reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Witajcie blankaaa i bralik!!!

Olu, śliczna Twoja córeczka! Cudny uśmiech. Czy to jeden z pierwszych?

Bralik to już dużo czasu nie zostało. Masz już wszystko przygotowane? A kto mieszka w Twoim brzuszku? W którym szpitalu chcesz rodzić? Pewnie się denerwujesz. Życzymy szybkiego i łatwego porodu!!!

Dziekuje;)))) co do Blanki to ona sie smieje juz od dawna, wiec usmieszek juz ma wycwiczony do zdjecia hehe

Bralik - wlasnie, juz szpital upatrzony?jak samopoczucie przed wielkim finiszem?
 
reklama
My jestesmy z Zakrzowa. Wiec na Psiaka mamy niedaleko...

Moja Zuzia też nie chciała sama wyjsć na świat, musielismy ja wygonic:-Dtzn. wywołać poród:-D od samego początku miała swoje zdanie:tak::-)Brunetka ja mieszkam za Psim-Polem, a mieszkasz na osiedlu?na jakiej ulicy? u nas wlasnie siąpie deszczyk

Mieszkam na osiedlu domków jednorodzinnych za soiedlem bloków:tak:A gdzie za Psim pOlem mieszkasz?
Dziewczyny to skoro jest nas aż trzy to konieczne jest spotkanie:tak:
 
Witam nowe mamy i ich pociechy:-)Mieszkam dokładnie w Piszkawie za Kiełczowem i Brzezią Łąką, do Psiaka na osiedle mam 15 km:-) jakos bedziemy musiały się dograć:tak:
 
no i wklejam wreszcie fotki:-)na pierwszym synek koleżanki, a na drugim moja Zuzolina
 

Załączniki

  • Igor i Zuza 006.jpg
    Igor i Zuza 006.jpg
    161 KB · Wyświetleń: 17
W brzuszku mam małego Wojtusia :-), a czasu rzeczywiście malutko - oby tylko za bardzo nie spodobało mu sie u mamusi i zwlekał z wyjściem bo już nie możemy sie z mężem doczekać. No i już wszystko przygotowane i czeka na Dziubulka, tylko ten szpital....hmmm...ciężka sprawa albo Chałubińskiego albo Kamieńskiego - jakoś nie mogę sie zdecydowac, mąz woli chyba ten drugi, bo tam po remoncie więc pewnie tam będzie....ale to juz chyba mało istotne,żeby tylko było wszytko dobrze i dzidzia zdrowa:-)....teraz to juz tylko wypatruję pierwszych objawów...a no i dzs ma przyjść chusta więc będę ćwiczyć wiązania ;-)

Bralik to już dużo czasu nie zostało. Masz już wszystko przygotowane? A kto mieszka w Twoim brzuszku? W którym szpitalu chcesz rodzić? Pewnie się denerwujesz. Życzymy szybkiego i łatwego porodu!!![/quote]
 
Blanka - z samopoczuciem to różnie, bo to moja pierwsza dzidzia i troszkę sie boję, ale z drugiej strony już bym go chciała przytulić zwłaszcza jak patrze na wasze śliczne niuńki :-)

Bralik - wlasnie, juz szpital upatrzony?jak samopoczucie przed wielkim finiszem?[/quote]
 
O prosze ile nowych mamus - witam wszystkie serdecznie :-)
Ale z moich okolic to nadal nikogo nie ma - ja to na niezlym zadupiu mieszkam :-D

BRALIK - fajnie fajnie ze juz niedlugo powitacie maluszka.....mi sie juz marzy nastepny i niedlugo zaczniemy sie starac :tak:

A dzis ja sie pochwale - moj Kubus wczoraj zrobil pierwsze 3 samodzielne kroczki - na koniec traci oczywiscie rownowage :cool2:
A to pare fotek mojego łobuza:
 
To wielkie gratki z okazji tych trzech kroczków!!!

Widzę na zdjęciach że chodzicie na basen z Kubusiem. Czy tu we Wrocławiu? I jak mały, lubi się pluskać, czy może już nurkuje jak zawodowiec?
My byliśmy na basenie tylko dwa razy, w Oleśnicy. Zuzia lubi tylko nam sie ciężko zebrac. Najbardziej wkurza mnie to ubieranie, rozbieranie. Z godzinę na to schodzi. A w wodzie w zasadzie jesteśmy tylko pół. Może jak będzie wiosna to się zbierzemy.
 
reklama
ANIELAP - tak, chodzimy na basen we Wroclawiu do Redeco - praktycznie co tydzien odkad maly skonczyl 4 miesiace :tak:Dla nas to po pierwsze wspaniala okazja do spedzenia czasu w trojke w mily sposob....a poza tym maly wode uwielbia :-) sam potrafi sie utrzymac w kolku albo w naramiennikach, nie straszna mu woda lejaca sie na glowe i w oczka itd....nurkowanie juz zaliczyl kilka razy.....a nawet przeplyniecie pod woda kilku metrow z instruktorem - z tym ze nurkowania niestety nie lubi i czesto konczy sie to placzem.....wiec rowniez czesto mu tego oszczedzam :sorry2:;-)
 
Do góry