reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

ja pije i uzywam do gotowania Zywiec Zdroj. Ale kazda inna niskozmineralizowana tez powinna byc Ok. Ta ma opinie z Instytutu Matki i Dziecka.
A moja podpowidz co zrobic, zeby dziecko nie balo sie lekarza.. pobaw sie z nia, ubierz biala koszule, skombinuj stetoskop i bawcie sie "w doktora". Moj synek uwielbia jak sluchamy serduszka :)
 
reklama
siedzę i dumam
zabiorę się za wątek zamknięty. nie wiem czy słusznie ale zaproszę wszystkie mamy aktywne ostatnio (które kojarzę),
a o reszcie będziemy już dyskutować na owym wątku ustalimy jakiś limit postów, czy jakoś tak żeby kryteria były jasne...dla nowych / i starych forumowiczek.
 
Roxiak
ja kupiłam Primaverę i zobaczymy;
Co do lekarza.... lekarz nawet w fartuchu nie był....
Synek reaguje w momencie kiedy zaczynam go rozbierać w obcym miejscu...lekarz nawet nie musi go dotknąć żeby zaczął krzyczeć....To tak wygląda jakby nagi całkowicie tracił poczucie bezpieczeństwa...Kiedy go przytuliłam to krzyczał,ale zaczynał się uspokajać, bo robił przerwy w krzyku ...ale jak go położyłam żeby ubrać pieluszkę to znowu histeria.
 
Witam się kochane kobitki po szalonym sobotnim wypadzie na narty gdzie dziś mi nogi wchodzą do tyłka :-D Z mężusiem wypoczęliśmy i się wyszaleliśmy na całego.

Felidae gratuluję Pani moderator :-D
 
Cześć dziewczyny
Dzięki za zaproszenie na wątek zamknięty
My mamy ząbkowanie:sorry: Mały miał gorączke 38 stopni,spał mi tylko na rękach.Płakał,marudził,pchał rączki do buzi,ale mi nie dał nawet zajrzeć ani posmarować dziąsełek. Ale dzisiaj jest już lepiej,na szczęście
Miłego wieczoru
 
Cześć dziewczyny
Dzięki za zaproszenie na wątek zamknięty
My mamy ząbkowanie:sorry: Mały miał gorączke 38 stopni,spał mi tylko na rękach.Płakał,marudził,pchał rączki do buzi,ale mi nie dał nawet zajrzeć ani posmarować dziąsełek. Ale dzisiaj jest już lepiej,na szczęście
Miłego wieczoru
Jestesmy na tym samym etapie. Powodzenia! :)
 
Witam Wrocławianki czytam Wasze wątki o ząbkowaniu, uczuleniach, problemach z kupką i karmieniem i zaczynam się bać... Ja jestem dopiero w 17 tygodniu ciąży i to pierwszy raz i wszystkim się przejmuje. Tysiąc myśli przychodzi co się dzieje z dzidzią (dlaczego jeszcze nie kopie), jak będzie wyglądał poród, czy sobie poradzę jako mama, czy moje dziecko będzie szczęśliwe:eek::eek::eek: Tysiąc myśli....

Ale widzę, że Wy dajecie sobie świetnie radę i wspieracie się nawzajem, mam nadzieję że mi też czasami pomożecie ;-) i że znajdę jakąś dziewczynę w mojej okolicy która tak samo jak Ja będzie wszystko przechodzić :-)
Miłego wieczorku życzę :-)
Laurana do zobaczenia jutro :tak:
 
hej
Teoretycznie zaczniesz czuć po 19 tygodniu - oczywiście zdarzają się mamy, które czują wcześniej. Pamiętam, że sama się nie mogłam doczekać i też się martwiłam grubo przed 20 tygodniem, ale to chyba naturalne:)
dużo zdrówka
 
reklama
hej
Teoretycznie zaczniesz czuć po 19 tygodniu - oczywiście zdarzają się mamy, które czują wcześniej. Pamiętam, że sama się nie mogłam doczekać i też się martwiłam grubo przed 20 tygodniem, ale to chyba naturalne:)
dużo zdrówka

Dziękuje ślicznie czytałam na różnych stronach, że w pierwszej ciąży zaczyna się czuć dzidzie między 17, a 20 tygodnie ale Ja i tak się martwię i wiem, że uspokoje się w czwartek jak zobaczę mój skarb przez USG.:-)
 
Do góry