reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
PUSIA - nic sie nie stresuj....wrzeszczące maluchy nam nie straszne :-D a jak bedzie glodny to go gdzies nakarmisz :tak:
GINGEROS - 0 stopni mowisz :baffled:.....a ja tez bede wczesniej napewno niz o 11:30.....nie lubie sie spieszyc i byc na ostatnia chwile....a ze korki potrafia byc niezle to zamowie sobie taxi wczesniej.....i pospacerujemy z Kubala po pasazu :-p
OLCIA - :-D to powinni sie dogadac :-D
 
i ja jestem ciekawa jak Antonek zachowa sie w kinie ;-) przeważnie robi sie mały płaczek jak jest niewyspany i dużo nowych osób :oo: wyspany powinien być, bo będzie po drzemce ;-) ale jak zareaguje na tyle osób sama nie wiem :sorry: jedynie będę musiała dać mu jeść już w kinie, co by mi z głodu nie padł:laugh2::laugh2::laugh2:
 
Ja będę z mężem to najwyżej jak Mały będzie szaleć to wyjdzie z Piotrkiem a ja zostanę i będę oglądać hihih;-)(ta już to widzę :baffled:)

Kurka nie mogę się już doczekać hihih
 
Wiecie ja mam problem innej natury moja Zuza bedzie najstarsza czyli biegajaca, wszedzie włażąca, wszystkiego dotykająca itp.:eek:więc zakładam że mało filmu obejrze, poza tym ona się lepi do dzieci wyjmuje smoczki, tuli, całuje ściska i dzieci wieją od niej bo się boją a ona taka śmiała jest do wszystkich:tak:obawiam sie tylko zeby sie nie wystraszyła rozmiarów tego wszystkiego, biore męża to na zmiane bedziemy ganiac:sorry::sorry:i stnieje jeszcze możliwość że bedzie tak zafascynowana że usiądzie i posiedzi, ale w to szczerze wątpie:tak::baffled:a może bedzie spać bo właśnie ucina drzemke od 20 minut:-);-)też się już nie moge doczekać, zrobiła się silna grupa pod wezwaniem:-D
 
No mój niestety o tej porze nie śpi :(. Zazwyczaj śpi od 10 do 11 upsss (ale może w samochodzie uśnie i będzie git - oby )
 
Antonek śpi od 9 do 11, więc mam nadzieję, że wyspane dziecko jutro będę miała :tak: no i teraz jest w fazie zwiedzania wszystkiego ;-) tak więc wszedzie raczkuje i jak tylko może wstaje ;-) no i nowe rzeczy poznaje językiem :-D

niestety męża zabrać nie mogę :sorry::sorry:
 
BARA - ja bede miala ten sam problem co Ty, wiec nie bedziesz sama.....tyle ze ja nie moge zabrac M i bede musiala sama ganiac i pilnowac malego........A on zachowuje sie dokladnie tak jak Twoja Zuza :-D
A maly spi okolo 10-11 i tu jest problem bo sobie nie pospi :confused2: i dlatego tez chce byc troche wczesniej to moze uda mu sie troszke w wozku kimnac :tak:
 
aneta23 to może sobie do gustu przpadną i bedziemy miały z głowy bo sie zabawią razem:tak:;-):-):-)Zuzia właśnie wstała, bierzecie jakis zabawki????
 
reklama
BARA - cos drobnego do zabawy napewno zabiore, bo zawsze mam cos przy sobie.....ale jak bedzie tyle dzieci to nie sadze zeby moj Kuba chcial sie zabawkami bawic ;-)W koncu wokol tyle nowosci :-D
 
Do góry