reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

aneta23 mam pytanko jak wyglądają sprawy cenowe takiego baseniku. Kiedy zaczyna sie taki kurs ile trwa i od jakiego wieku przyjmują tam maluszki. Z góry dziekuję za odpowiedź
 
reklama
PUSIA - podobno dzieciaczki od 4 m-ca sie zapisuje zazwyczaj.....ale wiem ze u nas w grupie byly nawet 2 - 3 miesieczne maluszki :-) Cena calego kursu zalezy od ilosci zajec, wychodzi to okolo 300 - 350 zl (25 zl za jedne zajecia - 0,5 godz.)
Kiedy zaczyna sie kolejny kurs niestety nie wiem....musialabys przejrzec stronke internetowa, albo zadzwonic do szkolki.
Wklejam Ci link tej szkolki plywania:
http://www.wrobel-wroblewski.pl/index.php?action=firma&menu=13
A to jest stronka basenu gdzie odbywaja sie zajecia
http://www.basen.redeco.pl/opis_ogolny.php#top
 
A REDECO jest na Rogowskiej (Nowy Dwor)...mam nadzieje ze pomoglam...Jak macie jeszcze jakies pytania to pytajcie ;-)
 
No to anielap już wiem gdzie się spotkamy, na basenie:-)fajny jest nasz Oleśnicki basen:-)
bralin co do wyboru szpitala, to ja o Kamieńskiego znam kilka nie najlepszych opinii, i to z najbliższego kręgu koleżanek, sama też chciałam tam rodzić ale nie było miejsca wyleżałam sie tylko na KTG i dwa razy mnie odesłali pomimo tego że byłam za pierwszym razem 7 dni po terminie a za drugim 9 dni:baffled:po tym drugim razie pojechałam na Chałbińskiego i płakałam do męża jak mnie tam zostawiał, ale szybko i miło zostałam zaskoczona.Pomimo tego że nie byłam pacjentka żadnego z pracujących tam lekarzy dobrze sie mną zajeli, opieka i na patologii,i na bloku porodowym super, po porodzie tez spoko, babki z poradni laktacyjnej przychodza pokazuja jak przystawiac maluchy do piersi:tak::-)wyglad szpitala moze nie jest najlepszy, ale dla mnie nie to jest ważne:tak:drugą dzidzie tez bym chciala tam urodzic:-):-) a poza tym pod koniec tamtego roku Kamieńskiego było zamkniete z powodu zakażenia szpitalnego:baffled::confused:ale decyzja należy do was:-)Życze jak najmniej bolesnego rozwiazania
 
Witam wszystkich, jestem tutaj nowa, ale mysle, ze dlugo tu zagoszcze :) Rowniez jestem z Wrocławia, mieszkam w srodmiesciu na ul. b. Prusa( bardzo blisko mam do parku Nowowiejskiego), takze jak ktos jest z okolicy to bardzo fajnie :)

Bralin ja rowniez moge polecic Ci Kaminskiego, rodzilam tam, nie placilam za polozne, a mimi tego moge powiedziec, ze polozne sa Super:) Bardzo mi pomogly, nie tylko mi. Choc jesli chodzi o noworodki to jest tragicznie, ale mysle, ze jak jest sie twardym i ma sie troszke buzi to przezyje sie. Dodam , ze rodzilam z mezem, sale sa super, nowoczesne, takze polecam Ci bardzo, a i oczywiscie za porod rodzinny nie placi sie:)
 
sorki - trochę mnie nie było - ale wszyscy w czwórkę przechodziliśmy jelitówkę - dopiera dzisiaj dochodze do siebie - ale już będę z powrotem tutaj zaglądać
 
aneta23 pommogłaś :))) a mam jeszcze jedno pytanie , ilu osobowa jest grupa na zajęciach i czy w trakcie zajęć z maluchami pływaja też inne osoby (bo na zdjęciach widac że basen jest przedzielony i obok ktos sobie pływa czy to nie przeszkadza. A i zapomniała bym jaka tam jest woda chlorowana czy ozonowa . No to chyba na tyle :)
 
:-D HONIA - witam i tutaj nasza nowa mame kwietniowa :-)
PUSIA - jesli chodzi o ilosc osob to powiem szczerze ze dokladnie nie wiem, chyba tak okolo 10.....z tym ze zawsze sie zdarzy ze kogos nie ma, ja nawet kiedys bylam na zajeciach gdzie bylo tylko 4 dzieci. Co do basenow to jest tak ze w tym basenie w ktorym sa zajecia sa tylko maluszki, kazdy z jednym rodzicem (2 rodzic na brzegu, moze robic np fotki)....obok jest oddzielony 2 mala czesc baseny z taka jakby fontanna. Poza tym jest brodzik w ktorym sobie siedzimy jak jestesmy kilka minut przed zajeciami. No i basen duzy (normalny gleboki). Tak wiec nie ma problemu ze ktos sie wpakuje nieproszony :tak:
Jesli chodzi o wode to jest ozonowano-chlorowana. Dowiedzialam sie ze w kazdym basenie jest jakas zawartosc chloru, bo tylko on zapewnia mikrobiologiczna czystosc wody. W kazdym razie Kubus nigdy nie mial zaczerwienionych oczek itp Jeszcz tylko napisze ze temp powietrza na basenie to okolo 29 - 30 stopni - bylam naprawde milo zaskoczona bo jest tam gorąco, a wody w baseniku gdzie sa zajecie - to 32 stopnie. hehehe no to koniec tego elaboratu :-p
GOSIEK - witaj - on niedobrze ze sie pochorowaliscie, ale jak rozumiem juz lepiej :tak:
 
reklama
Do góry