reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
to może chociaż przedział wiekowy? :) obeszłam jakiś czas temu fryzjerów w okolicy...pracowały niedaleko dwie młode dziewczyny,ale niestety od jakiegoś czasu lokal zamknięty...chyba interes nie "opłacił się"...
 
Witajcie. Jestem mama z Bydgoszczy, ale właśnie byłam z córeczkami na dwudniowej wycieczce w Wrocławiu i chciałam Wam powiedzieć, że mieszkacie w wspaniałym mieście. Jesteśmy zachwycone Wrocławiem a moje córeczki marzą o tym by tam w przyszłości zamieszkać. :) Pozdrawiamy Was serdecznie i mam nadzieję, że nie będziecie mi miały za złe tego malego wpisu :D
 
Madziara to super, że Wrocław Ci się spodobał :-) Ja kocham to miasto, tutaj się urodziła, wychowałam i tutaj wychowam Naszą córeczkę :-)

Ale piękną pogodę mamy :-) Aż miło było się przejść tylko troszkę mnie nogi bolą ;-) Laurena mam nadzieję, że Patryk po tym Naszym spacerku ładnie zjadł obiadek :-)
 
Witam Wrocławianki :-)

Pozwolę sobie dołączyć do Was jeśli zechcecie mnie przygarnąć..
Jestem mamą 3-letniego Dominika i czekam niecierpliwie na narodziny córeczki Emilki ..
Mieszkamy na Krzykach, w okolicy byłego Poltegoru..

pozdrawiam ciepło:-)
 
Mystique witaj:)

Bogusia
zjadł, zjadł...i dopiero teraz usnął od czasu, kiedy do domu wróciliśmy :D Młoda nie zbuntowała się,że tak długo chodziłyśmy? :)

Czy któraś z Was dodaje do posiłków oliwę z oliwek? Pytam,bo ja zamiast masła dodaje właśnie oliwę z oliwek i cokolwiek dodaje to i tak ta oliwa zabija cały smak posiłku....
 
Laurena Młoda nie, ale mój organizm się zbuntował i zasnełam przed 19, ale znowu jestem na nogach ;-) Co do Patrykusa to mówiłam Ci, że Ja tak działam na dzieci że są grzeczne, a jak tylko znikam im z oczu zaczynają szaleć ;-)

Mystique witaj wśród Nas na kiedy masz termin, na lipiec ?:-)
 
reklama
Laurana, Bogusia , witam cieplutko :-)

Co do posiłków - kiedy przygotowywałam posiłki dla Donia nie dodawałam oliwy tylko odrobinkę masełka... Tak czy siak młody nie chciał szamać maminych wypocin :no:

Bogusia tak:tak: , termin 16 lipiec .. Cesarkę mieć będę więc pewnie umówię się na wcześniejszy termin..
 
Do góry