reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

witam Was
niestety ze szpitala. jestesmy tu od niedzieli bo z małym było źle. Przyjeli nas z podejrzeniem rota, a teraz lezymy zeby zdobyć drugą opinie laryngologa ( bo na kozanowie pierwszy termin to 6 maj a do dr Chąckiej dopiero w czerwcu). Wybrałam szpital 40-lecia bo badania robią w moim starym laboratorium więc mam pewność co do jakości. a przynajmniej nie czekamy nie wiadomo ile. cos z tym antybiotykiem malemu nie podpasowalo na tyle ze sie odwodnił biegunkami i wymiotami. najgorsza byla noc z niedzieli na poniedzialek ale teraz jest juz ok. wkleje wam fotki z oddzialu. warunki sanitarne super trafił sie na pokój z łazienką żebyśmy nie siali wirusa którego nie mamy ( ale któż mógł wiedzieć) jutro mam nadzieje ze wyjdziemy, reszte napisze z domu...pozdrawiamy Was gorąco.
 
reklama
Felidae Bardzo współczuje wizyty w szpitalu i trzymam kciuki za Twojego synka żeby jak najszybciej wyzdrowiał i żeby Nasi specjaliści wiedzieli na 100% co mu jest... :-)
 
witam Was
niestety ze szpitala. jestesmy tu od niedzieli bo z małym było źle. Przyjeli nas z podejrzeniem rota, a teraz lezymy zeby zdobyć drugą opinie laryngologa ( bo na kozanowie pierwszy termin to 6 maj a do dr Chąckiej dopiero w czerwcu). Wybrałam szpital 40-lecia bo badania robią w moim starym laboratorium więc mam pewność co do jakości. a przynajmniej nie czekamy nie wiadomo ile. cos z tym antybiotykiem malemu nie podpasowalo na tyle ze sie odwodnił biegunkami i wymiotami. najgorsza byla noc z niedzieli na poniedzialek ale teraz jest juz ok. wkleje wam fotki z oddzialu. warunki sanitarne super trafił sie na pokój z łazienką żebyśmy nie siali wirusa którego nie mamy ( ale któż mógł wiedzieć) jutro mam nadzieje ze wyjdziemy, reszte napisze z domu...pozdrawiamy Was gorąco.
Współczuje,życze zdrówka dla synka i żebyście szybko wyszli do domku
 
My od wczoraj w domku. wystarczy leżenia od niedzieli. Ale dzięki temu nie musiał brać antybiotyku doustnie a "kochany" motylek wytrzymał całe 4 dni bez przekłuwania. Także stresu nie było. w dziale zdrowie naszych dzieci wkliłam 3 fotki ze szpitala bardziej dla poglądu jak wygląda oddział na Kamieńskiego. Bo jak wiadomo Boimy sie nieznanego, żadna to przyjemność tam trafić. Dieta dla biegunkowego dziecka to jakaś tragedia. kanaki z szynką!:szok: i rosołek z ryżem a na drugie gotowana nóżka ziemniaki i jakaś papka z marchewki, i tak non stop. żadnego rozszerzania w momencie jak dziecko czuje sie lepiej...
 
Oj te choróbska....ja przed wczoraj odbierałam koleżankę bo też leżała z maleństwem...warunki w Trzebnicy są nawet fajne;)
 
TRZEBNICA :no::szok:

POGODA DZISIAJ SUPER SEZON GRILLOWY OTWARTY , DZIECI TAK SZALAŁY NA OGRODZIE ŻE PADŁY O 20 BEZ JĘKNIĘCIA

Felidae CO TAM U WAS ???

ALEW TU CISZA???!!!!!

POZDROWIENIA
 
no jakas cisza zapadła, chyba ta ładna pogoda, My jutro idziemy do dr Struś. niepokoi mnie ten ropny katar któru dalej ma. przerwę miał tylko jak bral antybiotyk i to raczej wyglądałao jak by sie zatrzymało a nie wyleczyło. Więc ide sprawdzić, mam nadzieje ze to zatoki się czyszczą po antybiotyku..bo już mi ręce opadają...

Teraz jest moja mama Pieczemy ciacho bo musze jutro coś do pracy wziąć z okazji imienin.. w ogóle o tym zapomniałam, dobrze, że mi ludiz eprzypomnieli bo ja jakaś zakręcona. głupio by było jak mi ekipa z kwiatami wyskoczy a ja nic...
 
reklama
TRZEBNICA :no::szok:

POGODA DZISIAJ SUPER SEZON GRILLOWY OTWARTY , DZIECI TAK SZALAŁY NA OGRODZIE ŻE PADŁY O 20 BEZ JĘKNIĘCIA

Felidae CO TAM U WAS ???

ALEW TU CISZA???!!!!!

POZDROWIENIA
No ile ludzi tyle opini na temat Trzebnicy;)Ja czuje sie tam jak u siebie;)Ogólnie chodzi mi o warunki jakie mają;)
Mam pytanie czy polecicie mi dobrego fotografa i nie drogiego na ślub;)
 
Do góry