reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
biedny Krystek też takie cholerwstwo sie musiało przyplatac:baffled::crazy: ale to moze byc ze szpitala pamiatka, synka mojej kolezanki zarazili gronkowcem na Dyrekcyjnej!:tak:bidny dużo zdrówka życzymy:tak:

mój akurat w tylu szpitalach się wyleżał że głupio mi spekulować z którego , a może z żadnego:-(, dziękuję bardzo ale on naszczęście poza wysypką i niby powiększonymi węzłami wyglada na super zdrowego faceta:tak:
 
Aneta wezwała wiec jestem :) jestem i jestem chętna!!! a jak z wózkiem bedzie?? ja blisko mam i tu i tu a z filmem sie dostosuje :) Mili jak Kuba Anety wiec tez sie nabiegam i bede placic odszkodowania za pobicia innnch dzieci :)

Aneta jak masz mało towarzystwa to na spacerek zapraszam!! :)
 
Olcia to moje dawne rejony:-)ja na świętego wincentego mieszkałam:tak:i do 93 szkoły chodziłam tzn. podstawówki:tak:pozdrawiam
 
Olcia no to dojazd masz faktycznie dobry. Musimy tylko zdecydowac które kino i kiedy.

Mata witaj sredecznie. Rozgość się i często do nas zaglądaj. Umawiamy się do kina z naszymi dzieciaczkami, jesteś chętna?

Dziewczyny a moze oprócz kina macie jakieś inne pomysły na aktywne spędzanie czasu z naszymi dzeciaczkami?
 
reklama
my byliśmy wczoraj na sali zabaw mała zachwycona po godzinnej zabawie padła i spała prawie dwie godziny:tak::-)ale oczy aż sie jej śmiały jak tam weszlismy super- polecam:tak:
 
Do góry