reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

KASIU - moj ranny protest to po prostu brak reakcji :-D Nie zawsze dziala.....ale dzisiaj poszlo calkiem skutecznie ;-)
Przykro mi z powodu fatalnej nocki u Was....myslisz ze to moze zabki?
 
reklama
Anetko-chyba ząbki:sorry2: Trójki już prawie widać, a jeszcze nie wyszła lewa górna czwórka... Chyba się upiję, jak już wszystkie zębole będą na wierzchu:-D
 
Dziękuję za miłe powitanie, postaram się aktywnie pisać, jak tylko ogarniemy się trochę po życiowych zmianach;-)
Rodziłam w Trzebnicy przec cc, bo mała była ułozona pośladkowo, i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona z tego szpitala. Fantastyczna opieka, bardzo przyjazny personel, warunki jak w "Na dobre i na złe", wszystko to mnie mile zaskoczyło, bo naczytawszy i nasłuchawszy się opinii o różnych szpitalach byłam nastawiona na traumatyczne przeżycia;-) Także rekonwalescencja idzie mi jak z płatka i tu też mile się rozczarowałam, bo, jako że Florka jest moim pierwszym dzieckiem urodzonym w dość zaawansowanym wieku (34 lata:zawstydzona/y:) przygotowywałam się psychicznie na dochodzenie do siebie tygodniami, a tym czasem po 10 dniach czuję się, prawie jakbym nigdy w ciaży nie chodziła;-)
A że jeszcze dziecko nam się trafiło upiornie grzeczne (pomijając okresy "bólu istnienia", kiedy musi sobie programowo pomarudzić), to tym łatwiej wdrożyć się w nowe obowiązki.

No i jeszcze parę słów o nas: mieszkamy z mężem w samym centrum Wrocławia, na tzw. Trójkącie, ale planujemy w najbliższych miesiacach/latach wynieść się gdzieś na dolnośląską wieś. Ja mam na imię Patrycja i w czasie kiedy nie ekscytuję się macieżyństwem, pracuję jako tłumaczka - przynajmniej to robiłam przed porodem, bo zobaczymy na ile szybko uda się wrócić do zawodu;-)

Miłego dnia wszystkim!

Hej hej!!!
Ja tez rodzilam w Trzebnicy i niestety dobre zdanie moge powiedziec o połoznych nawet super ale o lekarzach nie , a niby z polecenia tam byłam:-(, ale super że jesteś zadowolona , ja też w sumie po 1,5 doby męczarni mialam cc pozdrawiam

Hallo.....:-)
Moje dzieci chyba postanowily, ze 7 to dobra pora na koniec snu....to z brzucha zaczelo kopac jak szalone, to z lozka spiewac i krzyczec :sorry2:
Zaprotestowalam - przetrzymalam do 8:30...
Wczoraj bylam u dentysty...milo nie bylo bez znieczulenia....ale mam przyjsc nastepnym razem dopiero po porodzie....przez te skurcze dr boi sie cokolwiek robic...bo to i bakterie i ultradzwieki i stres bo na zywca :dry:
Potem troche posprzatalismy w mieszkanku...dzis tez jedziemy, tym bardziej ze meble przywioza....I meble do kuchni tez juz gotowe...no ale montowac beda dopiero po urlopie, bo teraz juz nie ma jak :tak:
No i musze zaczac jakies przygotowania do wyjazdu robic......:-) M dzis ostatni dzien w pracy....a jutro - wakacje!!! :-):-):-)

ANIELKA - ja ostatni raz bylam na wakacjach jak poczelismy Kube :sorry2:;-) A Wam moze choc na weekend uda sie gdzies wyskoczyc, co? :tak:
Hehehe......a najmniejsza dzidzia to chyba moja - ta z brzucha :-D;-)
SURVIVOR - witam serdecznie....sliczne imie daliscie coreczce:-)
KADIA - udanego urlopu i duuuzo slonka :-)
KASIA - lipa z tym ekspresem...mam nadzieje zepalec nie boli juz za bardzo...
BARA - nie smutaj sie prosze...lepszy juz humorek? Obu tak....
AURELIA - eeeee tam hen ;-) ja z muchoboru tez a daje rade :-p
Kochanie Tobie i Twojej rodzince tez zycze udanego urlopu , a że kopie to chyba super!!!!!!!!!!!

Witajcie!
Koszmarna noc dzisiaj za nami:no::no::wściekła/y::wściekła/y::angry::angry: Mała co chwilę płakała, wstawałam do niej chyba co pół godziny:no: Aż w końcu o 1.30 zbuntowała się i tak ryczała, że nie mogłam jej uspokoić-dostała czopka, jakąś godzinę jeszcze się powierciła i zasnęła:sorry2: Myślałam, że pośpi, ale obudziła się przed 7, także jestem padnięta:dry: A expres do kawy zepsuty...
Dzisiaj ładnie słoneczko świeci-jak Basia się obudzi skoczymy na spacerek:tak:

Anetka-chciałabym zobaczyć, jak Kuba reaguje na Twoje protesty co do wczesnego wstawania;-)
Survivor-fajnie, że tak szybko dochodzisz do siebie po cc:tak: Ja chyba 3 miesiące miałam z głowy-no i ta okropna blizna:no: Gratuluję grzecznej córeczki, daje rodzicom trochę odsapnąć;-)
Kadia-miłego urlopowania!:-) A te zęby-tyle naraz:szok:

A gdzie reszta? Znowu zastrajkowałyście?:sorry2:

Kasiu biedna ta Twoja córcia , koszmarna noc dla Was i pewnie dla niej , a u nas tak już z żebami jest jak wychodza to wszystkie naraz , poprzednio 8 naraz wychodziło:-(
 
I na odchodne parę nowych zdjęć:-)
 

Załączniki

  • Obraz 001 (4).jpg
    Obraz 001 (4).jpg
    37,6 KB · Wyświetleń: 20
  • Obraz 004 (2).jpg
    Obraz 004 (2).jpg
    45,3 KB · Wyświetleń: 35
  • Obraz 006 (2).jpg
    Obraz 006 (2).jpg
    71,7 KB · Wyświetleń: 31
  • Obraz 007 (2).jpg
    Obraz 007 (2).jpg
    61,2 KB · Wyświetleń: 23
I jeszce kilka , moja córcia woli wanienke malego niż basenik:-D

do zobaczenia za 2 tyg!!!!
 

Załączniki

  • Obraz 009.jpg
    Obraz 009.jpg
    55,9 KB · Wyświetleń: 25
  • Obraz 011.jpg
    Obraz 011.jpg
    60,3 KB · Wyświetleń: 27
  • Obraz 014.jpg
    Obraz 014.jpg
    40,5 KB · Wyświetleń: 17
Czesc dziewczyny

Długo nic nie pisalam bo nie maialam zupelnie czasu i glowy.

Kadia sliczne zdjecia!

Kasia wiem jak to z tymi nauczycielami jest, nam na dzien dobry powiedziano ze pracy nie ma. Oby jak najmniej takich nocy. U mojego cos nie widac narazie zabkow, a slini sie okropnie:) jeszcze wzesnie wiec sie nie martwie

Witaj SURVIVOR w gronie mamus, gratuluje!!!!!!!!!!!!!!!!!

anetka udanych wakacji- wypoczynku dla naszej mamusi z brzuszkiem:)

Dziewczyny pamietajcie o planach na spotkanie!!!

Ja juz tez nie moge sie doczekac wyjazdu, mamusia moje od ptk ma urlop co mnie bardzo cieszy- pomocne rece:) Moj teraz za to wiecej pracy bedzie mial.
A wczoraj bylismy na grillu, Alanek byl radosny, usmiechal sie do dzieciaczkow znajomych ,tym bardziej ze to same dziewczynki ;-);-) pozniej wrzuce kilka zdjec.
 
miauczus54, Aurelia79
fajnie ze sie odezwalyscie z tego gąszczu mam :)
musze wyczaic gdzie jest tego tyrmanda... moze jakos nam sie uda posapcerkowac razem...

tymczasem jestem w rzeszowie,
a 9-10 podobno we wrocku jakis mamusiowy piknik... znowu mnie ominie...

a z malym maly problem...
jakas wysypka alergiczna i mam diete...
na dodatek mleka mam malo teraz widze, bo chcialam sciagnac bo jutro wesele znajomych i lipa,
jak sciagalam caly dzien, to w koncu w cycckach zabraklo i maly wypil caly zapas
i na dodatek spi jak juz dawno nie spal... wiec chyba niedojada ogólnie...

w srode na szczepienie may isc to z lekarka dluga rozmowa mnie czeka...
 
Pochwalę się!
Właśnie upiekłam sobie torcika. Czekoladowy z wiśniami w likierze. Jutro sie okaże, czy warto było sie chwalic.

Kadia udanego urlopu.

Aneta Wam też. Nie wiem czy dobrze pamiętam, czy już wyjechaliście.:zawstydzona/y:

Pusia, co u Was? Jak Kacperek, raczkuje już?​
 
reklama
Pochwalę się!
Właśnie upiekłam sobie torcika. Czekoladowy z wiśniami w likierze. Jutro sie okaże, czy warto było sie chwalic.

Kadia udanego urlopu.

Aneta Wam też. Nie wiem czy dobrze pamiętam, czy już wyjechaliście.:zawstydzona/y:

Pusia, co u Was? Jak Kacperek, raczkuje już?​

Hej :)))

U nas wszystko OKI Kacper już dawno raczkuje, teraz za to trzymany za rączki chodzi a po za tym na wszystkim się wspijna i wczoraj pierwszy raz sam stał bez żadnej podpórki (tak kilka razy) :-D:-):-). Jutro z moja siostra i jej synkiem i mężem jedziemy do szklarskiej Poręby na wycieczkę ... mam nadzieję że będzie w miare ładna pogoda. Ciekawe jak Kacperkowi się spodoba. Tak po za tym to ćwicze się w makijażu hihi niestety kacper nie daje mi za wiele czasu wolnego ale jakoś staram sie cos pomalowac i siedzę troche na forum wizaż ... No to by było na tyle :D

Kadia super zdjęcia :tak::-D

Kurcze chyba trzeba by iśc spac bo jutro raniutko trzeba wstać i w drogę :tak:...:-)
 
Do góry