reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

reklama
Myśle że na tą sale spokojnie mogłabyś pójść z mała, bo ona jest raczej mała niwiele dzieci z rana mysle że zrobiłabyś ogromną frajdę małej:tak::-)jak byście się wybierały to dajcie znać to się umówimy:tak: a co do kina, to nawet nie wiedziałam że we Wrocku takie seanse organizują, chętnie bym poszła tylko się zastanawiam czy wogóle wiedziałabym cos z filmu skoro musiałabym ganiać za Zuzolkiem??:-D
 
Witam wszystkiem mamy :))

Jak wczoraj miałam kiepski dzień tak wyjątkowo noc też była okropna :(. Zawsze mój Kapselek budzi sie raz no góra dwa tak tej nocy obudził sie przed 2 i praktycznie nie spał juz do końca teraz tez nie spi ...:( Nie płakałą tylko poprostu nie spał na chwilke usypiał a za 10 min znowu nie śpi:(. Jestem padnieta wszystko mnie boliii :((((Mam nadziejej ze to tylko taka wyjątkowa noc i ze wszystko wróci do normy znowu.

kadia2 trzymam kciuki żeby wszystko było oki
 
to chyba cos w powietrzu bo moja Zuzolcia też obudziła sie o 2 i do 4 było bujanie, śpiewanie póżniej usnęła ale tylko na 2 godzinki:baffled:dobrze że chociaż teraz usnela:tak:poza tym podłapała katar jakis i troche jej cieknie z noska wiec kolejne noce tez moga byc ciezkie:baffled:
 
bara82 dobrze że teraz Ci śpi bo mój to chce się bawic :). Juz mu bajke przeczytałam śmiał się że szok :))) pośpiewałam a on chce jeszcze :)) Ale te maluchy mają siły :rofl2:
 
A u mnie właśni na odwrót. Zuzanka przespała nockę do 6rano. Zjadła i dalej spała do 8.30. Dała mamusi pospać bo mama jakieś choróbsko podłapała i ledwo żyję. Kochana ta moja córka. Oby takie nocki już zostały...
 
reklama
Do góry