reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Cześć Pusia 7 niestety ja tez nie jestem twoja sasiadka, chociaz przez dwa lata pracowalam na ul. Wietrznej wiec okolice masz ladne koło siebie:-) moja córcia tez po terminie miała sie urodzić 25 pażdziernika a urodziła sie 7 listopada:-) ale wtedy zaskoczyła wszystkich:-D
 
reklama
bara82 witam :)) Nas Kacper nie zaskoczył że urodził sie 5 listopada bo poród był wywoływany . Kapselkowi nie spieszyło sie na świat :)

Ok zmykam wybieramy sie na bielany na zakupy papap
 
Hej!
Ja też jestem wrocławianką, mieszkam na Psim Polu.Czytam was czesto:tak:, ale mało się tu udzielam:zawstydzona/y:.Jak widzieci mam dwójeczkę dzieci.:tak:
Widze , ze dużo tu mam z moich okolic:tak:.Napiszcie mi jeszcze raz, które to moje krajanki, bo niechce sie mi wracać az tyle stron.
Krzyki tez dobrze znam, bo to moje przedslubne rejony:tak: i nawet często tam bywam.:tak:
 
Moja Zuzia też nie chciała sama wyjsć na świat, musielismy ja wygonic:-Dtzn. wywołać poród:-D od samego początku miała swoje zdanie:tak::-)Brunetka ja mieszkam za Psim-Polem, a mieszkasz na osiedlu?na jakiej ulicy? u nas wlasnie siąpie deszczyk
 
Czesc!
Chcialam sie przywitac - mam na imie Ola i jestem mama 4-miesiecznej Blanki:) Bardzo chetnie dolacze do Was:) mieszkam w okolicy Niskich Łąk/Traugutta - chetnie poznam mamusie z tych okolic, fajnie byloby sie wybrac na wspolny spacer ze szkrabami:)

Pozdrawiam i pzredstawiam swoja corke:)
 

Załączniki

  • 2.jpg
    2.jpg
    115,8 KB · Wyświetleń: 16
Cześć dziewczyny ! :) ja też bardzo chętnie się do was przyłącze. We Wrocławiu mieszkam od niedawna (jakieś pół roku) więc nikogo tu nie znam, ale liczę że przyjmiecie mnie do swego grona - na spacerki też się piszę ze swoja dzidzią, która jeszcze mieszka w brzuszku (ale juz niedługo mam nadzieję -termin na 30 stycznia więc tuż tuż :).
Teraz moze troszkę o mnie: mam na imię Ania i 25 latek. Mieszkam niedaleko dworca głównego - mam nadzieję ze są jakies mamusie z tych okolic chętne na spacerki :)
 
reklama
Witajcie blankaaa i bralik!!!

Olu, śliczna Twoja córeczka! Cudny uśmiech. Czy to jeden z pierwszych?

Bralik to już dużo czasu nie zostało. Masz już wszystko przygotowane? A kto mieszka w Twoim brzuszku? W którym szpitalu chcesz rodzić? Pewnie się denerwujesz. Życzymy szybkiego i łatwego porodu!!!
 
Do góry