Chałbińskiego też jest okulistyka, i tam też można by spróbować...
a ile ma dziecko ? bo doczytałam ze do ukończenia roku czasu nie przeprowadzają zabiegu...
 
Ostatnia edycja:
Witam!

Wspolczuje wszystkim, ktorzy chorowali i choruja....mnie dopadla jakas alergia i czuje sie z tym zle...na szczescie Patryk pozegnal sie juz z katarem. Mamy za soba tydzien wymiotow....nie wiem kiedy to minie:( Mialam nadzieje,ze ten refluks skonczy sie szybciej,ale niestety...Szczepienie mamy odlozone juz o miesiac...i szczerze powiedziawszy nie spieszymy sie...nie ufamy szczepionkom...zwlaszcza,ze ostatnio sporo slyszalam od znajmocych o skutkach ubocznych. Widzialam tez rozporzadzenie Ministra Zdrowia dot. skutkow poszczepiennych i przerazilam sie .....wiem,ze np. takie wirusowe zapalaenie mozgu zdarza sie rzadko...ale jednak zdarza się...bezdech...jedno dziecko na 10 000...to wcale nie tak malo jak na ilosc szczepionych dzieci...nikt mi nie zagwarantuje,ze nie spotka to mojego dziecka....a jeszcze bardziej to sobie uswiadomilam jak sie okazalo,ze synek mojej kolezanki zapadl na chorobe, ktora zdarza sie raz na 200 000 dzieci...ona tez nie przypuszczala,ze ich to spotka...a jednak...
Takie tam dylematy:)
Pogoda strasznie zmienna...ale dobrze,ze warunki spacerowe jakos sprzyjaja:)
 
reklama
Laurana Mieszkasz gdziesz w okolicach ul długiej ??
podobno gdzieś tam przeniosła sie ( ale to juz ze 2 lata temu) "moja" fryzjerka, Ma na imie Aneta może kojarzysz ??? i mi podpowiesz gdzie szukac salonu :-) Zawsze pracowąła na kosmetykach FRAMESI może to jakiś znak rozpoznawczy będzie :-)
 
Do góry