reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Roxiak, Madziaas
oby nie trwało to długo....mam nadzieję,że będzie w miarę bezboleśnie:)
Ja póki co męczę się z kupkami, wymiotami , ulewaniem...a jak pomyślę,że do tego miałyby dojść ząbki...o matko.....

Bogusia86
pewnie,że pomożemy :) Ja pierwsze ruchy poczułam w 19 tygodniu:) Ja też całą ciążę przeżywałam wszystko....ciągle czymś się martwiłam.....

W 11 tygodniu lekarz powiedział mi,że ciąża obumiera i tylko cud może ją uratować...Jak widać mój cud skończył 3 miesiące. Później dopadła mnie cukrzyca, niedoczynność tarczycy...a na końcu okazało się,że mały owinął się pępowiną wokół szyjki w 37 tygodniu....w 38 jechaliśmy do szpitala ,bo mały dostał drgawek i myślałam,że się dusi....eh....trochę tego było

Do zobaczenia jutro;)


Ale jestem dzisiaj zmęczona....byłam z Patrykiem na spacerku, bo żal takie słońce przepuścić...Mąż prawie cały dzień spędził na uczelni także samotnie mi niedziela minęła.
 
reklama
dzieki za zaproszenie!!!!

a tak apropos Małysz jest wielki :tak::-)

a jeżeli chodzi o ciążę to nie wiem czy któraś uwierzy że ja znałam płeć w 13 tyg :szok:, lekarz robił usg dopochwowe z dobre 10 min i stwierdził że gościu na 100 % i tak jest , nie wiem jak on to zrobił ale mam zdjecie z usg ze starzałką na piękne klejnoty rodzinne:-)

pozdrawiam
 
Witam Was:):) My bylismy na weekend na małej imprezce tzn roczku synka mojej kuzynki,ale sie umordowałam bo mały co chciał zasnąc to ktos sie odezwał krzknął i po spaniu padł mi w końcu po 4 godzinach a tu co.... rodzinka wychodziła do domku i ktos krzyknał znów otworzył dzrwi i po spaniu zaś:( Na szczęście mały nie płakał oglądał gadał ,ale było widać zmęczenie.Bałam sie ,że po kapaniu może bedzie plakał ale nic zreszta nigdy nie płakał po ufuf:-):-):-) Ja ostatnio padnieta jestem ,ze po wieczornym karmieniu syna odpływam razem z nim.Mąż własnie poszedł na trening i póżniej do pracy ,a my pozniej na spacerek bo na razie mały śpi,odsypia sobotnia imprezkę;-);-) wczoraj spał raz 2,5 godziny pózniej 4 i po kapniu padł o 21 mama razem z nim i dziecko wstało o 6 rano:-D:-D:-D pojadło pogadało i poszło lulu:) A Ja korzystam i gotuje obiadek składam pranko i takie domowe obowiązki,a tak sobie myślę ,że chyba połącze spacer z wypadem do fryzjera bo ni jak nie mam jak z mężęm:no::no::no: Współczuje problemów brzuszkowych i tym co chorzy zycze duzo zdrówka i zdrowych brzuszkow:-) Któraś z mam pokazała zajęcia z maluszkami w klubie ACTIVE dzwonilam tam i chyba wybiorę się na próbę z maluchem w czwartek!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Hello :-)

ja się witam po całym dniu. Dziś lekko zabiegana a jutro jeszcze bardziej. Właściwie u nas nic nowego. Kacperczakowi wyszły dwie dolne trójki i teraz przebijają się dwie górne. W sumie zostały nam już tylko piątki i będzie spokój:-)
Co do fitnessu z dzieciaczkami nie mam pojęcia co i jak bo jakoś w końcu na niego nie dotarłam a miałam takie plany ....
Ja właściwie do samego końca nie wiedziałam czy będę miała synka czy córeczkę bo młody skutecznie się ukrywał. W prawdzie od 8 miesiąca niby stwierdzili że chłopak ale miał pępowinę między nóżkami więc mogła się tak pępowina ułożyć. Tak więc moje pierwsze pytanie jak tylko Kacperczak wyskoczył było czy to chłopak i pierwszą cześć ciała, mojego dziecka, którą zobaczyła były jego klejnoty co bym się upewniła w płci :-D
 
magdalenka12 a w jakim wieku masz dzieciatko ?
Ja poznalam plec dziecka w 16 tygodniu ciazy.. rozpoznanie: samiec. Troche bylam zawiedziona bo "robilismy" dziewczynke, ale szybko mi przeszlo, chociaz moj maz to do konca nie byl przekonany.
Kacperkowi gratulujemy nowych zabkow :)
O klub ACITIV pytalam Ja, poniewaz tez chcialabym sie tam zapisac. Chwilowo jestem poza Wroclawiem u rodzicow, bedziemy tu do przyszlego tygodnia. Za tydzien we wtorek mamy szczepienia, ale jesli bedziemy sie dobrze czuc to moze jeszcze w przyszlym tygodniu tez sie tam wybiore :tak::tak:

Dzisiaj jakis taki starsznie marudny dzien i chyba cisnienie niskie, bo ja czulam sie fatalnie to i dziecku sie nie dziwie ze marudne bylo, co chwila chcial dyda i takie flaczki teraz mam :-D Mielismy tez dzis smakowe premiery w postaci misiowego jogurcika (pol kubeczka) i surowego, skrobanego jabluszk :) Baardzo smakowalo Gabrysiowi :)
Niunius juz ladnie spi w lozeczku, wiec ide sie umyc, obejrze "M jak Mdlosci" i spac bo padnieta jestem.
 
Cześć...
My już poddaliśmy się i o 21 podaliśmy Bebilon Pepti,bo po zważeniu okazało się,że Patryk przez tydzień nie przybrał na wadze...więc chwała za to,że kupiliśmy wcześniej wagę niemowlęcą. To pewnie przez te wymioty i ulewania ostatnich dni....Oby to mleko pomogło,bo perspektywa szpitala z dzieckiem reagującym histerią na lekarzy przeraża mnie niesamowicie.....
Czy Wasze dzieci potrafiły w wieku 3 miesięcy przespać 10 godzin w nocy...bez przerwy.? bo zastanawiam się czy to normalne....tak w ogóle Patryk jakoś apetyt od wczoraj traci....
 
Moj ma 6 miesiecy i max przespal 7 godzin, ale to bylo raz.. Pozatym jest na piersi wiec to inaczej niz na butli.. 3mam kciuki za Patryka, oby wszystko sie wyrownalo!
 
witam:) Roxiak mój synek ma 3 miesiące:):):) Laurana współczuje przeżyć,ale trzymam kciuki ,aby wszystko się dobrze skoczyło mój mały najwięcej przespał 8 godzin bez karmienia ale to jak był zmeczony mniej spał w dzień standard raczej ejst 6 7 godzin ,ale tylko w nocy dzień 2-4 max!!!
 
reklama
Mój Patryk w dzień mało śpi.....po karmieniu jest noszenie ok. 40 minut ze względu na refluks...później bawimy się razem,ale sam się bawi w łóżeczku...zasypia na ok.godzinkę i od nowa ten sam schemat....
 
Do góry