reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Czy któraś z Was dodaje do posiłków oliwę z oliwek? Pytam,bo ja zamiast masła dodaje właśnie oliwę z oliwek i cokolwiek dodaje to i tak ta oliwa zabija cały smak posiłku....


Dla mnie oliwa z oliwek tak jak piszesz, ma zbyt intensywny smak, wiec wole dodawac maselko. Mlody lubi je zlizywac z chleba. Male dzieci nie maja jeszcze wyrobionych gustow smakowych, ale warto wziasc pod uwage, ze w przyszlosci bedziesz gotowac dla wszystkich to samo i tak samo bedziesz doprawiac, wiec jesli wy uzywacie oliwy to niech dzieco tez sie przyzwyczaja.
 
reklama
Laurana, Bogusia , witam cieplutko :-)

Co do posiłków - kiedy przygotowywałam posiłki dla Donia nie dodawałam oliwy tylko odrobinkę masełka... Tak czy siak młody nie chciał szamać maminych wypocin :no:

Bogusia tak:tak: , termin 16 lipiec .. Cesarkę mieć będę więc pewnie umówię się na wcześniejszy termin..

A masz jakieś problemy zdrowotne, że już wiadomo że będzie CC? Ja mam termin na koniec lipca początek sierpnia :-)
 
Tak.. Ze względu na oczy - jestem po operacji siatkówek co od razu wyklucza poród naturalny..
To będzie drugie CC - nie narzekam że akurat w ten sposób ..
Poprzednie cięcie zniosłam bardzo dobrze i szybko doszłam do siebie , także ja akurat sobie chwalę taką formę porodu.. zresztą innego wyjścia nie mam ;-)
 
Ja dodaję oliwę dlatego,że Patryk po śmietanie, która była ze szpinakiem w słoiczkach Hipp miał straszne "przeboje"...dlatego wolę się wstrzymać z nabiałem jeszcze chwilkę...glutenu też nie wprowadzam w tym miesiącu.
 
Hej!!!

dziewczyny jestem wymęczona przygotowaniami do komunii a komunia za 3 tyg :szok:, tzn kościół nas wykańcza dzieci chodzą na próby , my na jakieś religie dla rodziców , itd a mam kilka koleżanek które posyłają dzieci za 2 tyg do komunii i spokój :sorry2:
a do tego dopiero dzisiaj się lepiej czuję

Madziara ja tez uważam że nasze miasto jest piękne , nie dlatego że tutaj się urodziłam ale po prostu uważam że ma swój klimat:tak:
ale jest jeszcze kilka miast które też są piękne
zresztą w Bydgoszczy byłam sporo lat temu na Mistrzostwach Polski w LA i powiem że też mi się podobało miasto

hej dziewczyny ucałujcie dzieciaczki

laurana spokojnie z tymi szczepieniami nie martw się będzie ok :tak:
 
kadia2 religie dla rodziców? Widzę,że Kościół na siłę próbuje przyciągać ludzi....moim zdaniem marna strategia.

My dzisiaj na szczepienie idziemy....spać nie mogę,bo mnie z nerwów żołądek boli...u nas szczepienia zaczynają się dopiero od 16 godziny...my jesteśmy umówieni na 17.15...także cały dzień zmarnowany...człowiek czeka jak na skazanie....

Miłego dnia życzę
 
Laurena Kochana uspokój się wiem, że mi łatwo mówić :-( Ale dasz radę tylko pamiętaj, że Patryk nie może wyczuć Twoich nerwów, bo sam się będzie stresował :-) Twój małżonek idzie z Wami??
 
Cześć dziewczynki
Dawno nie pisałam.....
Witam Wrocławianki :-)

Pozwolę sobie dołączyć do Was jeśli zechcecie mnie przygarnąć..
Jestem mamą 3-letniego Dominika i czekam niecierpliwie na narodziny córeczki Emilki ..
Mieszkamy na Krzykach, w okolicy byłego Poltegoru..

pozdrawiam ciepło:-)
Witaj:))
Mystique witaj:)

Bogusia
zjadł, zjadł...i dopiero teraz usnął od czasu, kiedy do domu wróciliśmy :D Młoda nie zbuntowała się,że tak długo chodziłyśmy? :)

Czy któraś z Was dodaje do posiłków oliwę z oliwek? Pytam,bo ja zamiast masła dodaje właśnie oliwę z oliwek i cokolwiek dodaje to i tak ta oliwa zabija cały smak posiłku....
Ja daje masełka z oliwą jeszcze nie próbowałam
I jak na szczepieniu?
 
Normalnie straciłam poczucie czasu. Chyb a brakuje mi tego tygodnia straconego w szpitalu. za tydzień w niedziele urodziny, a mnie dopiero oświeciło.
o tym że majówka w ten weekend to już w ogóle nie pamiętałam :-( ah.. dobrze że pogoda znośna to na placu zabaw siedzimy :-)
 
reklama
Witajcie dziewczynki;)
Widzę, że znów temat kościoła wrócił....ja robię nauki przemałżeńskie i jest masakra.....Koleżanka zaniemogła tzn nie było jej na dwóch i teraz musi zrobić z inną gr w czerwcu....PORAŻKA:)
 
Do góry