reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie z WROCŁAWIA i okolic.

no właśńie - dziewczyny - STRASZNIE - tu cicho.
Ja chętnie z kimś pogadam - ale nie mam z kim.
N a spacrek ( jak będzie cieplej) to tez bym z chęcia poszła
 
reklama
Hejka!
Ja tez bym pogadala ale cicho cos.... na spacerek tez sie pisze ale gdzies w oich stronach :tak: bo daleko juz nie biegam ale od wiosny moze znowy zaczne w trasy sie wypuszczac :-D
U mnie tu to same staruszki mieszkaja no porazka!!!
 
Hallo....ja tez tu regularnie zaglądam:tak:.....no ale pussssssto, więc głupio gadać samemu do siebie:-D:sorry2:
Na spacerek to i ja bym chętnie...tym bardziej że ze znajomosciami wrocławskimi straszniscie krucho u mnie.............................tylko w moich okolicach, z tego co wiem, zadna z Was nie mieszka:-(
 
ja na spacerki - to też dopiero od wiosny.
Najlepiej wybrać jakiś "neutralny" grunt - np ZOO - dzieci to lubią
a więc jak na razie misie śpią - i nasza spacerki z nimi
u mnie w okolicach też nie ma nikogo na spacerki
 
ale jak widzę po maluszkach - to do wiosny - wszystkie powinny być odpowiednie na ZOO lub inne długie spacerki ( pomyślcie gdzie)
 
gosiek, aneta a z jakich Wy okolic?

oj ja na ZOO chyba sie nie pisze troche daleko i nie wiem czy bym dala rade ale moze :-)

ja z moja Lenka wybieram sie (jak sie ociepli) na przeazdke pociagiem :-D bo ciagle tylko autem :tak: gdzies z dwie stacje, spacer i do domu :-D

inne miejsce to Berek wiecie co to jest? Na ul. Sienkiewicza. Chyba w poniedzialki po 16:30 jest za darmoche taka sala zabaw.

Na razie mi nic nie przychodzi na mysl ale bede intensywnie wytezac szare komorki ;-)
 
SECASIA - ja mieszkam w Muchoborze Wielkim....
W zasadzie to biorąc pod uwage ze nie mam prawa jazdy:sorry2: to wszedzie daleko:-D.......ale rade sobie jakos dam jakby co;-)
A o Berku slyszałam:tak: - przegladalam nawet ich strone:tak:....ale jeszcze nie byłam. Moj synek samodzielnie przemieszcza sie - raczkuje od ponad 2 miesiecy - wiec byl za maly na takie atrakcje:-D;-)
 
Wiele dobrego słyszałam o Berku. Dzieciaczki moich koleżanek to piszczą na samą wieść, że tam idą. Ale my niestety jeszcze sie nie wybieramy. Zuzka to jeszcze raczkowac nie potrafi. Pozostają nam spacerki po osiedlowych chodnikach:-)
 
Ja do Berka chodzilam na wakacyjne zajecia i bylo super! Na tej sali zabaw tez bylam :tak:

Aneta jak mieszkasz na Muchoborze to tam kolo siebie masz blizej podobna instytucje tylko teraz nie pamietam ulicy ale znajde to Ci dam znac jesli Cie to interesuje :tak:
 
reklama
Do góry