reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Co się dzieje? Ciągle jakieś choróbska...​


Kadia zdrówka życzymy małemu.​

Kasiu a jak Basia?​


I niech Maksiu tez walczy z katarem.​


dziekujemy bardzo i wam również zyczymy
Cześć dziewczyny!
My już po wizycie u lekarza. Z Basią wszystko ok-jakiś wirus:szok: Mimo, że dwa tygodnie wcześniej też był jakiś inny i że mała jest bardzo podatna, ale szybko sobie z nimi radzi, bo po gorączce ani śladu i nie trzeba podawać antybiotyku, ani żadnych innych leków. A takich infekcji dziecko może złapać nawet 12 w ciągu roku i to jest norma (za nami już 4):baffled:

Pytałam jeszcze o brak apetytu Basi i jej wagę, no i dał skierowanie na badanie moczu, krwi i TSH (zdaje się tarczyca). Zobaczymy co wyjdzie.
Jestem zadowolona z wizyty:-)Przez dwa dni mamy jeszcze nie wychodzić na dwór, żeby czegoś nowego nie złapała.
A poza tym nocka do du.....:no: Mała obudziła się przed 1 i nie spała do 3:angry::wściekła/y: A później pobudka o 6... Chyba od dzisiaj też zastosujemy Anetkową metodę i pójdziemy spać do salonu:happy:

MamaOlivkiINelci-Witaj! Zapraszamy do odwiedzania nas i pisania:-)
Beti-widzę, że większość dzieci chora-życzę zdrówka dla synka:tak:
Agnieszka-Basi wyszły pierwsze ząbki jak miała 4,5 miesiąca, ale słyszałam, że już 3 miesięczne niemowlę może ząbkować:szok:
Aneta-jeszcze raz gratulacje dla Was i Kubusia:happy:
Kadia-jak u Was z gorączką? Mam nadzieję, że lepiej...:-p
Anielap-fajnie, że Zuzia już zdrowa-u Was chyba też był jeden wirus po drugim jak u nas:baffled:
Bara-trzymam kciuki za mamę i operację:happy:


bylismy dzisiaj jednak u lekarza pomimo że niby tylko temperature i ma i okazało sie że ma gorączkę trzydniową tak wskazuja wszystkie objawy które ma !!!!

i wam kochana i wszystkim mamusiom i dzieciom zyczymy zdrówka !!!!

a to kochane zrobione w ostatnie swieta
 

Załączniki

  • Obraz 002.jpg
    Obraz 002.jpg
    30,9 KB · Wyświetleń: 33
  • Obraz 015.jpg
    Obraz 015.jpg
    28,7 KB · Wyświetleń: 33
reklama
Cześć dziewczyny!!!
Coraz mniej czasu mam na BB. Taki zabiegany dzień, a tylko zakupy zrobiłam i obiad ugotowałam. Za krótkie te dni dla mnie... Doba powinna trwać 30godz to bym zdążyła jeszcze posprzątać i poprasować;-)

Zuzka wykończyła mnie tej nocy...:-( Nauczyła się wstawać i teraz bardzo często to wykorzystuje. Niestety w nocy także. A jak wstanie to przecież nie potrafi się sama położyć i woła mamę całym gardłem:wściekła/y: I tak oto wstawałm w nocy żeby ją położyć 14razy:szok::szok::szok: Myślę już o założeniu jakiś pasów;-)


Witaj MamaOlivkiINelci!!!
Cieszymy się, że do nas dołączasz:-)
A my sie spotkałyśmy już w kinie:-) Prawda?

Kasiu to chyba moja Zuzka będzie tak jak Basia... Już dwie infekcje wirusowe za nami... I tak sama szybko mijają. Na szczęście:tak:

A Zuza śpi w swoim pokoju już od ukończenia 3miesiecy. Czasem ja się do niej wprowadzam, gdy np gorączkuje...​


aaaa idzie nam pierwszy zab !!!! :-):-):-)
jutro musze do apteki zajrzec bo zel na dziaselka

To wielkie gratulacje!!! Muszę powiedzieć że wześnie zaczyna mała Magdusia. Dla porównania Zu ma już skończone 9miesięcy i ni śladu zębów. Nawet żelu w domu nie mam jakby co...:-(

Anetko jeszcze raz wielkie gratki! Podziwiam Cię bardzo. Oby wszystko dobrze było i maleńka fasolka ładnie w brzuszku rosła.:-) Byłaś już u lekarza?

Pusia a Ty już wróciłaś czy jeszcze w Otyniu siedzisz? Jak podróż Wam minęła... Moja córka bardzo marudziła z powodu braku swobody i podróż nam zajęła 4godz. Powrót też makabra... Dobrze że na miejscu była bardzo "grzeczna";-)

Kadia jak z gorączką u Krystianka? Przeszło juz mam nadzieję...​
 
Dzień dobry!!!
U nas dzisiaj lepsza noc, po wieczornym ryku:tak: Tylko jedna pobudka na mleko ok 1, a do rana czyli do 6 mała spała bez żadnych dodatkowych odgłosów:-D Teraz też drzemie-zobaczymy jak długo:sorry2:
Dziś przyjeżdża moja siostra z małą-czekamy na nie...
A za oknem zima-śnieg i co chwilę prószy:szok: U Was pewnie też...

Anielap-ja też to przechodziłam-wstawanie małej w łóżeczku... Teraz to już nie taka atrakcja jak umie chodzić:-)
Kadia-śliczne masz dzieci;-) Mam nadzieję, że gorączka minie szybko...
Agnieszka-gratulujemy pierwszego ząbka:happy:
 
Anielap ano bardzo mozliwe bo bylysmy tam 2 razy a nas latwo poznac po wozku no i dziewczynach hehehehe

u nas dzisiaj dzien obserwacji Nelci. wywalila sie na rowerku i upadla na szafke od tv i walnela tylem glowy tak z ema rozcieta skore :( jak do tej pory nic jej nie jest i oby tak dalej ale podobno moze cos wyjsc nawet po 2-3 dniach ;/

za oknem masakra :O czekam na moich rodzicow bo wracaja z wczasow w ladku i zajma sie dziewcyznami zanim M wroci z pracy a ja smigam na rehabilitacje na 14 ;/ i tak 2 tyg ehhh ale za to mam fajnego fizjoterapeute czy jak to tam sie nazywa :D:D
 
Witajcie kochane......................
Kuba dzis juz nie spal tak fajnie jak ostatnie dni :-(
No ale trudno.......
Pogoda masakryczna, co?
Dzis wieczorem jak to w srody - kurs tanca.........ciekawe jak dlugo dam rade :-p:-p:-p Obawiam sie ze jeszcze ten miesiac, gora dwa i koniec :sorry2:

Witam nowa mamusie :-) - MAMOOLIVKIINELCI - fajnie ze do nas dolaczylas............hmmmm chyba faktycznie widzialam Cie tez w kinie, a moze sie myle :dry:
KASIU - a spaliscie juz w salonie czy jeszcze z mala.....ja nie wiem czy u nas przestalo to dzialac...hmmm zobaczymy jak bedzie dzis :tak:
AGNIESZKO - gratuluje pierwszego zabka - expresowa ta Twoja corcia :laugh2:
ANIELAP - kochana jeszcze raz dziekuje za gratulacje.....:-***
A u ginki bylam zanim zrobila testy - ale ze ona wiedziala ze sie staramy to dostalam skierowanie na rozne badania. Poza tym na usg - tak w razie gdyby ;-)
Jakby co to kazala mi przyjsc w 10 tygodniu - wiec ide 24.04, a na usg 07.04 :-)
Gratulacje dla Zuzi z powodu nabycia nowej umiejetnosci - zobaczysz niebawem sie przyzwyczai i wstawanie nie bedzie takie ciekawe i nie bedzie tak bardzo przeszkadzac w zasypianiu :tak:
KADIA - hmmm to chyba dobrze ze to tylko trzydniowka? - choc ja sie nie znam - Kuba z tych nie chorujacych, tylko raz byl lekko przeziebiony, wiec nie mam doswiadczenia. Zdrowka Krystiankowi zycze :-)
Sliczne te Twoje dzieciaki :-)
 
WITAM PO ŚWIĘTACH
My wczoraj o 22 wróciliśmy do domu z Otynia.
Święta były super w rodzinnym gronie :) Moi rodzice My i moje siostry ze swoimi chłopcami (maja synków jedna Mikołaja a druga Antka - dwulatek i trzylatek) Kacper co prawda nie mógł za bardzo przy nich spać ale jakoś daliśmy radę hihihi.
Kacperuś tez nabył nową umiejętność :-D:-D pierdzi i pluje ustami wygląda to komicznie hahah.

Co do nocek to niestety są beznadziejne:(. Kacper budzi sie czasem co godzinę i np od 4 już mu sie nie chce spać. dzisiejszej nocy obudził sie nawet późno bo koło 2 ale za to z wielkim uśmiechem na twarzy i rozgadany że szok usnął dopiero koło 4 i o 5 obudził się na karmienie. Tak że nocki z dawnych czasów już się skończyły a szkodaaaa.

MamaOlivkiINelci witam serdecznie na forum :tak:

Agnieszka_27 gratuluje pierwszego ząbka

Wszystkim chorym maluchom, życzymy zdrowia:tak:

My jak co środę idziemy na basen.

Ludzie gdzie jest ta wiosna !!!!! :-:)-(

Buziaki kobitki brakowało mi Was ale już jestem na posterunku :-D:-D:rofl2:

 
pogoda za oknem tylko pogłębia moje fatalne samopoczucie.:-( ja chce wiosny,
Maksio dalej katarzy ale zdecydowanie mniej, nie ma zadnych objawów choroby więc to może faktycznie alergia.:dry:

Młody mi nie spał dzis w południe i tak sobie myślę, ze po dobranocce zaśnie, a ja poodpoczywam, mąż ma 2 zmiane wiec sbie film jakiś obejrze:-)
 
reklama
no bialo ale na sepolnie juz topnieje wszytsko. w tv mowili ze w weekend ma byc wiosna- zobaczymy :O

co do kina to bylam na rozmowy noca i na tym kurcze zapomnialam tytulu- co film polski a gadali po angielsku :| bo koles z LA i babka z polski i ona byla w ciazy itd itd.
 
Do góry