reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

No to teraz ja:tak:
Mam na imie Aneta, lat 24......na "koncie" jeden maluszek - 8,5 miesieczny Kuba....w planach kolejny maluszek:-)
Ja pochodze z Chorzowa, M z W-wy - gdzie przedtem mieszkalismy i gdzie urodzil sie Kuba. Od czerwca ubieglego roku mieszkamy we Wrocku - M zmienil prace, a ja dzieki temu moge siedziec z malym w domku:tak: Planuje wykorzystac cały wychowawczy, czyli do 09.2010 - jesli bedzie nastepny maluszek to sie pobyt w domku wydluzy. Z wyksztalcenia jestem hotelarzem, ale w tym zawodzie nigdy nie pracowalam:sorry2:........od sierpnia 2004 pracowalam w banku jako specjalista ds kontroli i jakosci (na tym stanowisku od 03.2005).......no ale teraz mam przerwe i raczej za praca nie tesknie:-p;-)
Jesli chodzi o hobby to maluje, rysuje - farby olejne, pastele, olowek i inne - tylko na to czesto czasu brak:sorry2:. Poza tym lubie gotowac, cos poczytac, ostatnio namietnie przerabiam fotki w programie graficznym:-), poza tym tez troche interesuje sie medycyna, psychologia.

To moze narazie tyle o mnie;-)
 
reklama
Fajne macie hobby, dziewczyny!
Tylko skąd czas na takie dzierganie?
Ja codziennie kłade sie ok.12godz. i zawsze jest coś czego nie zdązyłam zrobić.
Mogę napisać, że moje hobby to Zuzolek.:-D
 
A na spacerek na wiosne bardzo chetnie:tak:
Uwielbiamy spacerowac:tak: W ciepłe dni spędzałysmy na dworze 4godz, rano dwie i po południu dwie, ale teraz tylko 1,5-2.
A jak u Was wygladają spacerki?
 
No u mnie ze spacerkami to roznie :baffled:
Od urodzenia do 8 miesiecy Lenki bylysmy caly czas na dworze - po 6-7 godzin :-D potem chodzilam dwa razy po 3 godziny. Teraz ze wzgledu na pogode, ruchliwosc Leny i moja ciaze (zagrozona) to tylko przed poludniem jestesmy 2-3 godziny. Dzisia bylo marnie to balam sie wogole wyjsc zeby sie nie wywalic ganiaac za urwisem.....
 
Ależ nam się wiosna zrobiła!!!
Aż przesiadłyśmy sie z małą do spacerówki.
Zadowolona taka, ze spac nie chciała. Tylko głowa jej na boki cały czas latała.
Ale tylko dwie godzinki wytrzymała. Szkoda, bo ja to bym jeszcze z chęcią połaziła. Oj, słońca mi brakowało.:tak:
Pozdrawiam!!!
 
To i ja sie przedstawie, nazywam sie Basia mam 25 lat i 14 miesieczna coreczke Zuzanke. Obecnie mieszkamy pod Wrocławiem, ale ja jestem rodowita Wrocławianka i przez 23 lata mieszkalam w Srodmiesciu.Z wyksztalcenia jestem pedagogiem specjalnym, ale nie pracuje w zawodzie, obecnie jestem na urlopie wychowawczym:-)interesuje sie muzyka, medycyna, lubie dobre ksiazki i film:-) obie z Zuzia piszemy sie na wiosenno-letnie spacerowanie:tak:
 
Znów cudna pogoda:-)
Aż na nowo chce się żyć. Musze naładowac akumulatory tym słoneczkiem, bo jak zniknie to znów będę miała doła.:tak:
 
Mieszkamy dokładnie w Piszkawie, za Psim-Polem i Kiełczowem jak się jedzie na Oleśnice:-) no i musze sie pochwalic dzisiaj zostalam ciocia, siostra mojej przyjaciolki urodzila syneczka i bardzo sie ciesze:tak:
 
reklama
Gratulujemy świeżo upieczonej cioci!!!
Napisz gdzie koleżanka rodziła i jak jej poród. No i jak siostrzeniec się czuje i jak ma na imię.

:-DPozdrowienia od Zuzanki dla Zuzanki.:-D
 
Do góry