reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

No ja troche spóżniona ale akceptuje i miejsce i czas, my bedziemy też wózkiem granatowo-beżowy:-)no to troche nas bedzie może to zmobilizuje multikino do uruchomienia wiekszej ilości takich seansów:tak:witam i pozdrawiam nowe mamy:-)lista cudna wyszła, ja mam fotograficzną pamięć do twarzy i imion i nazwisk wiec powinnam sobie poradzic z rozpoznaniem:-D:tak:udanej przespanej nocki życze:-)
 
reklama
hej odnalazlam sie :) dzis wrocilam od rodzicow :) w kinie stawie sie na bank :) 11:30 kolo posagu... zdjecie w avatarze... a nie trzeba rezerwowac biletow??
 
Myślę że miejsc wystarczy, sale są przecież duże, a i tak pewnie nikt nie siedzi na swoim miejscu :-)

Obecność swoją potwierdziły:
Anielap
Aneta23
Bara82
Pusia7
Gingeros
Olcia1001
Kasia2506
Zapraszamy, zapraszamy, ktoś jeszcze się z nami wybierze?
 
ANIELAP ja spędziłam na patologii jeden dzień - 9 czerwca ;-) przyjęli mnie nad ranem, bo miałam w nocy skurcze. Lekarz na izbie nie zabardzo wiedział co ze mną zrobić (skurcze puściły), więc kazał położyć na patologii :wściekła/y::angry::angry::angry: KTG na patologii nie pokazało skurczy :eek: więc na własne żądanie wyszłam do domku ok 18 ;-) a o 3 w nocy zameldowałam się z rozwiniętą porządnie akcją porodową :-D:-D:-D o 4:45 urodził sie mój Antek ;-) poród przyjmowała lekarka, która 7 godzin wcześniej mnie wypisała ;-) śmiała się, że zwiałam sie wyspać :-D wyszłam do domku 13 ;-) a ty mówisz, że na Kamieńskiego leżalaś :rolleyes2: tylko kojarzę taką jedną panią co ledwo co chodziła ;-) ale ona urodziła tego dnia co ja ;-)

PUSIA ze względu na mój wymęczony sportem kręgosłup chusta u mnie wskazana ;-)

ale nas dużo będzie!

OLA nic sie nie rezerwuje ;-) a przynajmniej nic mi nie wiadomo na ten temat :-)
 
Hallo hallo

:-D Faktycznie lista nam sie powieksza - super.
A pogoda niezle sie zrąbała co? - akurat dobra na wyjscie do kina :laugh2:
Jestem ciekawa jak moj maly bedzie sie zachowywal...bo ostatnio jest lekko marudny......No i strzezcie sie dziewczynki....wiecie co moj Kuba zrobil jak w sobote bylismy w Magnolii? Spacerowal trzymajac mnie za palec przez pol pasazu......no i w koncu pod jakims sklepie z butami dorwal towarzystwo - chlopczyk starszy o 10 dni i dziewczynka 8-miesieczna......chlopaka olał, ale za to pannicą byl niezle zainteresowany......"pogadali" sobie...a za chwile jak moj maly nie zacznie jej calowac :szok: oderwac nie moglam go od niej....a jak sie wszyscy wokol smiali :-D

:-)Pozdrawiam cieplutko
 
PUSIA pogoda nie ma znaczenie :-p najwyżej spotkamy sie w środku ;-)

sprawdzałam pogodę - jutro nie powinno padać, ale temperatura odczuwalna w czasie naszego spotkania ma wynosić ok. 0 :confused2: sprawdziłam MZK i powinnam już być o 11:25 ;-)
 
reklama
aneta23 mi ni przeszkadza pogoda tylko martwiłam się o osoby które przyjadą autobusem ale skoro git to bardzo się cieszę:-).

A tak w ogolę to ja też się boję jak mój Kacper będzie się zachowywać (liczę na to, że będzie spać). On ma tylko 3 miesiące i trochę :) i jest na cycku, oby nie był głodny. :rofl2:
 
Do góry