reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Zmykam spać Kacper śpi mężulek Piotrek też już poszedł więc i na mnie czas:)

Dobranoc Kobitki - słodkich snów dla Was i Waszych pociech :) :tak::rofl2:
 
reklama
Dobranoc Pusia7

Ja też pomalutku zmykam. Kiepską nockę mieliśmy ostatnio i już oczka mi sie kleją.
Dobranoc
 
witajcie wrocławianki :-)

widzę, że szykuje sie małe spotkanko :-D nie ukrywam, że z wielką przyjemnością dołączyłabym do was - jeśli oczywiście można :zawstydzona/y: kiedyś zaglądałam na regionalne, ale wydawało mi się, że ten temat umiera śmiercią naturalną, a tutaj proszę :szok: może pomyliłam fora :eek:

coś o mnie, a raczej o nas ;-) mam synka Antosia (zwanego też Antem, Antonkiem, Smarkiem ;-)) urodzonego w czerwcu'07 :-D właśnie wczoraj skończył 8 miesięcy :szok: wrocławianin z niego pełną gębą, urodzony wszak na Kamieńskiego :-D oboje z mężem pochodzimy z Ziemi Lubuskiej (mąż Zielona Góra, ja 20 km od Zielonej Góry). Przybyliśmy tutaj na studia i tak już zostaliśmy, gdyż ślubny dorwał tutaj fajną pracę :baffled: ja nie pracuję, wychowuję Antonka (a przynajmniej staram się) :-D

no, tyle o nas :-p

to jak z tym spotkaniem ?? gdzieś wcześniej umówimy się, co by razem do wind sie wpychać?? :-D
 
Gingeros Witam :) jestesmy prawie rodzina hihihi ;-)ja tez pochodze z lubuskiego tylko że z Otynia a mój mąż z Nowej Soli.
Co do kina to zapraszam :))) pewnie że można. Proponowała bym wybrac jakies takiemiejsce gdzie nie bedzie duzo ludzi bo sie nie rozpoznamy :)) a przy kasach może byc ich sporo hihi
Gingeros wklej jakieś wasze zdjęcie żebyśmy wiedziały jak wyglądasz

Kurcze widze ze mój Kacperek w gronie kinowych dzieci będzie najmłodszy :((
 
PUSIA ja akurat jestem z drugiej strony Zielonej Góry, z Sulechowa ;-)

kurczę, zdjęć z Antonkiem nie mam :baffled: tylko moje dziecko fotografuję :-p ale mogę napisać, że moim znakiem rozpoznawczym może być wózek - bolder 3, beżowy w niebieskie kwiatki ;-)

tak myślę nad tym miejscem spotkania i jedynie do głowy przychodzi mi DWUDZIESTOLATKA ;-) a dokładnie gdzieś przed wejściem do akademika, bo zapewne wejście do pasażu będzie zawalone ;-) a dokładnie pasażu ja nie znam, bo tylko raz tam byłam :zawstydzona/y:

zapomniałam dodać, że mnie tutaj ściągnęła ANIELAP :tak:
 
Gingeros co do miejsca spotkania to też się zastanawiam gdzie (mi osobiście najlepiej pasuje już gdzieś w Pasażu bo przyjadę samochodem i Kacperek będzie w foteliku. Ja proponuje spotkać sie juz na tym piętrze gdzie jest Kino (czyli na samej górze przy tym taki oszklonym "tarasie widokowym" tam są krzesełka i wydaje mi sie że jak stanie tam kilka osób z małymi dziećmi (np w wózkach to chyba zorientujemy się że My to My ;)

Co Wy na to ??
 
A ja mam przecieki, że na seans wybierają się także mamy z forum chustowego :p tak więc będzie nas trochę :eek:

ciekawe jak ja dojadę z wózkiem na góre :baffled: jak byłam w pasażu dopchanie sie do windy graniczyło z cudem :baffled: kto będzie z wózkiem jechał ?? we dwie lub trzy może będzie raźniej i lepiej nam sie wepcha ;-):-D
 
witajcie wrocławianki :-)

widzę, że szykuje sie małe spotkanko :-D nie ukrywam, że z wielką przyjemnością dołączyłabym do was - jeśli oczywiście można :zawstydzona/y: kiedyś zaglądałam na regionalne, ale wydawało mi się, że ten temat umiera śmiercią naturalną, a tutaj proszę :szok: może pomyliłam fora :eek:


hehe, dokładnie to samo sobie myślę :laugh2:

jeju dawno mnie tu nie było ale ruch się zrobił ;-)

hehe, ja bym nawet poszła, ale jestem sama, a z dwójką bachorów nie dam rady się stawić do pasażu... eh... :baffled:
 
reklama
Czesc Wroclawianki :-)
GINGEROS, MISIA - witam i cala reszte oczywiscie rowniez ;-)

Odnosnie kina......ja donosze ze.....nie bylam nigdy w Pasazu, nie znam okolicy, przyjade taxi, bede z wozkiem...........wiec bardzo prosze o miejsce spotkania takie zebym znalazla :-D:-D:-D
A wygladam tak jak na avatarze - chyba widac wystarczajaco :-p

KADIA - duzo zdrowka dla Was wszystkich...przykro mi ze sie tak pochorowaliscie :-(
 
Do góry