reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

Igorek 3 kg. 51 cm:-) urodzony w Oleśnicy, szpital nie ma najlepszej opinii, wręcz mówią o nim rzeżnia, ale o 10 odeszły jej wody nikogo nie było w domu i zawołała pogotowie i tam ja zawieżli. I jednak nie mozna słuchać tak w ciemno opinii, bo zależy na kogo się trafi jaki personel ma akurat dyżur, mówi że szpital spoko, położna bardzo jej pomagała była miła, lekarz też urodziła o 16:40 jednym słowem jest zadowolona:tak:a ja sie ciesze jakby to była moja siostra, której nie mam niestety, aż mi sie zamarzyła druga dzidzia:tak:
 
reklama
Hmm widze że wypadało by się troszke przedstawić :) :

Mam na imię Karolina, mieszkam we Wrocławiu na Klecinie (pochodze z woj lubuskiego, ale w raz z mężem po studiach zostaliśmy we Wrocławiu). Ukończyłam Akademie Rolnicza - inż Zarządzania i Marketingu. 30 kwietnia będe miała 24 latka :). Mój synek Kacper urodził się w 42 tygodniu (sporo po terminie) ważył 3640 i mierzył 56cm. Kacperek uwielbia się śmiać wygląda to naprawde słodko.
Obecnie jestem sobie na macierzyńskim i wraz z Kacperkiem siedzimy w domu. Ciekawe czy któraś z Was mieszka gdzieś blisko mnie. Tak sobie pomyślałam że takie forum to fajna sprawa. Ja niestety nie mam tu żadnych znajomych praktycznie głównie to koledzy, hmmm a z nimi raczej o macierzyństwie nie pogadam :). Moje siostry które mają też dzieci mieszka w woj lubuskim:( ) i dlatego postanowiłam zajrzeć tu do Was zawsze to jakieś okienko na świat i nowe znajomości:). Ale się rozpisałam Buziaki
 
Witaj Pusia7!
Niestety nie mieszkamy na Klecinie, ale w zupełnie innym końcu Wrocławia. Ale myślę,że takie spotkania na forum będą równie miłe i owocujące w nowe doświadczenia. Pozdrawiamy!!!

Powoli zapominam jak Zuza była taka manieńka. Oj te dzieci, tak szybko rosną!!!
 
Mój Kacperek mimo że ma dopiero dwa miesiące wcale nie jest taki maleńki :))
Dodam jeszcze ciepłe zdjęcie zrobione pare minut temu :)
 
Witamy Pusie7 :tak:
szczerze mowiac juz mi sie miesza kto gdzie mieszka :-D ale najblizej to bedzie chyba Gosiek (na Gaju) i ja kolo bylego POLTEGORU. Wiem ze to nie Klecina :tak: ale przynajmniej ta sama strona Wroclawia a nie Psie Pole czy Zakrzow :szok: chyba mi sie dzielniece nie pomylily :confused:
Moja Lena juz spora panna :tak: ale niedlugo bede miala malego bobasa i wspolne tematy :-D
Na razie z Lena biegamy na plac zabaw do Galerii Arkady wiec gdybys miala ochote kiedys spotkac sie na kawie..... Ja od ponad dwoch lat jestem w domu i jeszcze posiedze wiec w ciagu dnia moge lazic na spacery.
 
secasia witam :) no można uznać to za "bliskie" okolice :) a co do Psiego Pola to jeszcze na początku grudnia mieszkałam tam :) ale w kawalerce i kiedy pojawił sie trzeci członek rodzinki kawalerka okazała się dużo za mała :) i na szczeście zmieniliśmy i mieszkanie na lepsze i sadze ze okolice też. Zawsze miałam słabość do tej strony Wrocławia- Krzyki i te sprawy (przez całe studia mieszkałam na Krzykach).
To kiedy ma przyjść na świat Twoje Maleństwo??

A tak w ogóle to nie wiedziałam że w Galerii Arkady jest jakiś plac zabaw.
Co do siedzenia w domku to u mnie to początek ale tez zapowiada sie ze troszkę posiedze :).
Na pewno kiedyś skorzystam z zaproszenia :). Kurcze nie mogę doczekać sie już wiosny to taka super pora roku .Achh aż nogi rwą się na spacerek :))
 
Witaj PUSIA - hehehe no masz racje...jakos super aktywne nie jest ;-)
Ja tez niestety nie mieszkam blisko Ciebie....jakos jestesmy tu raczej rozsiane po roznych zakatkach Wrocka - a tez mi brakuje znajomej mamy w okolicach. Tym bardziej ze tak jak Ty nie jestem Wroclawianka :tak:
Sliczny synek :-) - moj tez urodzony po terminie...8 dni ;-)
 
reklama
Do góry