reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

ja mialam Chcicco mama ale za duze w naszym mieszkaniu i kupilismy Antilope w Ikei i jest super!!! ale dopiero jak dziecko siedzi !!! wczesniej karmilismy w lezaczku
 
reklama
PUSIU ja ogarniam chatkę :tak: wczoraj nie było mnie cały dzień w domku, chłopaków zostawiłam samych i mam teraz mieszkanie jakby jakieś tornado przez nie przeszło :eek: w dodatku muszę zacząć pranie, prasowanie i pakowanie (w piątek jedziemy na 10 dni do Zielonej Góry i Sulechowa) i cholercia nic mi się nie chce :wściekła/y:
krzesełko mam w spadku po mojej bratanicy :zawstydzona/y: stare bebe confort ;-) pewnie już takich nie ma w sprzedaży, więc nawet swojego nie polecę :-D

a ten mój mały lata i tylko krzyczy tata tata tata :sorry: mógłby się czegoś nowego nauczyć ;-) albo szkolić mama :-D bo wiem, że mama mówi ;-)
 
Hallo.....
biggrin.gif

Wrrrrr....no i sie wkurzylam z rana.......dzwonie zapisac sie na jazdy....pytam wczesniej M kiedy, a on mi na to rano nie, wieczorem dopiero o 18.....duzego wyboru nie ma. Pytam wiec napewno kazdy dzien Ci wieczorem pasuje...tak byle o 18.............No i umowilam sie na 24.03 na 18....................mowie M a on mi na to ale ja ide do dentysty na 18 w ten dzien.........Nozesz K*********************** *&^%$#$%^&*&^%$#$%^&^%$#%^
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif

Tym sposobem to ja do grudnia tego nie wyjezdze. No ulzylo mi....
A tak poza tym dzis wstalismy o 7....zdazylam juz zmyc podlogi......potem reszta........O ile znowu snieg nie zacznie padac :sorry:

Dzieki GINGEROS. A gdzie to sie wczoraj caly dzien brykalo, co? :-p
PUSIA - my mamy drewniane: Drewex Kolorino......ale tak jak u Olci: to od momentu kiedy maly dobrze sam siedzial, wczesniej lezaczek :tak:
BETi - miejmy nadzieje ze to chwilowy spadek apetytu
ANIELAP - no super bryczka.......ja za jakis czas tez zaczne rozmowy z M w kwestii wymiany wozka :tak:
KASIENKA - a ja juz mam termin egzaminu teoretycznego :-) 14.04 :tak: Hehehe moze pojdziemy razem zdawac? :-p
BARA - nieladnie z tym chorobskiem...Prosze sie szybko kurowac. Zdrowka zycze :tak:

 
Hallo.....
biggrin.gif

Wrrrrr....no i sie wkurzylam z rana.......dzwonie zapisac sie na jazdy....pytam wczesniej M kiedy, a on mi na to rano nie, wieczorem dopiero o 18.....duzego wyboru nie ma. Pytam wiec napewno kazdy dzien Ci wieczorem pasuje...tak byle o 18.............No i umowilam sie na 24.03 na 18....................mowie M a on mi na to ale ja ide do dentysty na 18 w ten dzien.........Nozesz K*********************** *&^%$#$%^&*&^%$#$%^&^%$#%^
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif
realmad2.gif

Tym sposobem to ja do grudnia tego nie wyjezdze. No ulzylo mi....
A tak poza tym dzis wstalismy o 7....zdazylam juz zmyc podlogi......potem reszta........O ile znowu snieg nie zacznie padac :sorry:

Dzieki GINGEROS. A gdzie to sie wczoraj caly dzien brykalo, co? :-p
PUSIA - my mamy drewniane: Drewex Kolorino......ale tak jak u Olci: to od momentu kiedy maly dobrze sam siedzial, wczesniej lezaczek :tak:
BETi - miejmy nadzieje ze to chwilowy spadek apetytu
ANIELAP - no super bryczka.......ja za jakis czas tez zaczne rozmowy z M w kwestii wymiany wozka :tak:
KASIENKA - a ja juz mam termin egzaminu teoretycznego :-) 14.04 :tak: Hehehe moze pojdziemy razem zdawac? :-p
BARA - nieladnie z tym chorobskiem...Prosze sie szybko kurowac. Zdrowka zycze :tak:

no my tez wcześniej nie będziemy sadzać zanim sam nie będzie siedzieć poza tym póki co i tak na samym cycku wiec nie ma co w krzesełku sadzać hihi
 
Dzwonilam do szpitala - mamy zglosic sie 28 kwietnia - w sam raz po urodzinkach :baffled:

GINGEROS - nooooo......a jak tam po tem rozmowie, nic sie nie chwalisz, wszystko trzeba z Ciebie wyciagac :-p;-):-D
Ty chcesz na uciec z Wrocławia.............:-(

A snieg sypnela i to drugi raz dzis............a ja miala okna myc.....czy cos.....:sorry:
 
jak na moje (niedoświadczone) oko, rozmowa poszła mi dobrze :tak: przed szefami zaprezentowałam się super, nie byłam zdenerwowana, pewnie odpowiadałam na pytania ;-) gorzej wypadła rozmowa po angielsku z gościem z HR, ale ja im mówiłam, że z angielskiem nie miałam kontaktu od kilku lat i jestem trochę cofnięta przez to ;-) ten koleś z hr mówił, że nie było tak źle ;-) i że sam wie z doświadczenia, że jak się nie używa języka to mozna cofnąć się daleko, daleko ;-) do końca przyszłego tygodnia ma być podjęta decyzja ;-) i mam czekać na telefon, bo oczywiście nie jestem jedyną kandydatką na to stanowisko ;-)

a praca była by w ich zielonogórskim oddziale :-) co prawda nie jest to dokładnie mój zawód wyuczony, ale coś bardzo pokrewnego i podstawy miałam już na studiach ;-)

Anetko ja wam nie uciekam ;-) po prostu wróciłabym do siebie :zawstydzona/y: i oby szpital szybciutko się zakończył ;-)
 
byłam w Krakowie na rozmowie kwalifikacyjnej w sprawie pracy :zawstydzona/y: pracy w Zielonej Górze ;-)



łoooooo, ale śniegiem przed chwilą sypnęło :szok: aż Antonek z niedowierzaniem wyglądał przez okno :-D

Czyli co planujecie wrócić do Zielonej Góry??
Jak poszła Ci ta rozmowa ?????
My tez na święta jedziemy do lubuskiego tylko że do Otynia i tylko na 5 dni :-(
 
reklama
Wiem wiem kochana, ze to powrot na swoje...tak tylko zartuje.
No to co...trzymamy mocno kciuki za pozytywna decyzje i czekamy na newsy :tak:
 
Do góry