reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Witam i na kino pisze sie do pasażu:tak::-)Życze zafasolkowania z całych sił:-):-):-)samopoczucie już lepsze bo sie koniec @ zbliża:-DAquapark strasznie drogi, u nas w Oleśnicy jest mniejszy ale za 1,5 godziny z sauną do godz.14 płaci się 9 złotych to różnica jest duża:tak::tak:pozdrawiam wszystkie mamy i dzieciaczki:-)
 
Z nowym basenem nie jest az tak tragicznie... Ja biore pod uwage plywalnie bilet kosztuje 12 zl a w Redecco 11,50 wiec zadna roznica a mam pod nosem.
Zjezdzalnia na razie odpada bo Lena i tak jeszcze sama pewnie nie zjedzie a ja wole plywac dla sportu :tak:
 
witam kochane!


Widze ze nikogo nie ma . Mam nadzieję że uda się wam wyjście do kina:-)

WKLEJAM WAM PARE FOTEK KTÓRE DZIŚ ZROBIŁAM.
 

Załączniki

  • Obraz 0122.jpg
    Obraz 0122.jpg
    48,3 KB · Wyświetleń: 12
  • Obraz 0155.jpg
    Obraz 0155.jpg
    54,3 KB · Wyświetleń: 12
  • Obraz 0177.jpg
    Obraz 0177.jpg
    49,5 KB · Wyświetleń: 11
  • Obraz 0188.jpg
    Obraz 0188.jpg
    55,3 KB · Wyświetleń: 14
tak juz wszystko z kinem dogadałam mąż idzie z nami wiec nie bede sie musiała tłuc pks-em:-D:tak::-) piekna pogoda dzis oby w srode tak było, buziaki
 
musimy się umówić na konktretnym miejscu w PG albo powklejać swoje zdjęcia i naszych maluchów, żebyśmy się jakoś rozpoznały:tak:. Na chwile obecną do kina idą:
1/ ANIELAP
2/ PUSIA 7
3/ ANETKA 23
4/ NO I JA
jak kogoś pominełam to z góry przepraszam lista dalej jest otwarta i można się dopisać:-)
 
bara82 to obie będziemy z mężami :). NO masz rację przydało by się ustalić miejsce jakieś no i zdjęcia tez można by wkleić jak wyglądamy :).
Pozdrawiam
 
reklama
Hej dziewczyny!

Przez pare dni nie bedzie mnie gdyz mąż wyjeżdza i zabiera laptopa, a tak w ogóle to kicha :-(, Krystian troszkę lepiej, ale niestety ja jestemchora , przeziębiona i załatwiłam sobie pęcherz do tego stopnia że mocz mam z krwią , a Klaudia ma 39 sopni i też jest chora:-(, jutro wybieramy się do lekarza. pozdrawiam Was i Wasze dzieci i zyczę udanego wyjścia do kina ,chetnie też bym sie wyrwała:-(
 
Do góry