reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
filmiki super, szybko zaczął:tak:nasza zaczynała próbować jak miała10 miesiecy a sama chodziła juz gdzie chciała dwa tygodnie póżniej:-)
 
Witajcie mamuśki!!!
Ciężki dzionek za mną. Zuza moja dziś niesłychanie marudna. I ja jakoś tak mniej cierpliwa, @ przylazła i ledwo żyję. Kręgosłup odmawia posłuszeństwa po dniu noszonym.

Ale do jutra nabiorę sił i energi.
Nie wiem jak to będzie z moją córą, bo ona ma drzemki ok.12-13. A w kinie napewno mi nie zaśnie:no: A niewyspane dziecko=marudne dziecko. Ale nic się nie martwię, zobaczymy na miejscu.

Gingeros znalazłam Cię na NK i faktycznie buzi nie poznaję, więc pewnie minęłyśmy sie w szpitalu nie wpadając na siebie:-)

My chyba przyjedziemy autobusem, choć to się wszystko jutro okaże. A dojazd mamy super, więc pewnie będziemy też wcześniej.

Zuza moja to mały dzikusek. Potrzebuje trochę czasu na zaklimatyzowanie się w nowym otoczeniu. Pewnie pierwsze chwile to będzie buuuu...:sad:

Aneta23 gratualacje dla małego Kubulka:-D Ile mu to frajdy sprawia, super...

Pusia7, a my walentynek wogóle nie obchodzimy.
A, tak.

Ależ się rozpisałam...
Ale to tylko dlatego że cały dzionek mnie tu niebyło.

Do zobaczyska...
Ja nie mogę się już doczekać.​
 
Hej kochane Wrocławianki ale super ze Was tyle bedzie. Moze nastepnym razem i mnie sie uda . Życze Wam udanego wyjścia :-).

Serdecznie pozdrawiam i całusy dla dzieci oby były grzeczne w kinie:tak:.

U nas jest lepiej jeszce Klaudia ma temp . Załączam pare nowych fotek ja uwielbiam ta ostatnia:-D
 

Załączniki

  • Obraz 227.jpg
    Obraz 227.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 19
  • Obraz 234.jpg
    Obraz 234.jpg
    31,2 KB · Wyświetleń: 22
  • Obraz 235.jpg
    Obraz 235.jpg
    29,1 KB · Wyświetleń: 23
  • Obraz 236.jpg
    Obraz 236.jpg
    36,5 KB · Wyświetleń: 20
  • Obraz 237.jpg
    Obraz 237.jpg
    30,3 KB · Wyświetleń: 19
dziś dzień naszego spotkania :tak:

ledwo co chodzę, mam małe zakwasy :-D po wczorajszej siateczce ;-) mam nadzieję, ze bolące mięsnie nie bedą mi za bardzo dokuczać ;-) nie wyobrażam sobie ganiania za Antonkiem z bólem :laugh2:

może powymieniamy sie jakoś phonami?? bo wiecie, różnie to bywa ;-) co wy na to ?? jakiś łańcuszek telefoniczny ? :biggrin2:

ANIELAP biorąc po uwagę, że spędziłam mało czasu na patologii i zdecydowana większość spędziłam płacząc w objęciach męża, mogłyśmy na siebie nie wpaść ;-) ale mam pewne podejrzenia, muszę ciebie w realu zobaczyć ;-)
 
ANIELA sprawdziłam i ja ciebie na NK :-p i powiem ci, że oglądając twoje zdjęcia z forum pomyślałam o takiej jednej ciężarówce z patologii. Po obejrzeniu twojej galerii na NK jestem na 99% pewna, że ciebie kojarzę :yes:
 
reklama
witam babeczki ja już się stresuje :)
anielap z ciachem i kawa to u mnie niestety raczej odpada :( (mąż specjalnie zrywa sie na ten czas z pracy a potem do niej wraca i nie sądze żebysmy mogli jeszcze zostać na kawusi ;(
 
Do góry